reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Na pewno się wybiorę. Jutro jeszcze wizyta u gin zobaczymy co będzie. Trzymajcie kciuki kochane
Też myślę że najlepsza będzie wizyta u specjalisty. Ja po parwowirusie na szczęście po dwóch miesiącach miałam już IgM ujemne i od razu dostałam zielone światło. Ale też lekarz wspominał że jak nie spadnie to mnie skieruje do lekarza chorób zakaźnych. Trzymam kciuki za szybką możliwość starania się [emoji110] Wiem jakie to straszne czekać.

Dziewczyny kp podziwiam Was za wytrwałość i walkę[emoji4] Ja się poddałam po 3 tygodniach przy pierwszym kryzysie i mojemu dziecku nic nie brakuje, naprawdę [emoji4] Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Przy dziecku ( a co dopiero przy dwóch) jest tyle zajęć, a siedzieć jeszcze w wolnych chwilach i odciągać mleko wow, naprawdę szacun!
 
reklama
@Takaja123 ja nadal trzymam za Was kciuki, :)

my zaczeliśmy sie diagnozować troche. maż zrobił badanie i na nasze oko jest ok. nawet nie wiecie jak sie ciesze bo mąż miał powikłania po śwince i tu był znak zapytania czy jest ok.
ja poszłam do endo i zmieniłam gina. za tydzien ide na usg tarczycy i do ginekologa.
działamy !


aaa no i jeszcze zastanawiam sie nad mutacjami. ;)
 
@adzik kiedy robiłaś pierwsze badanie na toksoplazmoze i od kiedy masz dodatnie IgG i IgM?

@Niepatrzwstecz dziękuję za kciuki:) u nas starania zawieszone na razie. Za Ciebie również trzymam kciuki i mam nadzieję, że zmiana gina będzie na plus i szybciej uda Ci się zajsć :)

@młoda1994 Zagladasz tu jeszcze? Jak tam u Ciebie?

@Madlein co tam u Ciebie? :)
 
@adzik kiedy robiłaś pierwsze badanie na toksoplazmoze i od kiedy masz dodatnie IgG i IgM?

@Niepatrzwstecz dziękuję za kciuki:) u nas starania zawieszone na razie. Za Ciebie również trzymam kciuki i mam nadzieję, że zmiana gina będzie na plus i szybciej uda Ci się zajsć :)

@młoda1994 Zagladasz tu jeszcze? Jak tam u Ciebie?

@Madlein co tam u Ciebie? :)

no obawiam sie że tu to bardziej endo pomoże... ale zobaczymy ;)
 
@adzik kiedy robiłaś pierwsze badanie na toksoplazmoze i od kiedy masz dodatnie IgG i IgM?

@Niepatrzwstecz dziękuję za kciuki:) u nas starania zawieszone na razie. Za Ciebie również trzymam kciuki i mam nadzieję, że zmiana gina będzie na plus i szybciej uda Ci się zajsć :)

@młoda1994 Zagladasz tu jeszcze? Jak tam u Ciebie?

@Madlein co tam u Ciebie? :)
1 badanie robiłam rok temu 16.07 kiedy byłam w ciazy, chwilę później dowiedziałam się że straciłam ciążę.

Nie zwróciłam wtedy na to uwagi byłam tak załamana że na kilka miesięcy odpuscilam starania. Myślałam tylko o stracie. Widziałam wszystko jak przez mgłę. 1 leczenie rozpoczęłam w grudniu ale lekarz już nie kazał ponawiac badań.
Po stracie kazano mi odczekać pół roku.

Pojawiłam badanie w maju, niewiele się zmieniło. Znowu Rovamicine.

Później w lipcu tutaj też niewiele się zmieniło.
Aktualnie znowu zazywam rovamicyne.
No i kilka dni temu zrobiłam badania na awidnosc.

Dołączam zdjęcia może któraś z Was miała podobnie i będzie w stanie się wypowiedzieć.
1564663215727.jpeg
1564663252084.jpeg
1564663271421.jpeg
1564663293187.jpeg
 
W nawiązaniu do rozmowy o karmieniu...mega podziwiam kobiety kpi...jak mnie wkurza marnowanie czasu na laktator, siedzę pół godziny i zastanawiam się co mogłabym w tym czasie zrobić, musiałam kilka dni podrasowac laktacje bo właśnie miałam chyba ten kryzys 3 miesiąca. Ale daliśmy radę. Kilka dni Antek na zmianę z laktatorem przy cycu + koktajle że slodem i laktacja uratowana. Ale wiadomo że nie na każdego to zadziała. @Oczekujaca123 wspomnialas o wygodzie przy mm...no nie wiem gdzie...jedziesz gdzieś i musisz że sobą zabrać cała torbę sprzętu do karmienia, ja mam cycki zawsze przy sobie. Także dla mnie mm to żadna wygoda i nie wiem dlaczego ludzie tak mowia. Wiadomo że każda z nas chciałaby karmić KP ale nie za wszelką cenę. Jeśli mama będzie nieszczęśliwa czy z depresja to nawet KP może sobie w tyłek wsadzić. Nam póki co dobrze idzie ale jakby co to wiem że istnieje mm.
A tymczasem chciałabym pochwalić się zdjęciami że sesji :D
639A0113.jpg
Moje ulubione :D
639A0378.jpg
639A0673.jpg
 
1 badanie robiłam rok temu 16.07 kiedy byłam w ciazy, chwilę później dowiedziałam się że straciłam ciążę.

Nie zwróciłam wtedy na to uwagi byłam tak załamana że na kilka miesięcy odpuscilam starania. Myślałam tylko o stracie. Widziałam wszystko jak przez mgłę. 1 leczenie rozpoczęłam w grudniu ale lekarz już nie kazał ponawiac badań.
Po stracie kazano mi odczekać pół roku.

Pojawiłam badanie w maju, niewiele się zmieniło. Znowu Rovamicine.

Później w lipcu tutaj też niewiele się zmieniło.
Aktualnie znowu zazywam rovamicyne.
No i kilka dni temu zrobiłam badania na awidnosc.

Dołączam zdjęcia może któraś z Was miała podobnie i będzie w stanie się wypowiedzieć. Zobacz załącznik 1005084Zobacz załącznik 1005085Zobacz załącznik 1005086Zobacz załącznik 1005087
Hmmm...a kto Ci zalecił teraz antybiotyk?? Moim zdaniem jest ok. Po prostu wynik jest taki po tym zachorowaniu w zeszłym roku. Ja też miałam cyrki z toxo. Na początku tej ciąży wyszło mi IgG i IgM dodatnie i niska awidnosc, ja już zawał ale pojechałam do lekarza zakaźnika z wynikami i wynikami z poprzedbiej ciąży z których wynikało że przeszłam już toxo i nawet lekarz wystawił mi zaświadczenie ze jeśli jeszcze kiedykolwiek będę w ciąży to toxo nie muszę już badać bo moje dzieci ni są narażone zachorowaniem.
 
reklama
@adzik konsultowalas to z lekarzem od chorób zakaźnych czy gin zalecił Ci antybiotyk?
Z tego co kojarzę to toksoplazmoza trwa 3 tyg i przez ten okres można zarazac. Jeśli się mylę poprawcie mnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry