reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Fakt faktem to z ostatniej ciąży ale tam w dolnym rogu pisze :) tak Marta powinno pisać
1526312895387.jpg
 

Załączniki

  • 1526312895387.jpg
    1526312895387.jpg
    353,4 KB · Wyświetleń: 414
Tylko to jedno zdjecie dostalam. Nic wiecej na nim nie jest napisane. Lekarz powiedział ze wielkosc odpowiada skończonemu 9tc wiec sie zgadza z om, tylko tak z ciekawości sie zastanawiam.
 
@martakratka, grunt, że jest ok i lekarz też niczego sobie. :-) :)

Aaaa właśnie otrzymałam telefonicznie badanie amniopunkcji to całościowe. Jest ok, dzięki Bogu.
Kariotyp malutkiej jest w porządku. Już nie dzwonili z recepcji, tylko lekarz sprawdził, zadzwonił i powiedział, że jest prawidłowe i że to dobrze rokuje.
Jutro jeszcze jadę zapłacić za to ostatnie badanie metodą mikromacierzy i nie muszę się w dodatku kłuć,bo materiału wystarczy. :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Siem wzięłam i cieszę.
 
Ostatnia edycja:
@martakratka, grunt, że jest ok i lekarz też niczego sobie. :-) :)

Aaaa właśnie otrzymałam telefonicznie badanie amniopunkcji to całościowe. Jest ok, dzięki Bogu.
Kariotyp malutkiej jest w porządku. Już nie dzwonili z recepcji, tylko lekarz sprawdził, zadzwonił i powiedział, że jest prawidłowe i że to dobrze rokuje.
Jutro jeszcze jadę zapłacić za to ostatnie badanie metodą mikromacierzy i nie muszę się w dodatku kłuć,bo materiału wystarczy. :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Siem wzięłam i cieszę.
Ivvonka Kochana wiesz co... Siedzę, czytam i łzy mi z radosci kapia . Nie znamy się, ale jesteś tak Pozytywna Osóba i tak mocno Wam kibicuje że się wzruszyłam!!!! [emoji170] [emoji172] [emoji171] [emoji173]
 
reklama
@ivvonka jesteś wspaniałą mamusia już teraz a jak malutka będzie już na świecie to.ja Cię mianuje na mamuśkę roku. Jesteś waleczna mega a do tego tak pozytywna że każdy Twój post wywołuje uśmiech na twarzy. A ten to już całkiem uśmiech przez łzy. Bardzo się cieszę i oby reszta badań dała równie dobre informacje.
 
Do góry