reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Charlotte21 ja myślę, że to wina sprzętu. Jeśli widać pracę serca, to jakie tu masz wątpliwości? Ja pierwszy raz pracę serca usłyszałam w 8tc. I to gin sam powiedział, że nie wiadomo czy będzie coś słychać. To chyba normalne w tak wczesnej ciąży. Ja wierzę, że wszystko u Was będzie dobrze i Ty w to wierz kochana!

@mohaaa słyszałam coś o tej diecie. Znajoma jest na niej i zredukowała ładnie wagę, ale pierwsze słyszę żeby dieta miała wpływ na donoszenie ciąży. Nie wiem czy to rozsądne wprowadzać radyjalną dietę podczas starań. Przecież to może zaburzyć cykl miesiączkowy, a nawet zatrzymać miesiączkę.

Widzę dziś u siebie po wiesiołku płodny śluz. A wczoraj pobolewało mnie podbrzusze. Tylko libido jakoś nie wskazuje na dni płodne. W każdym bądź razie było wczoraj działane, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Nie mam pojęcia w jakim stanie jest nasienie mojego partnera po ostatnich przejściach.
Właśnie chodzi o to, ze ponoć reguluje cykl miesiączkowy. My to wyczytaliśmy na jej stronie internetowej. I ona podaje przykłady z życia wzięte
 
Hej. Z tego co kojarzę to ta dieta opiera się przede wszystkim na warzywach i owocach. I to może być problem. Pamiętam jak szwagierka chodziła do naprotechnologa i mówił jej że w dzisiejszych czasach w kupnych warzywach i owocach jest tyle chemii i tak mało witamin, że jeżeli nie wie z jakiego źródła jest warzywo to lepiej aby nie jadła. Chodzi mi o to, że przedtem wystarczyło zjeść startą marchewkę z jabłkiem A dzisiaj trzeba by było zjeść kółko jabłek i kilo marchwi. Tutaj jest ogromna trudność w doborze zdrowej wartościowej żywności. Jak nie dostarczyć witamin to będzie ciężko organizmowi ;) tak tylko opowiadam co słyszałam;)
Wiem o czym mówisz. Ja biorę pod uwagę tylko warzywa i owoce z hali targowej, żadne biedronki i lidle :) chociaż wiadomo, ze pochodzenie pewnie nigdy nie będzie mi znane
 
Mohaaa co do diety tej nie znam ,ale na swoim przykładzie powiem że coś w tym jest , ja przeszłam na dietę i po 3 miesiącach byłam w ciąży ,cykle też mi się wyregulowały z 34-36 dni do 27-29 dni ,moja dieta polegała na regularnym jedzeniu c0 2,5 do 3 godz 5 posiłków dziennie ,i pomogło
 
Mohaaa co do diety tej nie znam ,ale na swoim przykładzie powiem że coś w tym jest , ja przeszłam na dietę i po 3 miesiącach byłam w ciąży ,cykle też mi się wyregulowały z 34-36 dni do 27-29 dni ,moja dieta polegała na regularnym jedzeniu c0 2,5 do 3 godz 5 posiłków dziennie ,i pomogło
Ja też mam taką typową dietę od 3 tygodni. Mimo że to nie jest jakiś długi czas to czuje się lepiej A w ostatnim tygodniu spadło 2kg.

Wiadomo nie widać jeszcze różnicy ale trzeba czasu i cierpliwości. Ale jak już widać że waga leci w dół to jest dobry znak.

Nie zamierzam już wracać do zwykłego jedzenia. Nie chodzę głodna i jest ok.
 
reklama
Do góry