reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@muza_ton tak
@membaris wiem co czujesz i jest Ci to do niczego nie potrzebne bo masz dużo stresu już od tego że końcówka ciąży. A w ogóle smarowalas to czymś? Coś pomaga? No nie dałabym rady czekać do czwartku na gina. Może tego dermatologa dorwiesz wcześniej, jak u Was z terminami?? W ciąży to może od ręki Cię przyjmą chociaż to Ty walczylas o egzekwowanie praw kobiet w ciąży iu endokrynologa no nie?
to ja walczyłam o endokrynologa także nie sądzę żeby z dermatologiem poszło mi łatwiej. Jak na razie zmiana nadal wygląda tak samo ufff nie dzieje się nic więcej na szczęście
@ivvonka co u Ciebie coś się nie odzywasz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny. Tydzień po owulacji. Dostałam dzisiaj lekkie plamienie. Czyżby to krwawienie implantacyjne? :) :) :) Do okresu tydzień :) :) Nie wiem sama.
 
@patuśka Trzymam kciuki:**
@Dagmarka1991 Zaciskam kciuki :)

Ja na swoją "piękna" prolaktynę dostałam dostinex 1xtydzień i wczoraj już wzięłam, a za miesiąc kontrola u ginekologa.. teoretycznie w ten weekend powinna być owu,ale przy szaleństwie prolaktyny nie wiem czy jest na co liczyć:/
Dziewczyny, które brały Dostinex, jakoś kontrolowałyście poziom czy po miesiącu brania dopiero? Oby to pomogło i temat ciąży stał się zwyczajnie osiągalny :(
 
Dziewczyny bo zwiększamy dawkę metforminy do 2 tabletek z jednej. No i jestem ostatnio tak zakręcona że nie pamiętam czy mam brać rano i popo czy rano i wieczór bo teraz bd na 2 tabletkach metformaxu 500,a do mojej ciężko się dodzwonić i teraz ma urlop [emoji30] Czy któraś z was bierze podobnie?
 
Czuję się taka wypełniona. I lekko mnie ciągnęło dzisiaj. Chyba zwariuję. Biorę cały czas aktywny kwas foliowy. W pracy siedzę i coś czuję, że jakby tak mokro się zrobiło, idę do ubikacji, a tu brudzi krew. Boże, myślę. Przecież do okresu jeszcze sporo, bo piwinien 15 sierpnia być. I już plamienie ustało - godzina 15:I5. Zobaczymy, co na wieczór będzie.
 
reklama
Do góry