reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@paula.w skoro pęcherzyk może pęknąć w każdej chwili to działajcie :D ale dalej nie rozumiem po co masz brać teraz tego dupka ... dziwna ta doktorka ja bym zmieniła
@zosiak dobrze że u Ciebie wszystko się unormowało :)

Dziewczyny czym się różni dupek od luteiny ? ;p
 
reklama
Duphaston jest sztuczny, a luteina naturalna.

Nie było mnie ze 2 dni i nie nadrobię Was chyba! Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za nudne ciąże. Ja piłam kawę z ekspresu 1 dziennie w zasadzie przez całą ciążę (z wykluczeniem momentów, kiedy mi się jej nie chciało) - z rana przy śniadaniu albo przed. O szkodliwości zielonej herbaty (jak i zwykłej) nie słyszałam. Ja podejrzewam, że z nimi to jak z alkoholem (który pity z umiarem, nie szkodzi nawet w dużych ilościach). :p
 
Właśnie wróciłam od gina i powiem tylko jedno: wiedziałam że coś jest nie tak! Byłam tydzień temu i miałam pęcherzyków 14.7mm a dziś ma już 25mm! Powinnam juz bym po owulacji bo mam cykle 25 dniowe a dziś jest już 15 dzień. Dała mi ten duphaston na ten miesiąc ale nie chciała dać na stałe bo mówi ze nie wiadomo co się dzieje dokładnie itd takie pierniczenie. Chyba musze zmienić lekarza albo w ogóle iść do jakiejś prywatnej kliniki żeby się mną poważnie zajęli bo tak to nigdy nie zaje w ciąży. Czyli dziś depresji ciąg dalszy .....

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Paula najważniejsze żebyś miała lekarza przy którym bedziesz czuła się bezpiecznie. Reszte podpowiemy my :)
@roxie123 zastrzyki ci nie zaszkodzą ale uważam że dużo dają bo większość chorób nie masz teraz tylko uaktywnia się w ciąży choćby krzepliwosc
Roxie dupek jest syntetyczny i nie wychodzi w badaniach a luteina naturalna.
@Funia90 wszystko zależy od twojego ciśnienia a w ciąży może być różnie. Jeśli jest ok to jasne możesz pić. W rossmanie jest kawa dla kobiet w ciąży i karmiących tez kupowałam :)
 
@nafoczka to jakbym sobie kupiła ta luteine przed staraniami to mogę brać tak zapobiegawczo ? bo czytałam ,ze branie progesteronu przed ow moze ją zatrzymac ? i zadziałac jak antykoncepcja ? ... nie wiem jaka to prawda w tym
i jaką Wy brałyście jakiej firmy ?
 
@nafoczka to jakbym sobie kupiła ta luteine przed staraniami to mogę brać tak zapobiegawczo ? bo czytałam ,ze branie progesteronu przed ow moze ją zatrzymac ? i zadziałac jak antykoncepcja ? ... nie wiem jaka to prawda w tym
i jaką Wy brałyście jakiej firmy ?
Przed owu nie powinno się brać tylko dla pewność 2-3 dni po i możesz zacząć brać niezależnie od ciazy
 
@dor_ka To ty miałaś zabieg w znieczuleniu miejscowym bez usypiania? Współczuję kochana bólu... Tak jak dziewczyny pisały - wyskrobiny wysyłają na badania histopatologicznie. Na wynik będziesz czekać ok. 3 tygodni. Z dużym prawdopodobieństwem nie poznasz przyczyny poronienia - ale badanie pozwoli wykluczyć m.in. zaśniad lub stan zapalny.
 
Kurcze coś mnie zaczęło kluc w boku po stronie której miałam to jajeczko dominujące... może to owulacja. . Albo mój organizm mnie próbuje podnieść na duchu

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@paula.w No to bierz męża do roboty! Skoro organizm daje sygnały, to warto zadziałać. Trzymam kciuki, by jednak ten cykl nie był stracony :p
Dzięki trochę się podniosłam na duchu. Juz napisałam mężowi ze ma od razu wracać po pracy do domu [emoji14] od wczoraj był na delegacji wiec musimy nadrobić :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry