reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mfifi04 ja byłam zupełnie inna...wszędzie mnie było pełno , wariatka do kwadratu , lubiłam się zabawić podróżować , uśmiech nie schodził mi z twarzy ... a teraz ten rok zmienił mnie totalnie , czasami sama siebie nie poznaje
 
reklama
@mfifi04 ja byłam zupełnie inna...wszędzie mnie było pełno , wariatka do kwadratu , lubiłam się zabawić podróżować , uśmiech nie schodził mi z twarzy ... a teraz ten rok zmienił mnie totalnie , czasami sama siebie nie poznaje
A co Cię tak zmieniło?? Starania?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaajcie :*

Jestem i ja... ale naprodukowałyście :O
Więc tak... w sobotę pojechałam na chrzciny porobiłam fotki , później pojechaliśmy do mojej ciotki zostaliśmy na noc zapaliliśmy grila . Wczoraj mój M miał męski wypad wraz z wujkiem i moim kuzynem pojechali oglądać auta jak palą gumę xD więc się rozerwał ... a ja siedziałam z dziewczynami w domu :)
Małpisko męczy mnie okropnie , ciągle jestem ospała , nie mam apetytu , jeszcze ten upał... w tamtym miesiącu jakoś , szybko się skończyła po 3 dniach , a teraz chyba powrót do normy się zapowiada , bo dziś 4 dzień a dalej potop :<
Dzisiaj z mamą kisiłyśmy ogórki , musiałam obrobić fotki , później znowu ci od schodów przyjechali no i dzień mi zleciał . Jest prawie 19 a ja pije kawe , bo mam tak niskie ciśnienie ,że się przewracam . Zaraz kąpiel i nyny ... dzisiaj nasz program :D
Ostatnio wydaje mi się , że jestem coraz trudniejsza...w sensie chyba ciężko ze mną wytrzymać ...mam takie swoje załamania :/ szczególnie odbija się to na moim M... który wytrwale mnie wspiera , a ja mu dokręcam śrubki ... wiem ,że mnie kocha , a ja jego najmocniej na swiecie zawsze super się dogadywaliśmy , ale coraz częściej czuję się jak kula u nogi ... młody przystojny facet , mądry zaradny ...mógłby mieć taką super rodzinę , kobietę i wg ... a ja taka do niczego :/ Nie wyobrażam sobie życia bez niego... on ciągle mi powtarza ,że głupoty opowiadam i nie chce tego słuchać , ale po prostu ja bym chciała dla niego jak najlepiej bo naprawde zasługuje na więcej niż ja mu mogę dać :< wiem , że wszystko odbija się z mojej winy na naszym małżeństwie , ale więcej mam tych negatywnych myśli jak pozytywnych ... nie wiem już jak to jest " być szczęśliwym człowiekiem " . I tak jak Wam pisałam łapie mnie taka znieczulica , pustka , obojętność niby sobie wmawiam będzie dobrze , ale podświadomość mi ciągle szepta , że ***** prawda cały czas pod górke ...

@Frezja_1 hejka :) wiesz co dupka , będę brać od 19stego dc ,będzie na czas :) bo te moje cykle coś nie teges . Biorę wiesiołka dalej może się unormują ... lekarz mi napisał ,że jak najbardziej mogę brać
@Funia90 Twoja kawa to jest big :D jedna ale taka jak 2 :D Współczuję mdłości , ale jak dzidzia zdrowa to wytrzymasz przesyłam moc :*
@nafoczka mniami ale zachcianki :D co do pracy widzę zapał ostry xD nie dziwię się , też by mi się nie chciało ;/
@roki_1991 no to zakupy zrobiłaś konkretne :D
@...Margotka9022... współczuję bardzo z przytulaniem muszli :/ 3mam kciuki aby przeszło szybko , może im dzidzia będzie większa to i mdłości miną
@Olasec dobrze ,że masz takiego skarba widzisz jak dba o mamunie :) zaraz znowu będzie fasolka zobaczysz :*
@Nusia123 czyli impreza udana :) daj znac po wizycie ! 3 mm kciuki aby to było nic takiego :* ... ja nie wiem czy nie odpuszczę , w sensie nie będę pilnowac ani ow ani nic ... bo chyba za bardzo chce tego dzieciątka a żyję w ciągłym stresie :<
@zosiak jak spotkasz się z mężem będziesz jak nowo narodzona , od razu Ci się humor poprawi :)
@Calineczka24 mam nadzieję ,że już się lepiej czujesz , uważaj na siebie :) dobrze ,że masz od kogo ubrania brać , teraz wszystko takie drogie ;/

Piękne te Wasze brzusie :*
O tak dzisiaj Projekt Lady :D Mój K się ze mnie śmieje jak to oglądam :D

Wszystko się zapewne składa do tego, że za wszelką cenę chcesz mieć swojego wymarzonego dzidziusia. Na tym skupiasz całą siebie.. Wówczas gdy nie wychodzi masz żal, czujesz złość na wszystko i do wszystkich.. :(
Pewnie wszystko minie jak zobaczysz dwie grube krechy. :*
Ja też miałam meega chwile załamania i zwątpienia i nie raz miałam myśli takie jak Ty.
Kochana minie, wierzę w Ciebie :*
 
@mfifi04 wiesz co ...starania to nie , akurat tym na razie się nie przejmuję , bo wszystko zmierza ku dobremu pójdę na swoje to przynajmniej wiem ,ze będę miała spokój ...
Tak ogólnie ten cały horror ... 2 stracone ciąże , pochówek , wszystkie wizyty , przeplatane szpitalami badaniami , ciągłe pierniczenie ludzi , słuchanie ,że będzie dobrze młoda jesteś wszystko przed Tobą itd , brak zrozumienia , otaczające mnie dookoła szczęśliwe rodzinki , dzieci ... i ja rodzynek w rodzinie , nad którym się każdy użala , a mnie szlak na to trafia :< wszystko , cała ta historia , która się za mną ciągnie i nie daje mi spokoju , nie umiem zamknąć tamtego rozdziału chociaż bardzo chce... i ta niewiadoma czy wg zaświeci słońce ... wiem ,ze jest wiele kobiet ,które zmagają się z przeciwnościami losu i nie jestem ja jedna , ale przerasta mnie wszystko czasami , zaszyłabym się najlepiej w czterech ścianach żeby mi dali wszyscy święty spokój :<

Wczoraj byłam na cmentarzu postawiłam aniołka na grobie posiedziałam troche sama i wylewałam żale ...myślałam ,ze poczuję ulgę , ale wcale nie jest mi lepiej
 
@mfifi04 wiesz co ...starania to nie , akurat tym na razie się nie przejmuję , bo wszystko zmierza ku dobremu pójdę na swoje to przynajmniej wiem ,ze będę miała spokój ...
Tak ogólnie ten cały horror ... 2 stracone ciąże , pochówek , wszystkie wizyty , przeplatane szpitalami badaniami , ciągłe pierniczenie ludzi , słuchanie ,że będzie dobrze młoda jesteś wszystko przed Tobą itd , brak zrozumienia , otaczające mnie dookoła szczęśliwe rodzinki , dzieci ... i ja rodzynek w rodzinie , nad którym się każdy użala , a mnie szlak na to trafia :< wszystko , cała ta historia , która się za mną ciągnie i nie daje mi spokoju , nie umiem zamknąć tamtego rozdziału chociaż bardzo chce... i ta niewiadoma czy wg zaświeci słońce ... wiem ,ze jest wiele kobiet ,które zmagają się z przeciwnościami losu i nie jestem ja jedna , ale przerasta mnie wszystko czasami , zaszyłabym się najlepiej w czterech ścianach żeby mi dali wszyscy święty spokój :<

Wczoraj byłam na cmentarzu postawiłam aniołka na grobie posiedziałam troche sama i wylewałam żale ... wcale nie jest mi lepiej
Chyba każda ma tak samo.
Zaświeci i dla Nas słońce kiedyś zobaczysz. A szczęśliwe rodziny są nawet u mnie.
Codziennie w pracy przychodzą matki z maluchami a mnie tak serce boli :/ że ja nie mam. Niestety nikt tego nie zrozumie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 właśnie u mnie się przestawiło i ja reaguje teraz obojętnością , wręcz taką pustką ... już nie boli mnie serce nie mam żalu tylko po prostu spływa po mnie ...

@Nusia123 :O !!! chyba sobie żartujesz ? ale co Ci powiedziała ? ... jeszcze nic nie jest przesądzone " podejrzewa " a nie " to jest " pewnie trzeba przeprowadzić bardziej zaawansowane badania . Tulę Cię :*
 
@Calineczka24 aaa taki do karmienia to wiem[emoji4]w sumie dobra inwestycja ,bo przyda sie i pozniej[emoji4]w h&m ja juz mam upatrzony,bo nie jest calkiem miekki.
Sa tam tez leginsy po 39,90 jakbys chciala.
Jeansy to juz ok 130:/

@roxie123 bardzo Cie rozumiem[emoji17]sama sie obwialam co bedzie jak zaczniemy sie starac i sie nie bedzie udawalo?po pierwszym poronieniu zeszlo nam 3 cykle i to bylo straszne,z kazdym cyklem ogromna nadzieja,a pozniej rozczarowanie i placz.
W dodatku po pierwszej nieudanej probie w dniu kiedy dostalam okres moja przyjaciolka przyszla mnie odwiedzic ,myslalam ,ze chce mnie pocieszyc a ona chciala mi powiedziec ,ze jest w ciazy,12 tydz ,dowiedziala sie w dniu kiedy ja mialam zabieg.
To byla jakby wpadka ,niby swiadoma ale wpadka.
To jak ja sie czulam ,jak ja wylam to jest nie do opisania.
Potem nastepne rozczarowanie.
Kazdy pierdzielil o Swietach ,ze super i w ogole a ja dostalam okres.
Szlak mnie chcial trafic i tylko czekalam az ktos z rodziny powie,ze jest w ciazy,zeby mnie dobic.

I teraz jak zacZynalismy starania to okropnie sie balam ,tez mowilam M ,ze powinien znalezc kogos innego,ze jestem beznadziejna,po co nam ten dom i w ogole.
To jest straszna proba dla zwiazku,ale tutaj facet musi sie wykazac i pomoc nam to przetrwac.
Oni tez cierpia ale inaczej,to my mamy w sobie to serduszko,to my chodzimy na wizyty,to my ostatecznie mamy zabieg w szpitalu i cierpimy fizycznie i psychicznie.
Mamy prawo czasem ponarzekac.
Masz racje najgorsze i najbardziej wkurw.... pocieszenie to :JESTES MŁODA,MASZ CZAS ,noz szlak trafia na miejscu.
A juz najbardziej sie wkurzylam jak tam mi mowila przyjaciolka ,ktora teraz zaczela sie starac ,nie wyszlo im dwa cykle i juz wspominala ,ze ona nie wie jak to zniesie bo chce juz ,a mi kurcze kazala wyluzowac[emoji849]

Nie mam dobrej rady,mi pomoglo nie myslenie,wyjechalismy,nie wzielam zadnych testow,nie mowilam M o owu i kochalismy sie z przyjemnosci,tyle ile chcielismy,ale czy to jest dobra rada dla Was...nie wiem.
Ja mialam jakis tam plan ,co bedzie jak mi sie nie uda jakis czas ,ale podkreslam JAKIS ,nie znioslabym czekania np roku,lub kolejnej straty.
Mysle,ze mogloby sie ze mna zle skonczyc:/

@mififi04 Ty tez sie trzymaj bo i u Ciebie bedzie dobrze[emoji4]jak u kazdej z nas,mam nadzieje.

@Nusia123 szok,mam nadzieje,ze to tylko podejrzenie ,ktore szybko sie wyjasni.
Co teraz ?biopsja ?jakie sa postepowania w pierwszej kolejnosci?mocno tule[emoji22][emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Calineczka24 aaa taki do karmienia to wiem[emoji4]w sumie dobra inwestycja ,bo przyda sie i pozniej[emoji4]w h&m ja juz mam upatrzony,bo nie jest calkiem miekki.
Sa tam tez leginsy po 39,90 jakbys chciala.
Jeansy to juz ok 130:/

@roxie123 bardzo Cie rozumiem[emoji17]sama sie obwialam co bedzie jak zaczniemy sie starac i sie nie bedzie udawalo?po pierwszym poronieniu zeszlo nam 3 cykle i to bylo straszne,z kazdym cyklem ogromna nadzieja,a pozniej rozczarowanie i placz.
W dodatku po pierwszej nieudanej probie w dniu kiedy dostalam okres moja przyjaciolka przyszla mnie odwiedzic ,myslalam ,ze chce mnie pocieszyc a ona chciala mi powiedziec ,ze jest w ciazy,12 tydz ,dowiedziala sie w dniu kiedy ja mialam zabieg.
To byla jakby wpadka ,niby swiadoma ale wpadka.
To jak ja sie czulam ,jak ja wylam to jest nie do opisania.
Potem nastepne rozczarowanie.
Kazdy pierdzielil o Swietach ,ze super i w ogole a ja dostalam okres.
Szlak mnie chcial trafic i tylko czekalam az ktos z rodziny powie,ze jest w ciazy,zeby mnie dobic.

I teraz jak zacZynalismy starania to okropnie sie balam ,tez mowilam M ,ze powinien znalezc kogos innego,ze jestem beznadziejna,po co nam ten dom i w ogole.
To jest straszna proba dla zwiazku,ale tutaj facet musi sie wykazac i pomoc nam to przetrwac.
Oni tez cierpia ale inaczej,to my mamy w sobie to serduszko,to my chodzimy na wizyty,to my ostatecznie mamy zabieg w szpitalu i cierpimy fizycznie i psychicznie.
Mamy prawo czasem ponarzekac.
Masz racje najgorsze i najbardziej wkurw.... pocieszenie to :JESTES MŁODA,MASZ CZAS ,noz szlak trafia na miejscu.
A juz najbardziej sie wkurzylam jak tam mi mowila przyjaciolka ,ktora teraz zaczela sie starac ,nie wyszlo im dwa cykle i juz wspominala ,ze ona nie wie jak to zniesie bo chce juz ,a mi kurcze kazala wyluzowac[emoji849]

Nie mam dobrej rady,mi pomoglo nie myslenie,wyjechalismy,nie wzielam zadnych testow,nie mowilam M o owu i kochalismy sie z przyjemnosci,tyle ile chcielismy,ale czy to jest dobra rada dla Was...nie wiem.
Ja mialam jakis tam plan ,co bedzie jak mi sie nie uda jakis czas ,ale podkreslam JAKIS ,nie znioslabym czekania np roku,lub kolejnej straty.
Mysle,ze mogloby sie ze mna zle skonczyc:/

@mififi04 Ty tez sie trzymaj bo i u Ciebie bedzie dobrze[emoji4]jak u kazdej z nas,mam nadzieje.

@Nusia123 szok,mam nadzieje,ze to tylko podejrzenie ,ktore szybko sie wyjasni.
Co teraz ?biopsja ?jakie sa postepowania w pierwszej kolejnosci?mocno tule[emoji22][emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No ja właśnie w h&m kupiłam dziś ten biustonosz. Nie zwróciłam uwagi na leginsy :( ale przyjdzie pora i na nie :)

@Nusia123 jestem w szoku ! :szok:
Co dokładnie powiedziała Ci ta pani doktor?
 
Do góry