reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@coco07 gratuluję przyrostu bety i trzymaj się mocno.
@Takaja123 ja już swojemu trochę wygarnelam bo on myśli że jak pojadę tam do niego to szybko zaskoczę i nie rozumie tego że tutaj też był i próbowaliśmy i widział ile nam zeszło i plus leki aby zajść.
Teraz czerwiec i sierpień spróbujemy jeśli nic nie wyjdzie to nie wiem co dalej.

Co do plamien moim zdaniem czy słabe czy duże najlepiej zgłosić się do lekarza. Też miałam lekkie plamienia I stało się co się stało. Najlepiej przy nich nic nie dźwigać takie moje zdanie
 
reklama
Hej dziewczyny :* orientujecie się może czy zwykła doktor rodzinna może mi wypisać l4 z powodu ciąży? Ale żeby nie było ciążowe? W sensie bez oznaczenia litera B?
Z oznaczeniem b na pewno nie może Ci wystawić więc z tym spoko ;) a wystawić ogólnie może zwolnienie jak najbardziej. Moja rodzinna wystawia bez problemu na 2tygodnie. Siostra jak była w ciąży to do niej poszła i powiedziała że prosi o zwolnienie bo jest w ciąży a ma ciężka pracę fizyczna i się boi pracować a wizyta u gina dopiero za 2 tyg
 
Dzięki za pomoc ;) W takim razie jutro pójdę do lekarki i powiem ze wizyte u gina mam dopiero 10 czerwca...Bo na prawdę boje się pracować z dziećmi przy tych plamieniach.. wgl jestem rozdrażniona i nerwowa jak widzę na wkładce zabarwiony śluz, a to tez nie wpływa dobrze na moja prace bo muszę mieć ogromne pokłady cierpliwości... Miłego weekendu dziewczyny ☺️
 
@coco07 wcale Ci się nie dziwię, weź l4 od rodzinnej myślę, że nie będzie problemu, a później z ginem ustalisz co dalej. najważniejsze żebyś się nie stresowala niepotrzebnie i przemeczala :) a jak mąż zareagował na pozytywny test? :)

@NadziejawPanu witaj kochana :) co tam i Ciebie? Kiedy masz te badania? Jak u Ciebie wyglądają cykle? Sama teraz mam wydłużone cykle ale @ normalnie przychodzi i dałaś do myślenia tym, że mogą być zrosty. Miłego dnia i trzymam kciuki również za Ciebie ❤️ my w podobnym czasie zaczelysmy starania i troszkę się to ciągnie ale w końcu musi i nam się udać ❤️
 
@coco07 wcale Ci się nie dziwię, weź l4 od rodzinnej myślę, że nie będzie problemu, a później z ginem ustalisz co dalej. najważniejsze żebyś się nie stresowala niepotrzebnie i przemeczala :) a jak mąż zareagował na pozytywny test? :)

@NadziejawPanu witaj kochana :) co tam i Ciebie? Kiedy masz te badania? Jak u Ciebie wyglądają cykle? Sama teraz mam wydłużone cykle ale @ normalnie przychodzi i dałaś do myślenia tym, że mogą być zrosty. Miłego dnia i trzymam kciuki również za Ciebie ❤ my w podobnym czasie zaczelysmy starania i troszkę się to ciągnie ale w końcu musi i nam się udać ❤

Dokładnie :unsure:
A mąż... No ja się oczywiście popłakałam, on mnie przytulił i powiedział ze będzie co ma być.. ze bardzo się cieszy, ale musimy być tez przygotowani na najgorsze :( to zupełnie nie jest to co za pierwszym razem... wtedy poprostu byłam w ciąży i w lipcu mieliśmy chodzić na spacery z dzidziusiem.. teraz jest walka o każdy dzień
 
Dziewczynki, w poniedziałek chce sobie oznaczyć poziom Bety (08.05 miałam łyżeczkowanie).
Powiedzcie mi proszę, które Beta HCG powinnam oznaczyć? Jakościowe czy ilościowe?
 
@coco07 mam nadzieję i mocno trzymam za to kciuki, że najgorsze macie już za sobą i ta ciąża będzie szczęśliwa ❤ ciesz się każda chwila, a stres zawsze będzie niestety towarzyszył ale żeby bylo go jak najmniej.

@Dmalw ilościowe
 
Hej dziewczyny :* orientujecie się może czy zwykła doktor rodzinna może mi wypisać l4 z powodu ciąży? Ale żeby nie było ciążowe? W sensie bez oznaczenia litera B?
powiem wiecej :) ona na tym etapie nie wystawi z B bo nie masz potwierdzenia ciazy oprocz bety ale jak najbardziej wystawic L4 moze :) ja dostalam bez problemu tylko nie sciemnialam :) powiedzialam jak jest :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A na co jest ten isoptin i fenoterol ?
Isoptin jest też na nadciśnienie. Podawało się go przy fenoterolu. A fenoterol był lekiem na podtrzymanie, przeciwskurczowy. Z tego co wiem ze względu na szkodliwość dla ciężarnych został wycofany. Powodował właśnie między innymi tachykardie, której ja się nabawiłam podczas jego przyjmowania i tak już została.
 
Do góry