reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mam pytanie, czy chodzicie do "normalnych" ginekologów" jeśli staracie się o dziecko czy korzystacie z usług klinik? Jak to u Was jest?

Ja jestem miesiąc po poronieniu, dostałam @ i w sumie zastanawiam się co dalej zrobić.
Jeśli nie masz problemów z zajściem w ciążę to raczej normalny ginekolog wystarczy :)
 
reklama
No właśnie mam problem, od roku sie staraliśmy, przebadalismy się na Starynkiewicza w warszawie, bralam clo jeden cykl no i wyszło.. puste jajo płodowe więc co dalej?
 
Dziewczyny ja byłam w weekend na 30-stce szwagierki i wypiłam morze piwa bo nic mnie nie brało a w czwartek (po weekendzie) zrobiłam test i był pozytywny :D w ogóle w tym udanym cyklu nie przypuszczałam ze uda mi się zajść :D pamiętam ze w niedziele już mnie cycek jeden bolał ale myślałam że źle spałam, w poniedziałek zrobiło mi się niedobrze w aptece ale weszło do niej niebyt pięknie pachnące starsze małżeństwo no i były upały :D we wtorek jechałam na badania okresowe do pracy (koniec końców wróciłam na 4 dni) i przed wyjechałam do mojej mamy i cały czas kręciło mi się w głowie ale byłam głodna :D - moja mama już wtedy się domyśliła :) w czwartek nie mogłam zatankować paliwa bo mieli jakieś "lewe" które strasznie smierdzialo :D no ale jak wzięłam się za kotlety mielone i prawie przy nich zwymiotowalam i strasznie kręciło mi się w głowie to doszło do mnie ze to chyba jednak ciąża :) uwielbiam to wspominać bo serio miałam mnóstwo tych wszystkich objawów ale aż do tego czwartku totalnie nie myślałam o tym ze jestem w ciąży :)
Staraczki trzymam za Was kciuki z całych sił i nie łamcie się, nie nakrecajcie. Nie ten cykl to następny :) aaa i przede wszystkim nie naciskajcie ma swoich partnerów bo mój przez dwa cykle miał mnie dość i pod koniec drugiego cyklu się poklocilismy i wtedy zrozumiałam ze tak to my Dzidzi nie zmajstrujemy :)
A to często tak mamy. Ja tez bylam pewna że będzie slepak bo i ja i M byliśmy chorzy, oboje z antybiotyku ale kto wie czy to właśnie nie pomogło oszukać organizmu :)
Całuje :)
 
No właśnie mam problem, od roku sie staraliśmy, przebadalismy się na Starynkiewicza w warszawie, bralam clo jeden cykl no i wyszło.. puste jajo płodowe więc co dalej?
Też moje starania trwały półtora roku.
Przy drugim cyklu z clo i ovitrelle udało się.
Ale w poronilam w 10 tygodniu.
Najważniejsze aby znaleźć dobrego ginekologa i on Cię poprowadzi dobrze.
 
Dziewczyny mam pytanie, czy chodzicie do "normalnych" ginekologów" jeśli staracie się o dziecko czy korzystacie z usług klinik? Jak to u Was jest?

Ja jestem miesiąc po poronieniu, dostałam @ i w sumie zastanawiam się co dalej zrobić.
Możesz wybrać ginekologa ze specjalizacją leczenia niepłodności. Nie zedrze majątku, jak klinika. Ja mam Panią ginekolog specjalistę do leczenia niepłodności i prowadzi też trudne ciąże.
 
U mnie dziś 10 dc i czuje ze kluje mnie lewy jajnik [emoji16] A jeszcze wczoraj pisalam że nic nie odczuwam hehe. Ciekawe czy to owulacja.
 
reklama
Do góry