reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@AgaB33 powiedzialabym ze raczej nie ale niestety organizm sie zmienia, dieta, wrazliwosc na jakis pokarm potrafi nabalaganic w organizmie, jakies alergie, przeciwciala sie pojawiaja, ale chyba lekarz powienien powiedziec cos na temat chociaz to tez roznie bywa z ich wiedza i checia dociekiwania co i jak
 
@zosiak robiłam tą homocysteine w ubiegłą środę. Może jutro będą wyniki. Tylko że nie byłam na czczo i myślę aby jutro powtórzyć tego badania tym razem na czczo.

@roxie123 progesteron przyjmować od 11dc do 25dc tak? Bo ten mój doktorek trochę mnie zakręcił

Dziękuję @Totois30 Ty jesteś chyba kolejną kopalnią wiedzy tutaj ;-)

Naprawdę cieszę się że jesteście takie mądre i służycie radą. Ja z tej dziedziny to noga jestem
 
@roxie123 tylko Tobie test z krwi już pokazuje w 25dc? To ja też będę brać jak Ty przerwę w 25dc i będę przez te trzy dni testy robić najwyżej ;-) bo kazał przerwać na 3 dni przed @ i jak nie przyjdzie to brać dalej. Ale w 28dc to już nawet mi beta pokazala ciążę także będę wiedzieć. Dziękuję
Mam już plan ;-)
 
@AgaB33 to jakoś dziwnie Ci pogadał ... zazwyczaj jak się odstawia dupka to @ przychodzi za kilka dni :)
Wiesz co powiem tak , zależy kiedy masz owulację też ...bo jak późno owulacja to i beta później . Ja teraz zaczynam brać clo na stylulacje cykli aby wróciły do 28 i żeby owulacja była koło 14 15 dzień a nie 18 20 jak teraz ;/
 
@roki_1991 a to ciekawe [emoji15][emoji4]

@roxie123 nie ogladalam w tv bo mnie nie bylo,obejrzalam teraz,bardzo wzruszajce,ile w nich milosci a malutka przeslodka[emoji5]byle rosla w zdrowiu

@AgaB33 ja bralam 16-25 na pewno trzeba brac po owu bo inaczej ja zablokujesz[emoji4]

@Marika92 czekamy i na Twoj wynik[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@AgaB33 nawet jeśli miałaś ciążę bezproblemową to nie oznacza że nie masz mutacji, bo mutacja sama w sobie nie daje 100 % pewności że ciąża skończy się poronieniem czy wadami płodu ale dzięki niej istnieje większe ryzyko że tak właśnie będzie, ale równie dobrze można urodzić zdrowe dziecko.
 
Do góry