reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@monia_l tzn zacznie robic? Czy juz dzis zobaczyl ze jest duzy pecherzyk i moze peknac do sr? Bo oczywiscie powinien zobaczyc jak duzy pęcherzyk a potem pare dni pozniej zobaczyc czy pękł
dziś 10 dc wiec stwierdził że najlepiej dopiero w środę albo czwartek żebym przyszła.Dziś nic nie robił jeszcze.
 
reklama
@martakratka jak się boisz o to czy na synku się nie zemści, to weź zwolnienie na tydzień, odpocznij i wracaj. Popracuj ze 2 tygodnie, czy tam ile dasz radę, poczujesz, że już padasz to znowu odpocznij. Zostało 1,5 miesiąca.

@Marika92 a dziękuję. Jest w porządku.
Póki co, muszę czekać dalej na wyniki badań genetycznych. Do czwartku powinny być. Później zobaczę co dalej. Muszę też usg powtórzyć i pewnie przy odbiorze wyników się na USG wcisnę, czyli na dniach. Możliwe też, że do starego lekarza się przejdę, bo mi się zwolnienie skończy i tak na ostatnią wizytę. No chyba, że uprze się prowadzić do końca. W każdym razie na 25 maja zapisana jestem. Jak się rozmyślę to odwołam. I wizyta u nowego lekarza zarezerwowana na 28 maja. A Ty kiedy teraz idziesz?
 
@Marika92 niech tam dobrze wyjdzie. A teraz Maksio wierci się bardziej niż wcześniej? Czy tak raczej na stałym poziomie? Tak z ciekawości pytam, bo zastanawiam się jak to jest później.
 
Dziewczynki wszystko ok. Fajny ten lekarz z nfz. Badania mi wszystkie przepisal, zrobil wymaz, zbadal full wersion ;) i poswiecil mi chyba z 45 min. Potraficie z tego zdjecia odczytac wielkosc dzidzi, bo z nerwow zapomnialam zapytac... Przez te nerwy mialam ciśnienie wyższe i kazal badac 3 razy dziennie i zapisywac wyniki...
 

Załączniki

  • 20180514_172723.jpg
    20180514_172723.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 78
Dziewczynki wszystko ok. Fajny ten lekarz z nfz. Badania mi wszystkie przepisal, zrobil wymaz, zbadal full wersion ;) i poswiecil mi chyba z 45 min. Potraficie z tego zdjecia odczytac wielkosc dzidzi, bo z nerwow zapomnialam zapytac... Przez te nerwy mialam ciśnienie wyższe i kazal badac 3 razy dziennie i zapisywac wyniki...
No ja też nie widzę właśnie bo rozmazane jest
 
reklama
Do góry