reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Lu_cy mam ten zel o ktorym piszesz, ale nie pamietam czy go uzylismy w zlotym strzale( bo akurat 1 tulenie w tym cyklu bylo) ale cos mi sie wydaje ze nie. No ale ja wlasnie od konca@ tak do 10/12dc sluzu na potege a potem przy owu jak tulanki byly wazne to susza, takze zakupilismy go:) aha i ponoc siemie lniane pomaga(stosowalam-polecam) i jakas maca? Tego nie stosowalam i nie wiem co to ale dziewczyny chwalily:)
 
@Lu_cy mam ten zel o ktorym piszesz, ale nie pamietam czy go uzylismy w zlotym strzale( bo akurat 1 tulenie w tym cyklu bylo) ale cos mi sie wydaje ze nie. No ale ja wlasnie od konca@ tak do 10/12dc sluzu na potege a potem przy owu jak tulanki byly wazne to susza, takze zakupilismy go:) aha i ponoc siemie lniane pomaga(stosowalam-polecam) i jakas maca? Tego nie stosowalam i nie wiem co to ale dziewczyny chwalily:)
To muszę coś wypróbować bo globulki żadne podczas starań nie wchodzą w grę. Mam cały słoik siemienia to może będę sobie parzyć :-)
 
@Lu_cy ja zalewalam normalna woda i mieszalam mieszalam i jeszcze glut sie nie zrobil no i pilam szybko, luzik. Ale na poczatku zostawialam na noc i rano byl taki kisiel glut no i to juz czasem stawalo w gardle:D
 
@Lu_cy ja zalewalam normalna woda i mieszalam mieszalam i jeszcze glut sie nie zrobil no i pilam szybko, luzik. Ale na poczatku zostawialam na noc i rano byl taki kisiel glut no i to juz czasem stawalo w gardle:D
Bo ja to właśnie wrzątkiem zalewalam i zostawiłam żeby ostyglo. Spróbuje Twojego sposobu. Ale powiedz pomaga to czy nie widziałaś różnicy?
 
A pochwali się u kogo w Łodzi? Jak nie chcesz to rozumiem :-D pytam z ciekawości bo ja jestem z Łodzi Kochana ja miałam na początku powyżej 15. Zbilam metylowanych witaminami ale innymi niz tutaj dziewczyny bo z Douglas Laboratorie plus ja przeszłam na dietę bezglutenową. Doszłam do poziomu najpierw 7,5 i z takim wynikiem zaszlam w ciążę, a później zeszli jeszcze do 4,1O matko.... Straszne jest to co piszesz :-(U mnie 5 tydzień.... I trwały do 14 tygodnia. Ale tak jak Ci dziewczyny piszą to nie jest żaden wyznacznik. Czasami jedna kobieta w jednej ciąży ma okropne mdłości a w kolejnej nic. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoja kropkę :-)
dr Roczniok
 
reklama
@Lu_cy wydaje mi sie ze tak. Namietnie pilam w cyklu kiedy udalo sie zaskoczyc wiec tym bardziej polecam. Poprawia endometrium no i w ogole hormonalne sprawy ponoc ogarnia
 
Do góry