reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mam pytanie odnośnie Acardu.
Ginekolog kazała włączyć Acard 75 przy staraniach. Niestety w tym miesiącu się nie udało i musimy zawiesić starania z powodu zmniejszenia etatu przez tego cholernego wirusa na pewnie conajmniej trzy miesiące jak nie więcej [emoji24][emoji24]

Brać Acard przez te miesiące czy odstawić ? Jeśli odstawić kiedy zacząć znów brać ?
Ja bym brała cały czas
 
Czesc dziewczyny.
Jako wasza moderatorka chcialam sie z wami podzielic dzisiejszym doswiadczeniem. :)
Dzis zalozycielka BB Ania miala rozmowe online z lekarzem psychiatra. Wprawdzie wiadomosc poszla do nas wszystkich: "UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00 Psychiatra odpowie na wasze pytania" ale malo kto wzial to na powaznie. Powiem wam że dolaczylam do czatu i ten lekarz okazal sie naprawde kompetentny oraz empatyczny. Dziewczyny pisaly takze o problemach psychicznych po poronieniu, o tym co teraz sie dzieje a czasem jak radzic sobie z dziecmi... jestem ogromnie mile zaskoczina, zreszta sama pisalam. Pan doktor godzine odpowiadal na zywo na nasze pytania.
Jezeli tylko pojawi sie znowu takie spotkanie to naprawde goraco polecam! Zwlaszcza wam, a w zasadzie nam, po przejsciach ♡
 
Ja brałam nawet większą dawkę bo 150 w trakcie staran i w ciąży 😊 I moze to zbieg okoliczności ale jak tylko zaczęłam go brać to od razu zaszłam w ciążę 😊
 
Czesc dziewczyny.
Jako wasza moderatorka chcialam sie z wami podzielic dzisiejszym doswiadczeniem. :)
Dzis zalozycielka BB Ania miala rozmowe online z lekarzem psychiatra. Wprawdzie wiadomosc poszla do nas wszystkich: "UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00 Psychiatra odpowie na wasze pytania" ale malo kto wzial to na powaznie. Powiem wam że dolaczylam do czatu i ten lekarz okazal sie naprawde kompetentny oraz empatyczny. Dziewczyny pisaly takze o problemach psychicznych po poronieniu, o tym co teraz sie dzieje a czasem jak radzic sobie z dziecmi... jestem ogromnie mile zaskoczina, zreszta sama pisalam. Pan doktor godzine odpowiadal na zywo na nasze pytania.
Jezeli tylko pojawi sie znowu takie spotkanie to naprawde goraco polecam! Zwlaszcza wam, a w zasadzie nam, po przejsciach ♡
Ja bralam udzial w takiej rozmowie z polozna. Tez mi duzo dało to spotkanie. Szkoda zd trwało tylko godzinke...;) akurat teraz nie chcialam.wracac do moich strat wiec nie bralam udziału. Ale serdecznie zachecam do uczestnicxenia w kolejnych!
 
@monika1706 na spokojnie możesz brac. Ja w trakcie staran bralam 75, a w ciąży aż 28 bralam 150 i do 31 tc dawke 75 ;) lepiej sie znacznie po acardzie czulam. ;) niektórzy lekarze tego nie zalecaja , bo nie lubia profilaltycznego działania. Ale wiwlsaosc już acard przypisuje.
Moja dr Janosz jak jeszcze do niej chodziła, powoedziala mi (jak pytalam o acard) ze zdania sa teraz bardzo podzielone ale ona jest pewna ze za jakis czas wszyscy będą już widzieć dobre skutki acardu i przyznadza racje że on pomaga. Byla o tym przekonana. A teraz napisala pracę doktorską, wiec z kręgu bsdaczy przesiadywala wiec jestem w stabie jej zaufac 🙂
 
reklama
Do góry