reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny.. mam jeszcze jedno pytanie. Pisałam już z3 mam problemy z tej,prolaktyna itp. Ale nasuwa mi się myśl czy nadwaga może być problemem z zajściem w ciążę? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym związane? Z góry dzieki
 
Dziewczyny.. mam jeszcze jedno pytanie. Pisałam już z3 mam problemy z tej,prolaktyna itp. Ale nasuwa mi się myśl czy nadwaga może być problemem z zajściem w ciążę? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym związane? Z góry dzieki
Może ale nie musi , u mnie i 2 moich koleżanek ,chyba miała , wszystkie 3 zaszłyśmy na tej samej diecie po utracie 10 kg około ;)
 
Dzięki;) długo walczyłas? Miałam ostatnio wizytę po badaniach. Nie wiem czy kojarzysz Ale pisałam tutaj. Mój lekarz mówił że nie ma się czegoś przyczepić. Dostałam dostinex chociaż mówiła że z prolaktyna różnie bywa i skacze więc nie powinna mieć dużego wpływu na ciążę. Ale ta nadwaga zastanawia mnie coraz bardziej
 
Dzięki;) długo walczyłas? Miałam ostatnio wizytę po badaniach. Nie wiem czy kojarzysz Ale pisałam tutaj. Mój lekarz mówił że nie ma się czegoś przyczepić. Dostałam dostinex chociaż mówiła że z prolaktyna różnie bywa i skacze więc nie powinna mieć dużego wpływu na ciążę. Ale ta nadwaga zastanawia mnie coraz bardziej
3 miesiące a w 4 dowiedziałam się że jestem w ciąży ,dodam że mój mąż był na tej samej co ja ;) no z prolaktyną różnie bywa , ja ją leczyłam
 
reklama
Do góry