reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Funia90 ja to krasnoludek jestem :D
Mam 154 cm wzrostu :p
Także jak widać to ja wzrostem nie grzeszę :D

@roki_1991 kuruj się kochana :* zdrówka życzę :*

@Katarina91 no faktycznie masz podniesioną normę. Ja miałam po godzinie grubo ponad 200
Wydaje mi się, że lekarz powinien na to jakoś zareagować. W końcu chodzi o dzidzie.
Kiedy wizytujesz?
 
reklama
@roki_1991 przykro mi że ta beta tak nisko. Ale może faktycznie masz okazję aby się wykurować

Mnie też przez te prezerwatywy jakaś infekcja złapała. Zapodałam clotrimazolum bo do 3 dnia zarodek nie połączony ze mama wg wujka google. To wolałam teraz jeszcze to wykurować niż z tym chodzić. Bo jakby jednak się okazało że się udalo ;-) M nie był w stanie zrobić wczoraj powtórki. Nasza córcia ma ciężki okres: buntuje się, mądruje, pyskuje i mimo że się ją prosi aby przestała to ta w zaparte Cię wykańcza. No i zostali wczoraj sami na 15 minut i afera na sto fajerek. Tak się wkurzył że nie mógł się uspokoić. Eh... No nic może dziś a jak nie no to czekamy na rezultat złotego strzału.

@Funia90 zapomniałam Ci napisać. W domu mam luteinę bo mi została
 
@witch84 dziękuje, że i wy o mnie pamietacie :* ja nad "poprawnością" forum staram się czuwać :)

dziś tak wyskocze z sentymentem do was...
dziewczyny "obok" na naszym bliźniaczym wątku wspomniały ile to już stron naszego tematu jest.. tego jest o wiele więcej ale.. znalazłam wpis kiedy ja się pojawiłam
Link do: Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne
Zaczynałam tak jak wy, przetrwałam i jestem z Wami tyle lat, tyle sie pozmieniało ale niech wam to doda dużo wiary i siły, że jeszcze wszystko może być
całuję :*
 
@...Margotka9022... pchelka to @Calineczka24 bo nic nie tyje a nawet chudnie,ja przybieram na masie[emoji16]
8 kilo to na ten etap ciazy tez bardzo dobry wynik ,z reszta przy Twojej wadze 18 kilo to bardzo normalnie przytylas[emoji4]
Zycze powodzenia w ogladaniu wozkow,ja swoj juz mam[emoji4]

@Frezja_1 rozumiem,ciesz sie wyjazdem,a przyjdzie czas na ciaze nawet nie bedziesz wiedziala kiedy[emoji5]zamowione wczasy?

@Katarina91 czyli idziemy podobnie wagowo[emoji4]ja zawsze po weekendzie mam cos na plus hehe.
Co do glukozy to nie mam pojecia,ja mam w normie.

@AgaB33 to dbaj o siebie[emoji5]

@roki_1991 hmm no nic nie mowie,ale moja przyjaciolka zaczynala ciaze z beta 2,5 .
Bez ciazy beta zwykle 0.100 .
Moze przyjrzyj sie bardziej sobie ,bo albo urosnie albo mogla to byc biochemiczna.
Sprawdza ta bete za dwa-3 dni

@nafoczka[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie po tygodniowej przerwie ;) u mnie ciagle kryzys trwa dopadl mnie dol i staram sie z tym walczyc jak moge. Przepraszsm ze sie nie odniose do kazdej z dziewczyn ale ciezko mi nadrobic troszke czytalsm Was zeby byc na bierzaco.
@roki_1991 bardzo mi przykro ze nie wyszlo
ale jak juz wiesz ze nie jestes to zadbaj o siebie na przeziebienia sok malinowy dobry;)
@Funia90 bardzo ladny wozek. Rowniez lubie stonowane kolory a dziecko i tak w tych pierwszych 3 miesiacach ponoc widzi czarno-biało ile w tym prawdy...
@Frezja_1 @roxie123 a wiec z czekaniem nie jestem sama mi sie strasznie ciagnie to...
@nafoczka to bardzo piekne ze dajesz nadzieje i wspierasz.
@Calineczka24 zycze owocnego zakupu wozeczka
Widzialam tez kobietki ktore sa po stracie. Glowa do gory i dla Was slonce zaswieci.
A teraz wielka prosba otrzymalam wczoraj pasek sw dominika ale zupelnie nie wiem co dalej gdzie go zakladac jak? czy nosic caly czas czy podczas seksow tez? kiedy sie modlic? czy juz zaczac skoro my ruszamy dopiero od nast roku.
 
@zosiak ja też dostałam pasek i juz się modle pasek zakładam tylko do modlitwy nigdzie nie jest napisane ze trzeba go nosić caly czas to indywidualna sprawa

Ja wrócę do Was później nadrobić bo mam trochę załatwien

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 jak na 35 dc to zdecydowanie za mała ta beta. W tym labie uznają, że do 5 nie ma ciąży. To zdecydowanie za mało nawet jak na 3 tc, a co dopiero 4 czy 5. Wczoraj jak zobaczyłam te wyniki to wypiłam gripex, bo miałam temp ponad 38 i zwykły paracetamol nie dał rady... Dziś mega bolą mnie plecy jak na okres, ale póki co @ brak.wiem że beta powinna być mniejsza, ale jak badałam końcem czerwca to też miałam jakoś ponad 2 i lekarka powiedziała że wszystko jest okej :)
@AgaB33 czuje się fatalnie. Idę dziś do lekarza po jakiś antybiotyk bo nie mam już do tego sił. W nocy nie śpię, boli mnie głowa i czuje ze mam temperaturę. Lekarka od 14 więc pojadę potem.
@zosiak domowe sposoby już dawno na mnie nie działają niestety :(
 
reklama
@roki_1991 to faktycznie jak jest z Tobą tak źle to pewnie że idź do niej niech cos daje. Dobrze że masz l4 to chociaż do pracy nie musisz się zrywać

@hona jak tam samopoczucie? Lepiej? Byłaś u lekarza z tym osłabieniem. A jak to jest z ty tradyferonem w ciąży? Można brać czy dopóki testu nie zrobię to nie brać?
 
Ostatnia edycja:
Do góry