reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@...Margotka9022... dobrze, że masz pomoc kochana. Moze sie podniesie i będziesz mogla sibie oszczędnie funkcjonować. Nie mam pojęcia, czy upadek mogl miec wpływ, ale na moj rozum nie. Sciskam. Postaraj sie znaleźć dobre strony lezenia, wiem, ze nie jest latwo, ale wszystko zalezy od naszego nastawienia i psychiki. Wypoczywaj, czytaj, ogladaj seriale.:) czas szybciutko leci
Frezja do południa jak Julka jest w przedszkolu to nawet jest przyjemnie. Takie nic-nie-robienie. Potem już są schody bo się dziecku nudzi[emoji53]
Dodatkowo jakoś dobija mnie np na instagramie jak kobiety chwala się wyprawką, brzuszkami, odliczaniem do porodu. Ja w najgorszym wypadku od 30 tc będę leżeć w szpitalu (przez święta Bożego Narodzenia), nie mam kiedy robić wyprawki, remontu, cala organizacja, łóżeczko odnowić. Wszystko mi się na tą chwilę posypało.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kari21 , a może to jest przez stres. Odpoczywaj, proszę i bierz te leki.

@...Margotka9022... brzuszki, ciuszki są słodkie i urocze, ale nie patrz na to kochana. Nie warto się przez to smucić. Co więcej... niech to dziecko będzie w jednej pieluszce i śpioszkach, bez żadnego zdjęcia 2w1, ale niech się urodzi całe i zdrowe. Reszta to dodatek. Liczy się Zawartość. A owa cudna Zawartość bardzo prosi, żeby mama leżała i odpoczywała i już. Juleczce trzeba tłumaczyć, że żeby dzidzia się urodziła zdrowa to musisz dużo leżeć.
Zostaw te łóżeczka, wyprawki, zabawki. To jest ważne, ale to da się szybko zorganizować i po porodzie. Nie zawracaj sobie tym w ogóle głowy. Relaks, relaks. Jak lekarz później pozwoli to poogarniasz a jak nie, to lista rzeczy absolutnie potrzebnych dla męża, on swoją teściową pod rękę i do sklepów marsz. Ewentualnie allegro i szalej.

U mnie stan gotowości na @ blee:
1) Wszystkie twarzowe syfy przedokresowe w gotowości bojowej w liczbie trzy są, z tego dwa gnojki załatwiłam rano. I kto jest górą? Ja i mój podkład. 2:1
2)Cycki dwa są i bolą. I dobra. Stanik im zabiorę. Niech im będzie zimno. Uff... co za ulga.
3)Na tym polegnę, jak zwykle przed okresem mam ochotę na bombę kaloryczną i to nie musi być słodkie, wystarczy golonka ;) Dobrze, że nie chce mi się iść do sklepu a w lodówce halny.
 
@...Margotka9022... na razie 3majmy się tego ,że się jednak podniesie oki :*
Słuchaj popieram ivonke , wazne aby dzidzia się urodziła i była zdrowa z całą resztą zdążysz :)
Hm nie wiem może miało wpływ może nie , jakie to ma znaczenie , to był wypadek i nie miałas na to wpływu , nie wyrzucaj sobie czegoś . Na razie odpoczywaj i czekamy :*
@ivvonka kiedy ta @ ma być ? weź Ty jej nie wpuszczaj co :p
 
@roxie123 od pewnego czasu żyje toto własnym życiem, mam wrażenie. Przyłazi kiedy chce, na ile chce. Normalnie druga ja, wypisz, wymaluj. Zero regularności i przemyślenia. Leci, nie patrzy.
Ale jak nie zrobi mnie w konia to we wtorek (to już jutro?) powinna się pojawić. Nie, coś pomyliłam. Gdzie moje kalendarium?
Nie no, dobrze liczę. 28 d.c. będzie we wtorek. Ale zanim testy mi przyślą to będzie czwartek, więc może być, że przyjdzie w czwartek lub w piątek żeby podkreślić jak bardzo wredną @ jest
 
Roxie, nie wiem czy to dobry pomysł. Jak ja tak będę zaciskać te nogi z przodu to mi jeszcze niechybnie z tyłu coś się wymsknie drugiego. :zawstydzona/y:
Ale dobra, co tam, zwali się na przedszkolaki w grupie.
-Jasiu, jak mogłeś? Nie ty? Marysiu, idź zrób kupę do łazienki.
-Ciocia, ale mi się nie chce.
-Idź, idź spróbuj. Może ci się chce, tylko jeszcze o tym nie wiesz...Ach te dzieci.
 
Czesc dziewczyny po weekendzie[emoji4]
Wczoraj caly dzien jezdzilismy i ogladalismy auta ale ostatecznie nie kupilismy nic[emoji4]
Przeziebienie pokonane miodem ,cytryna i tantum verde[emoji6]

@madzia0902 ja biore clexane od momentu zrobienia testu,acard bralam juz przy staraniach.
Ja robie d-dimery i powoli mi rosna,ostatnio mialam 700,zobaczymy jak teraz bo jutro bede badac.
Wklejam Ci opis od mojej genetyczki.
Cleaxane biore ze wzgledu na mikrozakrzepy do ktorych przy mutacji moge miec tendencje.
Wiem ,ze @Katarina91 ma te same mutacje i nie bierze w ogole clexane.
Rozmawiala z genetyczka z test dna telefonicznie,a jej synus rosnie.

@ivvonka to tym bardziej dziwne ,ze Ty masz sie bardziej strac dla jego babci niz on:/ ehh faceci serio sa dziwni:/
Mam nadzieje,ze to zle przeczucia na malpisko[emoji6]

@mamcia2014 trzymam kciuki zebyscie znalezli klienta szybko i zeby mieszkanko nie przepadlo[emoji5]

@zosiak kochana odpoczywaj i zbieraj sily[emoji5]na Slasku pogoda strasznie beznadziejna,za rok bedziemy z Asiula dreptac po tej greckiej wyspie[emoji5]

@Frezja_1 wow 4 pary butow to niezle[emoji4]ja chyba jutro pojade do h&m po jeszcze jedna pare leginsow bo mam jedne i jedne jeansy ciazowe ale cos bardzo sie brudze ostatnio[emoji6]takze przy trzech parach bedzie mi latwiej[emoji28]

Idz na monit i luknij co sie w srodku dzieje[emoji4]

@roki_1991 ciesze sie ,ze wyszlas sie wyszalec,to swietnie oczyszcza[emoji5]a jak zdrowko?
Hmm z kolezanka dzis troszke gorzej,kazda z nas wie co to znaczy,jak juz sie jest po szpitalu i po wszystkim to bardziej to do nas dochodzi[emoji29]

@Calineczka24 super ,ze Juleczka rosnie[emoji5]na tym etapie ciazy lekarz nie mierzy dzidzi,podaje tylko wage kluseczki[emoji4]
No i fajnie,ze masz sweterki.
A jak tam kurtka zimowa zmiescisz sie?
My z Asiula super[emoji5]wczoraj wieczorem tak pokazala swoje umiejetnosci tameczne ,ze az w szoku bylismy,ale rak dobrze jak ja nakarmilam w ten weekend to w sumie sie nie dziwie[emoji4]

@Olasec przerazajaca historia...mam ciarki...pomodle sie za cala rodzine...

Trzymam kciuki zeby jedank bylo to plamienie impalntacyjne[emoji5]

@roxie123 wow alez grzybobranie [emoji16]co dobrego z nich zrobiliscie?my za 3 tyg jedziemy na weekend grzybowy[emoji4]

@kari21 nie przekreslaj jeszcze dzidzi,skup sie teraz na sobie ,ogranicz stres i moze postaraj sie zadbac jednak o ta diete,obawiam sie ,ze stres i to ,ze slabo sie odzywiasz Cie wyniaszcaja:/

@witch84 a co u Was slychac[emoji4]robilas tescior?

@...Margotka9022... lez i odpoczywaj,mnie po miesiacu lezenia mialam wrazenie ,ze miesnie zanikly:/ ale czego sie nie robi dla dobra maluszka[emoji5]
Wyprawke mozesz juz zaczac robic przez internet[emoji4]a na insta nie wchodz hehe
I nie mysl o tym upadku bo i tak tego nie zmienisz,ale wydaje mi sie ,ze nie,przeciez mialas juz wizyte po drodze i bylo w porzadku.
1505743302-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie robilam testu. Uspokoilo się. Ogolnie to od początku z wkładką mam cyrki z @. A to jakieś plamienia, a to znów mnie zaleje.
W piątek odbieram młodej aparat na zęby, bo się okazalo że ma zgryz krzyzowy. A ogolnie to większość czasu po pracy spedzam na wozeniu dzieci na zajęcia i zawody szachowe - nawet teraz siedzę i czekam, aż młody skonczy zajecia... A zaraz po nim starsza zaczyna.
 
@Funia90 a to nawet nie wiedziałam, że nie mierzą ;)
Jutro jade na badanie glukozy wiec od dzis zero słodyczy a ja je tak uwielbiam :(
Właśnie Jula to potwierdziła soczystym kopniakiem :D

Ciesze sie, ze Asieńka szaleje w brzuszku :) na kiedy Ty kochana masz termin?
Co do kurtki zimowej to jej jeszcze nie mierzyłam, ale watpie żebym sie w nia zmieściła :(
Cos wspominałaś, że wezmiesz sie za ogladanie " Druga szansa " polecam jak najbardziej :)

Dziewczyny oglądacie serial " Diagnoza" ? Jak dla mnie serial zapowiada się super :)
 
reklama
@witch84 och to straszy Cie ta wkaldka[emoji4]masz co robic przy swoich skarbach[emoji5]ale to na pewno daje duzo radosci

@Calineczka24 wspolczuje tej glukozy ale mnie tez czeka:/
Moze nie bedzie tak najgorzej...ja jutro na krew tez na czczo ale szybko pojdzie[emoji4]
Ja z om mam na 29stycznia a z usg 25,teraz wychodzi mi jeszcze wczesniej ale tego chyba lekarze juz nie biora pod uwage,a Wy?
Ogladam diagnoze ,a za druga szanse wezme sie chyba w drugim zyciu jak bede miala wiecej czasu[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry