reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Niepatrzwstecz dziś mam 8dc wczoraj skończyła mi się @ a w poniedziałek idę do lekarza niech zerknie kiedy ma być owulka bo ogólnie wychodzi mi w 23dc więc dość późno.

@roki_1991 dziękuję kochana ale chyba nie zdążyłam go przejąć :) może któraś z dziewczyn zdążyła :D Wiki nie poczekala do weekendu majowego :) bardzo się cieszę, że już możesz tulic ja w ramionach ❤ czemu miałaś robione cc?


@Oczekujaca123 to wspaniała wiadomość jesteście coraz dalej :) może wytrzymacie tak do terminu? :)

@kb.karola90 a jak tam u Ciebie? :)
 
reklama
@Niepatrzwstecz dziś mam 8dc wczoraj skończyła mi się @ a w poniedziałek idę do lekarza niech zerknie kiedy ma być owulka bo ogólnie wychodzi mi w 23dc więc dość późno.

@roki_1991 dziękuję kochana ale chyba nie zdążyłam go przejąć :) może któraś z dziewczyn zdążyła :D Wiki nie poczekala do weekendu majowego :) bardzo się cieszę, że już możesz tulic ja w ramionach ❤ czemu miałaś robione cc?

trzymam kciuki :)
mi w weekend testy owu wyszły więc podziałane :)
 
Nie No Ty masz już dobry wynik ;)
Tylko ze startowałas z dużo niższym wynikiem bo 2.19 a ja 3.28 wiec tak jakbym potrzebowała więcej czasu żeby dojść do twojego 1.5
Muszę iść zbadać to tsh bo nie wiem czy ta niezmienna dawka 25 mi wystarcza, czy nie trzeba np podnieść do 50
Hej :) dziwie się, że ktoś przepisał Ci dawkę 25, jeżeli masz wynik 3,28. Przy takim wyniku zawsze miałam przepisane 50 codziennie, a jak po 6 tygodniach braniach spadło tylko np. do 2,5 to miałam jeszcze dawkę 75 2 x tydzień (sobota i niedziela). Kiedyś jak miałam wynik powużej 5,5 to z dawką 50 zeszło mi rok aby się pomniejszył wynik i u drugiego endokrynologa miałam już przepisane zamiennie 50/75 i przez 6 tygodni spadło do 0,3, ale to już było za mało. :/ Ale z tego co zauważyłam to zarówno u moich kuzynek, u mnie czy u mojej siostry najlepiej sprawdza się system 50 + 2 x tydzień 75.
 
Ja w końcu jestem po pierwszych staraniach od poronienia :) Bardzo miło wrócić do "normalności". Testy owulacyjne też robiłam i wydaje mi się, że też się dobrze wstrzeliliśmy :) też działaliśmy w święta :) Przez to, że miałam ten wlew jestem pełna optymizmu. Ale mam jedno do Was dziewczyny pytanie. Bo przez ten stres i wlew nie zapytałam lekarki o to zapytać.
Ogólnie w tym cyklu nie mówiła nic abym brała Duphaston i zapytałam ją o to, to stwierdziła, że mogę go włączyć od poniedziałku. Ale nie zleciła mi żadnych badań i w sumie to nie wiem czy jest taka potrzeba? Jak byłam w ciąży to wtedy mi przepisali duphaston, bo ja jak w normalnych cyklach w których się nie udało jak brałam luteinę to okres i tak przychodził, bez odstawienia tabletek. Więc poszłam dzisiaj zrobić badanie progestereonu. I w sumie nie zaczęłam brać jeszcze Duphastonu. Mam zamiar przesłać jej wynik i zapytać czy jest sens.
A jak jest waszym zdaniem? Lepiej włączyć Duphaston i "bawić" się w odstawiawnie i przeciąganie cyklu czy może lepiej nie kombinować, zważywszy, że ja zawsze miałam progesteron w normie to sobie go darować w cyklu? :)
 
reklama
@Niepatrzwstecz dziś mam 8dc wczoraj skończyła mi się @ a w poniedziałek idę do lekarza niech zerknie kiedy ma być owulka bo ogólnie wychodzi mi w 23dc więc dość późno.

@roki_1991 dziękuję kochana ale chyba nie zdążyłam go przejąć :) może któraś z dziewczyn zdążyła :D Wiki nie poczekala do weekendu majowego :) bardzo się cieszę, że już możesz tulic ja w ramionach ❤ czemu miałaś robione cc?


@Oczekujaca123 to wspaniała wiadomość jesteście coraz dalej :) może wytrzymacie tak do terminu? :)

@kb.karola90 a jak tam u Ciebie? :)

Przepraszam, no nie mogłam czekać ;) na usg wyszły złe przepływy jak byłam w szpitalu i lekarz od razu stwierdził że nie będzie ryzykować. Także szybka akcja i po godzinie wiki była na świecie :) na szczęście cała i zdrowa :)
 
Do góry