reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@młoda1994 jeśli Chcesz zrobić badania to wstrzymaj się z braniem acardu. Skonsultuj to z lekarzem. Na własną rękę możesz sobie wziac witaminy, a z resztą poczekaj.
Rozumiem ale nie wiem kiedy będą te badania to zależy czy gin da mi skierowania czy nie. Bo jeśli mi nie da to muszę czekać aż epidemia się skonczy (a szybko to nie nastąpi) i dopiero będę jechać do diagnostyki w Zgorzelcu.
 
Rozumiem ale nie wiem kiedy będą te badania to zależy czy gin da mi skierowania czy nie. Bo jeśli mi nie da to muszę czekać aż epidemia się skonczy (a szybko to nie nastąpi) i dopiero będę jechać do diagnostyki w Zgorzelcu.

Poczekaj chociaż do wizyty porozmawiaj z lekarzem. Osobiście nie jestem fanem brania czegoś na własną rękę acard to w sumie zwykła aspiryna ale jak nie masz wyników krzepliwosc krwi to lepiej nie brać. Skutki uboczne są różne m in krwotok z nosa.
 
Poczekaj chociaż do wizyty porozmawiaj z lekarzem. Osobiście nie jestem fanem brania czegoś na własną rękę acard to w sumie zwykła aspiryna ale jak nie masz wyników krzepliwosc krwi to lepiej nie brać. Skutki uboczne są różne m in krwotok z nosa.
Rozumiem. Dziękuję za informację. W takim razie będą leżeć do wizyty z gin.
 
@Lu_cy: niestety przy hashimoto nie mogę brać selenu zwłaszcza że nie wiem jaki jest jego poziom. Przed sumpletowaniem selenu trzeba sprawdzić poziom selenu w krwi i jak jest nie dobór to brać a jak jest w normie to nie brać
 
A ja chyba muszę odwołać moje wizyty, a przynajmniej jutrzejsza, bo wczoraj znów zaczęłam plamić. Mało bo mało, ale jednak :/ dziwne to dla mnie, nigdy tak nie miałam. Ale przedwczoraj wspolzylismy i sie zastanawiam czy to nie od tego
 
Ja myślę nad tymi z grupy B czytałam skład i opinie na allegro bo są takie same jak u nas. Co myślicie? Zobacz załącznik 1109225
Te witaminy są okej. Mi akurat właśnie takie polecam lekarz, choć w efekcie brałam prenatal ;)

A ja chyba muszę odwołać moje wizyty, a przynajmniej jutrzejsza, bo wczoraj znów zaczęłam plamić. Mało bo mało, ale jednak :/ dziwne to dla mnie, nigdy tak nie miałam. Ale przedwczoraj wspolzylismy i sie zastanawiam czy to nie od tego
Myślę że lekkie plamienie nie jest powodem żeby odwoływać wizytę ;) lekarz sobie da radę A warto sprawdzić czy okej. Takie moje zdanie
 
reklama
Do góry