reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@...Margotka9022... wlansie u mnie najgorzej jest jak plucze zeby[emoji58]blllle...az sie boje teraz myc,bo rano tez prawie poszlo.
Rosniecie ladnie[emoji7][emoji7][emoji7]a kilogramy jakies Ci przybyly?ja mam ok 1,5 na plusie

Ja mam 14 tydzien[emoji4]tez pokaze brzuchola z rana,wieczorem tez mam wiekszy,kulka mi sie robi[emoji4]
1500885888-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia ty to się schowaj lepiej laska :D
@...Margotka9022...

@ivvonka dobre! :D a lubie
 
reklama
@...Margotka9022... , @Funia90 jakie słodkie brzusie :) Ja też chce już brzuszek ;(
Ja w pierwszej ciąży jak poroniłam w 13 tygodniu to już miałam widoczy brzuszek i to sporo. Z Michałkiem też szybko było widać i do porodu miałam tak wielki brzuch, że kazdy się dziwił, że ja taka mała (160 cm) i mam taki brzuchol :)

Dziś zrobiłam powtórnie bete ale nie w celach czy rośnie bo wiem, że poroniłam tylko czy spada ładnie mimo, że tylko 9,6 była. Michałek był ze mną na pobraniu krwi i tak mu sie podobało i był zainteresowany, że wszytko pielęgniarka musiała mu mowić co robi :) Teraz chodzi i mówi, że mnie boli "ziazia" i dmucha, robi "mój" i całuje :)
 
@nafoczka [emoji6][emoji6][emoji6]

@Frezja_1 wieczorem ma wiekszy[emoji4]ale ogolnie przydalby sie brzuch bo moze by mnie ktos przepuscil w kolejce czy cos .
A tak to prawie w lidlu zwymiotowalam przed chwila[emoji23]

@Olasec juz niedlugo bedziesz miala i Ty[emoji5]
Jejciu dobrze,ze w tej przykrej sytuacji masz swojego pocieszyciela[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@nafoczka [emoji6][emoji6][emoji6]

@Frezja_1 wieczorem ma wiekszy[emoji4]ale ogolnie przydalby sie brzuch bo moze by mnie ktos przepuscil w kolejce czy cos .
A tak to prawie w lidlu zwymiotowalam przed chwila[emoji23]

@Olasec juz niedlugo bedziesz miala i Ty[emoji5]
Jejciu dobrze,ze w tej przykrej sytuacji masz swojego pocieszyciela[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia ja byłam właśnie w Biedronce i tez mnie ostro wyszarpalo...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczne brzusie dziewczyny :)
Ja pranie zrobiłam, obiad ,byłam na mieście i trening teraz zaliczylam.
Młody zasnął i siedzimy z mężem przed tv.
 
Witam kochane poszalalam do 5,30 na weselu mimo @ eh wczoraj poprawiny do 2 w nocy wesele nie pilam bo prowadzilam ale wczoraj szumialo winko szumialo wytrawne :):)
O 18 mam dzis usg piersi mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i nie musze dlugo czekac ze starankami :(
Funia i Margotka sliczne brzusie :):)
Roxie powodzenia w sierpniu ze starankami ;)
Frezja dawaj czadu kochana czekamy na 2 kreseczki ;)
Olasec bardzo mi przykro :( ale po @ mozesz zaczac staranka :)
Nafoczka co to za placuszek?wyglada pysznie ;) naladuj akumulatory przed powrotem ;)
 
reklama
Dziewczyny a ja wczoraj taki beznadziejny dzien mialam jakas taka smutna. A dzisiaj zawalilam prace bo myslalam ze wolne jeszcze a tu okazalo sie ze na popoludniu:/ ale 4 min sie spoznilam :/ dodajcie mi sily bo teraz jej nie mam:/
 
Do góry