reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@dor_ka zarodek czasem moze sie schowac,a poza tym ten pecherzyk ma jeszcze czas.
Moze owu byla pozniej.
Ja bym sie nie dala od razu wylyzeczkowac,czakalabym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Na pewno zaczęłam, ogólnie naczytalam się ze lepiej żeby organizm sam się oczyścić... a u Ciebie był zabieg czy samoistnie?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 dokładnie ! już jestem taka zła ;/ chyba próbowalam wszystkiego wymeczyłam sie i nic
@dor_ka hm to jest tak jeśli nie ma poronienia samoistnego zwróciłabym się do innego lekarza nie poszłabym na żaden zabieg ... ale ja przy moim 2gim poronieniu w 5tyg zaczełam plamić miałam pęcherzyk na 13mm i okazał się pusty po 2 dniach poroniłam zupełnie ;/ może u Ciebie jest nadzieja ale mimo wszystko wydaje mi się ,że na 8 tygodni jest za małe i powinno być coś widać chyba ze masz źle policzone albo ow się opóźniła .
Do póki nie ma bóli i krwawienia mocniejszego to wszystko się może zdarzyć ;* może akurat się pokaże kropeczka na tych tygodniach niektóre sytuacje zadziwiaja nawet lekarzy 3mam kciuki !
 
@dor_ka moim zdaniem lepiej bez zabiegu ale czasem nawet jak zacznie sie samo to zabieg jest niezbedny.
Ja po pierwszym mialam zabieg,po drugim poronienie wywolano mi farmakologicznie.
Po obu opcjach czulam sie podobnie.
Z tym,ze walczylam o to zeby nie miec zabiegu bo dwa w ciagu pol roku to byloby duzo.
Czakamy jak sie u Ciebie zakonczy sytuacja,moze a noz bedzie kolejna historia z happy endem do opowiadania[emoji5]
W kazdym razie gdybys zaczela krwawic mocno to badz w kontakcie ze swoim lekarzem lub na ip podjedz.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 wszystko okaże się na dniach.. długo po pierwszym poronieniu zaczęłas się znowu starać?
@roxie123 jak patrzyłam na zdjęcia dziwczynyn w tym samym tygodniu a nawet wcześniej to było wyraźnie widać ze coś tam się rozwija

najgorsze jest to ze niewiadomo dlaczego tak się dzieje...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dor_ka po pierwszej stracie mialam ziwlonw swiatelko po pierwszej miesiaczce[emoji4]

Dokladnie ,wszystko okaze sie lada dzien[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dora tak mysle ze poeinien zobaczyc Cie inny lekarz ten mpze noe widzi inny moze zobaczy lekarz lekarzowi nie jest rowny...
 
Katarina super wiesci,gratulacje

Dziewczyny jestem zla.Mialam jutro jechac do gina,a nie wyrobie sie.Chcialam zaczac starania,a przed staraniami chcialam jeszcze raz go odwiedzic.Jakis czas temu znalazl mi cos dziwnego na jajniku,nie torbiel,kazal zrobic markery itd.Wszystkie badania wyszly w porzadku.Akurat w weekend przypada mi owulacja,kurcze myslalam,ze zaczniemy sie starac.Sama nie wiem co robic.Tarczyca w miare unormowana,jeszcze jutro rano ide zbadac tsh ft3 i 4.Czekac do nastepnego cyklu?
 
reklama
Do góry