reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Małgosiu;
nic się nie martw Kochana;
najważniejsze,że teraz wiesz na czymkonkretnie masz się skupić - podleczysz się i już niedługo dostaniesz zielone światełko.
Dobrze, że zrobiłaś te badanka - lepiej wiedzieć niż w tym przypadku nie mię tej świadomości. Na pewno wszystko będzie ok
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Odebrałam wyniki, są moim zdaniem bardzo dobre. Do tej pory nie miała aż tak dobrej hemoglobiny. Ostatnie dwa badania są super! Nie wiem, od czego to zależy...:nerd:

Jutro idę do szpitala.:dry: Dostanę kroplówkę i może urodzę o własnych siłach.:baffled: Dam Wam znać - prawda Asiu:wink:?
Trzymajcie kciuki!

Gabi - chyba muszę pomóc mojemu synkowi w podjęciu męskiej decyzji...:-p
Aga1108 - witaj!
Maggie2412 - nie smuć się kochana! Ika_s też miała trudności z tarczycą i jest już w 9mc! Będzie dobrze!:yes:
ewulka123, post_ptaszyna, Ika_s, tolka23 - :-)
Dlaczegotak - doskonalę Cię rozumiem. Też myślałam, że oszaleje w domu, ale zobaczysz... to minie!:happy:
aneta23 - witaj kochana po przerwie! Ale masz już dużego synka i kolejne plany! Ściskam Cię mocno!:-D
Cyprysiowa - ja dostała antybiotyk i ze względu na to, że mam ujemną grupę krwi zastrzyk anty-D.
mrozik_j - jak to różnie w życiu bywa...:rolleyes2:
JoannA25 - miałam podobnie, jak Ty. Na zwolnieniu byłam przez tydzień, bo dłużej nie chciałam. Po 3mies. mogliśmy się starać, więc pojechaliśmy na tydzień do Zakopanego by odpocząć i stamtąd przywieźliśmy Michasia.:-D
No i śliczne imię!:yes:
batonik24 - mi pomogły wczasy i mój mąż (jego nastawianie i wsparcie).:happy:
jeżyk - musisz być dzielna!
muffy - jak dzisiaj samopoczucie?:wink:

Buziaki
 
WRÓCIŁAM DO ŻYWYCH!!!
Już jestem po...
Jak dojechalam do szpitala plamienie ustało... mialam zrobione usg przez 2 lekarzy, diagnoza ta sama, kazali mi byc na nastepny dzien (wczoraj) na czczo. Rano wzieli mnie na usg, mialam komisje (10lekarzy, kazdy musiał nie miec watpliwosci) - nie mieli ale ja mialam to poslali mnie na takie bardzo dobre usg wykrywające wady, poszłam no i tam znowu 2 lekarzy, "BRAK AKCJI SERCA" no trudno... wchodząc na góre lekarka wziela mnie do gabinetu gdzie wsadziła mi 5 tabletek na poronienie to była 9.30 i sie zaczeło. Do zabiegu "nadawałam się" po 19, o 20.10 mialam zabieg. Tak strasznie sie bałam ze połozna wziela mnie na siłe:-p dalej nie pamietam nic z nastepnych 1.5godziny... Ale byłam przytomna, nie spałam, spałam tylko w czasie zabiegi czyli ok 5 minut.
 
Cyprisiowa - strasznie mi przykro ...:sad: Ale dobrze że już jesteś " po "
Anna_ajra - kurde już nie moge się doczekać kiedy cie " rozpakują " hihi :laugh2:
Maggie2412- głowa do góry! bedzie dobrze !:tak:

Ika_s - pamietam jak wyladowałam - niestety na tym forum , w tedy poznałam ciebie ! tak sie kochana martwiłaś! Pamietam jak napisałaś że to bedzie dziewczynka, cieszyłam się razem z Tobą , a teraz czekamy na Twój wielki dzień a to juz bardzo niedługo ...:-D!
Całą naszą gromadkę pozdrawiam serdecznie i buziuję mocno !
PS- odpukac ... dzisiaj jak narazie sie dobrze czuje i nawet mam apetyt !:-p
 
Anulka;
Myślami jestem przy Was - codziennie wieczorem sobie myślę kiedy Twój Michaś się urodzi :-) Wszystko będzie dobrze :-)
Dziękuję za pozytywną reakcję na imię Malucha - sama wybierałam :-) zresztą już dawno o tym myślałam :-)
kwdziewa;
Tobie również dziękuję za dobre słowo :-) Wierzę w to co piszesz :-)
Cyprysiowa;
Od teraz zaczynasz żyć od nowa - wszystko się jeszcze poukłada i będzie tak jak byś tego chciała - Trzeba w to wierzyć.
dlaczegotak;
nawet jak nie Będziesz miała apetytu - to się nie martw -
Dzidzia sobie poradzi :-) Znam wiele dziewczyn, które wręcz straciłyy wiele kilogramów na początku ciąży. Z czasem Nadrobisz :-)
 
Joanna - wiem , wiem mówił mi to mój gin. ale i tak troche się martwię przed ciążą ważyłam ok 57 kg potem przytyłam 3 kg - do 6 tc a teraz znowu ważę 57 kg i to w ubraniach ! Do następnej wizyty za 2 tygodnie pewnie ze 2 kg jeszcze mi ubędzie ...
Właśnie wybieram sie na zakupki , to może coś pysznego sobie kupie ... mam straszna ochotę na truskawki tylko gdzie zimą kupić świeże truskawki ???;-)
 
dlaczegotak;
z całą pewnością wszystko jest ok. Co do tych truskawek...hmmm... lepiej teraz uważać na takie rzeczy ponieważ dużo w nich chemii...zresztą w czym teraz jej nie ma...
 
reklama
Jeśli chodzi o wyluzowanie to my pojechaliśmy na wakacje w 2 a wróciliśmy już w 3

anna_ajra A to podobno faceci są bardziej zdecydowani. :-D Trzymam kciuki

Mój brzuszek dostał jedzonko i już jest dobrze mi:tak:
Maggie2412 Popatrz na to z innej strony. Znasz przyczynę i mozna temu zaradzić. Poleczycz się trochę i będzie ok. Zawsze może być dużo gorzej, czytając różne fora na pewno wiesz , usmiech proszę na twarz zapodać, bo jesteś już na dobrej drodze, tak ? :tak:wystarczy troszkę po tej ścieżce potruptać i spotkasz na niej ładną fasolkę. ;-)
Pozdrawiam Was wszystkie

Daguś, a ty gdzie?? Melduj się proszę :angry:
 
Do góry