reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ika;
patrzę na Twój suwaczek i aż mi się wierzyć nie chce, że ten czas tak szybko leci :-)
Faktycznie, już duża musi być ta Twoja Dzidzia.
Nie martw się na zapas - napewno wszystko będzie dobrze i w terminie:-)

A jeszcze odnośnie antybiotyku - to ja jak najbardziej brałam takowy po zabiegu.
 
reklama
Cześć Wam Wszystkim! Pewnie mnie nie pamiętacie ale 2,5 mca temu przechodzilam ciezkie chwile myślałam że nie wytrzymam 3 miesiące a tu zleciało, ale najgorsze jest to że mam blokade psychiczną znacie na to dobre lekarstwo??
 
CYPRYSIOWA! JESTESMY MYSLAMI Z TOBA! BADZ DZIELNA! Mocno Cie przytulam!

BATONIK! Witaj i zostaj z nami! To forum daje tyle nadziei. Ja tez sie okropnie boje (jutro minie 6 tyg. od zabiegu), ale z niecierpliwoscia czekam na zielone swiatelko. Goraco Cie pozdrawiam.

JOASIU! Sliczne masz imie dlasynka. Mateuszek byl tez wysoko na mojej dyzurnej liscie :tak:.
Anetka, Mrozik, Ika witajcie!! Dzieki za dawke nadziei!

Pozdrowionka dla pozostalych ulubionych forumowiczek!
 
cyprysiowa trzymaj się myślami jesteśmy przy Tobie wszystkie

batonik zaglądaj do nas to pomaga

Wiecie dziewczyny ja dzisiaj zryczałam się jak głupia dostałam okres. niby nic wielkiego nieby tak całkowicie to nie staraliśmy sie o dzieciatka ale podświadomie modliłam się żeby nie nadszedł tak mi jakoś ciężko
 
Cześć laseczki ! Pokonałam to wstrętne choróbsko , ale za to w nagrode dostałam podwójne mdłości :baffled:
Co do wątku o staranie sie po poronieniu, ja zdążyłam wziąść 2 opakowania anty ( 2 x 19 tabletek ) poszłam do gina , powiedział że jest ok i 3 opakowania mam nie brać tylko sie starać i tak tez zrobiłam :tak:
 
Cze dziewczyny,
witam wszystkie nowe kobietki na forum i jest mi bardzo przykro, ze musimy sie akurat na nim poznawac! :-( Nie zagladalam tu przez 2 dni i tyle nieszczesc przybylo... jakie to zycie niesprawiedliwe jest.
cyprysiowa- bardzo mi przykro :-( ze musialas do nas dolaczyc! pisz jak Ci bedzie zle- to pomaga!

Batonik- witaj! Najlepszy sposob to nie myslec o dziecku- co w moim przypadku jest OGROMNYM wysilkiem... i poddac sie chwili. Nasze maluszki przychodza do nas w najmniej spodziewanym momencie :tak:

Jezyk- czy my sie nie znamy?! Wakacje u babci nad jeziorem... :tak::-D Pozdrawiam Cie kochana!!!

ANIA- co u ciebie? Trzymam za Was kciuki :tak::tak::tak::-D;-)

Maggie- idz jak najszybcie do dobrego lekarza i zrob badania! im szybciej tym lepiej!

Ika, Gabi, Ena, Post_ptaszyna, Dlaczegotak, Joanna i wszystkie dziewczyny pozdrawiam Was ;-)
 
muffy Cześć!!! Wiesz od razu wiedziałam że to Ty coś mnie tak tknęło:tak::tak::tak: ale sobie myślę poczekam jeszcze a potem nie miałam siły na nic. Jezyk to jeżyk nie język:-)
Co do nieszczęśc masz rację mnożą się w ekspresowym tempie.
A tak z innej beczki słyszałaś o Adamie
 
Czesc Dziewczyny! Po euforii zwiazanej z przyjsciem @, zlapalam strasznego dola bo przyszly wyniki hormonow tarczycy i TSH mam 0.195 przy normie 0.4 - 4.0 :no:.

Przed ciaza bralam tabletki i bylo OK przynajmniej na 3 miesiace przed, a teraz znowu spadlo :wściekła/y::wściekła/y:. Ide jutro do ginki, ktora jest tez endokrynologiem, to mnie ustawi, ale pewnie zielonego swiatelka nie da, a mogloby byc jesli wyniki bylyby ok. bo nie mialam lyzeczkowania.

A ja glupiutka :zawstydzona/y: wpisalam sobie na probe date miesiaczki do kalkulatora ciazy, zeby sprawdzic gdzie by wypadlo, gdybysmy juz probowali... Tylko Wam sie do tego moge przyznac...
Ale mi smutno :-:)-:)-( i zle....
Sciskam...
 
reklama
Hej Dziewczynki :-)
batoniku - tak jak napisała ptaszynka - jakiś wyjazd dobrze zrobi... Ja pamiętam, że rok temu w lutym wylądowałam w SPA i naprawdę świetnie się tam odprężyłam :-)
Jeszcze wszystko będzie dobrze
Maggie;
Dziękuję za dobre słowo :-) Na drugie będzie Wojtuś - tak wymyśliła 5 - letnia córka mojego narzeczonego :-)
język;
ja za każdym razem płakałam jak dostawałam okres... niby człowiek o tym nie myśli, a gdzieś to jednak głęboko siedzi...
Dlaczegotak;
cieszę się,że już ozdrowiałaś :-) co do mdłości, to mnie złapało tylko z 3 razy podczas tych pierwszy miesięcy - ale to jak :szok:
muffy;
pozdrowionka :-)
a mi od niedzieli doskwiera drętwienie prawej stopy - i jeszcze do tego mrowienie... strasznie to uciążliwe, ale podobno normalne...
 
Do góry