reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Funia90 wiem. Ale akurat z tym miałam już wcześniej problemy, tylko nigdy nie było tego bólu. Uczucie takie jakbyś po prostu mega dużo chodziła i bolą nogi ze zmęczenia. Tylko nie będąc w ciąży jadłam tran (pomagał mi na te bóle) brałam ciepłą kąpiel i smarowałam maścia. Teraz muszę podpytać lekarki czym to smarować..
@Marika92 piękna druga kreseczka :) oby wszystko było dobrze. Daj dzisiaj znać po wizycie co powiedział lekarz
 
@roxie123 idę w czwartek bo tak mi kazała przyjść, chociaż nie ma możliwości zapisania się na ten czwartek nie wiem czemu. A dzisiaj byłam na becie i znowu czekam na wyniki.
@Marika92 robisz dziś ta betę?? :)
Myślę ze tak ale dopiero mogę po pracy :(

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@roki_1991 no nie,mialam 47 ale to tez malo[emoji4]
Kochana powyzej 1000 to prcherzyk ciazowy ,nie zarodek,ob bodajze powyzej 5000 lub 10000 ,nie chce klamac [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@roki_1991 hehe ale katujesz sie ta beta,ja to tylko raz sprawdzalam i tyle ,za duzo stresow ,potem juz usg[emoji4]

@Marika92 a wyniki kiedy beda ?na bete nie musisz byc na czczo[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak tak wiem że nie muszę być na czczo ale nie mam kiedy iść... Myślę że dziś popołudniu jakbym poszła około 12, ale pewności nie mam ale w diagnostyce chyba robią szybko

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Do góry