reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja myślę nad tymi z grupy B czytałam skład i opinie na allegro bo są takie same jak u nas. Co myślicie?
Screenshot_20200421_120221_com.ebay.mobile.jpeg
 
reklama
Dziewczyny wy napewno znacie odpowiedź. Powiedzcie mi za nim zrobię te wszystkie badania czy mogę już zażywać witaminy metylowane? Obecnie zażywam tylko kwas foliowy metylowany. Ale resztę witamin biorę zwykłych. I czy mogę zażywać ASS Dexcel (niemiecki odpowiednik acardu) czy bez badań to może zagrażać mojemu zdrowiu?

Ja też nie miałam badań, a lekarka kazała brać acard 150 ze względu na to, że seruszko w poprzedniej ciąży przestało bić i mówiła, że mógł byc ostatnio problem z przepływami i profilaktycznie włączymy. To jest bez recepty lek więc nie powinien zaszkodzić.
 
Ja też nie miałam badań, a lekarka kazała brać acard 150 ze względu na to, że seruszko w poprzedniej ciąży przestało bić i mówiła, że mógł byc ostatnio problem z przepływami i profilaktycznie włączymy. To jest bez recepty lek więc nie powinien zaszkodzić.
A czemu taka dawka 150? Bralas ja w ciąży czy już przed ciąża? Ja się zastanawiam ale nad dawka 75mg lub 100mg
 
A czemu taka dawka 150? Bralas ja w ciąży czy już przed ciąża? Ja się zastanawiam ale nad dawka 75mg lub 100mg

Biorę dopiero od tygodnia. Wydaje mi się, że może przez te słabe wg niej bicie serduszka z ostatniej wizyty.Taką dawkę kazała brać.
Zobaczę w poniedziałek na wizycie czy pomogło i czy seruszko dalej bije i do tego mocniej.
 
reklama
Do góry