reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie dziewczyny :-)
Chyba jestem gotowa, żeby dołączyć do Was na tym wątku. Mam nadzieję na dobrą przyszłość. Nie zamierzam patrzeć w stecz, tylko iśc dalej do przodu. Tak jak Wy :-).
Pewnie większość z Was mnie nie zna, dlatego tylko przypomnę o tym moim wydarzeniu - w wigilię w 23 tc urodziłam Dominika, żył 18 godz.
Myślę, że pogodziłam się już z tym faktem, Dominik jest już naszym synkiem i tak pozostanie. Teraz przygotowuję się do kolejnej ciąży. Właśnie dostałam pierwszej miesiączki od porodu i przyznam, że jestem z tego powodu szczęśliwa :-).
Pozdrawiam
 
reklama
Cze dziewczyny,

Jezyk- :-D fajnie Cie tu miec hehe choc wolalabym z toba pisac np na majowkach... ale wszystko w swoim czasie! A co sie stalo z Adamem?!!! :-(

Ania- Rozpakowali cie juz??? Umieram z ciekawosci i trzymam kciuki!!!:tak::-D:-)

Maggie- GRATULUJE!!! swiatelka :-)- sama przyjemnosc...

Cyprysiowa- Nie martw sie badaniami histo. Moze powinnas udac sie na inne badania w swoi zakresie. O ile nie zlecil ci ich gin!

pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
Witaj Berbel,

Bardzo mi przykro z powodu Waszego synka. Bardzo Wam wspolczuje! :-( Podziwiam Cie za Twoja sile i bede Ci szczerze kibicowala :tak:. Mam nadzieje, ze wreszcie dolaczymy do grona tutejszych mamusiek Pozdrawiam Cie :-)
 
Cyprysiowa - ja robiłam progesteron , prolaktyne i toxoplazmę . Dziewczyny robią jeszcze cytomegalie i hormony tarczycy.A i najważniejsze bardzo dokładne usg ! aby ocenic błone macicy , sprawdzić jej ukrwienie i czy aby nie pojawiła sie jakaś wada samej macicy lub szyjki. U mnie wszystko wyszło ok ! Tak więc gin zapisał mi anty (na wyrównanie błony macicy bo ja nie miałam zabiegu ) na 3 miechy a po 2 opakowaniu kazał przyjść na kontrolę i na tej kontroli powiedział że jest super i mam już tego 3 opakowania nie brać tylko działać :-) I tak też zrobiłam ! Dodam że poroniłam pod koniec sierpnia / początek września a zaszłam w ciążę w 29 lub 30 listopada ( napewno ! )
 
Dziewczynki, takiego SMS-a dostałyśmy od anny_ajry na mamusiach lutowych 2008:
sms od Ani_ajry :biggrin2:
"O 13:35 urodziłam cudownego synka. Waży 3750,56cm i otrzymał 10 pkt,Musiałam mieć cesarkę. Jesteśmy szcześliwi i trochę jeszcze w szoku "

Tak bardzo się cieszę, że musiałam Wejść tu choć na chwilkę.

ANIU SERDECZNIE GRATULUJĘ SYNUSIA i ŚCISKAM MOCNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
No tak... to dopisze jeszcze jak u mnie, chociaz jest to tylko taka malutka dobra wiadomosc, ktora blednie w porownianiu z powyzsza
Tak jak sie pochwalilam wczesniej, ginka dala mi zielone swiatelko :happy: :happy: :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:.
Macica byla czysciutka, nawet moj wlokniak (stary znajomy....) sie zmiejszyl i nie powinien w niczym przeszkadzac. Wczoraj spanikowalam na temat tarczycy, bo z tego co zaczelam wyczytywac w Internecie, to powinnam zapomnie o dzieciach kompletnie... Ale jak zawsze jestescie niezawodne w pocieszanieu i juz wczoraj dol sie zmniejszyl.
Ikus,dzieki! Zapytalam Cie o dodatkowe szczegoly na watku tarczycowym.
Tak wiec dzisiaj moja ginka, ktora tez jest endokrynologiem powiedziala, ze po tym co przeszlam: ciaza + poronienie, wszystko moze byc lekko rozchwiane i poniewaz drugi wynik tarczycowy T4 mam w srodku normy, wiec uznajemy za OK i dala mi zielone swiatelko :rofl2:. I dala mi pol roku na zafasolkowanie :-). Poniewaz my ciagle jestesmy weekendowa para i do konca maja ciagle mieszkamy osobno bedzie to dodatkowo utrudnione...:szok:
Mam lekki dyskomfort, ze nie poslala mnie na wiecej badan, ale poniewaz jest uznanym specjalista, to zna sie na tym lepiej niz ja.
Trzymajcie kciuki... wiem, ze bedziecie!
Duza buzka dla kazdej z Was!
 
reklama
Ania, brawo :-D:-D:-D gratulacje, ciesz się Małym szczęściem.
Maggie2412 Cieszę się że zaczynasz działać :) i że wszystko ok. Pracujcie pracujcie. A najlepiej jedźcie na wakacje się odstresować;-)
 
Do góry