reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny ja kiedys bralam anty i starsznie po nich tylam,jak zrobilam badanie na mutacje to juz wiedzialam czemu:/ dlatego nigdy wiecej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez bralam antykoncepcyjne ale na bolesne miesiaczki choc uwazam ze sa one i tak lepsze niz ketonal.
Ale u mnie pogoda dzisiaj nawet nie wiem jak ja wroce do domu tak wieje ale moze wczesniej sie wyrwe choc naszczescie blisko mam:)
 
A ja nigdy nie zjadlam żadnej anty xD a bolesne miewam :/ mam wysoki prób bólu z tego co na razie wiem [emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 tak, niestety dopiero w piątek kurier odebrał próbki. Więc u mnie gorzej. A czuje ten dziwny ból w nogach co jakiś czas. Idę w czwartek do gin, powiem jej o tym i może zasugeruje jakiś lek z heparyna sama. I tak musi mi pozwolić jakieś maści na te nogi, bo tak nie może być. Też się boję, choć niby jest to jeszcze wczesna ciąża, ale nie chce znowu przechodzić przez to samo....
 
Zrobiłam trzeci dla uwiarygodnienia mojego faceta :D
1509307738-3500fa90fd15e9ef-aaaaaa.jpeg


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Do góry