reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, co brałyście przeciwbólowego po zabiegu? Ja pierdziele, mam Nurofen, ale średnio daje radę. Apap w ogóle nie działa... Będę w aptece, bo muszę tą receptę dowieźć i muszę coś kupić mocniejszego.
 
reklama
@porcelana Ja dostałam receptę na ketonal na wszelki wypadek...
@Marika92 Nie strasz nas tu więcej! Jeszcze 2 miesiące w brzuchu synek ma siedzieć!
@ivvonka Cudnie, że wyniki wyszły w porządku! A teraz masz czekać na USG połówkowe czy coś jeszcze będziesz diagnozować?
@Tutti_frutti_by-Iga Przede wszystkim zbadałabym czy nie ma żadnej infekcji (np. cytologia, wymaz posiewu, można się pokusić o zestaw: chlamydia, ureaplasma, mycoplasma). Jeśli nie robiłaś to jeszcze: toksoplazmoza, różyczka, żółtaczka, cytomegalia (zwłaszcza ta ostatnia jest często pomijana przez ginekologów). Do tego hormony tarczycy (TSH, fT3 i fT4) oraz glukoza (chociaż na czczo, chyba że masz problemy z cukrem, albo źle wyjdzie na czczo, to krzywa cukrowa i insulinowa)
 
@porcelana nie pomoge..oprocz tego ze troche wstrzymala sie z cwiczeniami to zupelnie nic mnie nie bolalo i dobrze sie czulam. Obys szybko czula sie dobrze :*
 
Dziękuję dziewczyny :) Od czwartku do niedzieli miałam brązowe plamienie. Byłam pewna, że to przed okresem, bo w piątek zrobiłam test i nie było nawet cienia, cienia :-p więc jak w poniedziałek zrobiłam test to wpadłam w panikę, bo poprzednia ciąża też zaczęła się od plamień :( na szczęście od poniedziałku już ich nie ma i mam nadzieję, że nie wrócą.
 
Ja mieszkam we wloszech i nawet nie miala bym pojecia jak tlumaczyc niektore nazwy badan. Te badania w jakim odstepie po lyzeczkowaniu mozna wykonac? Bo w nastepna niedziele lece donPolskj na 9 dni wiec moze wykonalabym je tam. Tylko potem nie wiem co z interpretacja wynikow we wloszech. Pewnie musialabym sie skonsultowac z jakims lekarzem w Polsce. Dzis zadzwonie zeby uno wiec wizyte do mojego gine na kontrolna po 3 tygodniach. Dzien wczesniej mam zrobic bete.
Tylko te dotyczące krzepliwosc powinno się robić zaraz po poronieniu bo potem moga nie wyjść, chyba do 3 tyg.. Zaś hormonalne napisalam chyba w którym dniu cyklu
 
reklama
jestem po wizycie u lekarza nie znam się nie wiem czy dobrze lekarz mówił że tak pecherzyk jest wielkości 19 mm a endo 7,5 , śluz płodny jest dziś 12 dc teraz mam przyjść w poniedzialek sprawdzic czy pecherzyk pękł czy była owulacja a jak bedzie wszystko ok to powiedział że mąż bedzie musiał się przebadac. Tylko ja na 100% wiem że u męża jest wszystko ok. U mnie wszystko po zabiegu się pozmieniało.... chociaż teraz jak się zastanawiam to mąż od stycznia przyjmuje leki na nadciśnienie może one obniżają płodność ....
 
Do góry