reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Przykro mi ze u Ciebie Rez negatywny... szczerze to myslalam, ze cos z tego będzie, ale widać jednak bóle zwiastują nadchodząca @ [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mi również bardzo przykro.... wszystkie dobrze znamy te rozczarowanie... ale głowa do góry, trzeba wierzyć ze to wlasnie ten cykl będzie nasz! :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm ja juz chyba zaczekam do środy, jak nie przyjdzie @ to wtedy zrobię test. Myśle, ze i tak nic z tego bo nawet gdyby owulacja była około 18dc to test by to juz pokazał... a tu biel


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No i dupa [emoji30][emoji45][emoji24]
@katarina czekam na Twój test.
1494645824-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Margotka u mnie tez negatywny.... :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziewczyny głowa do góry! Może to po prostu jednak za wcześnie. Trzymam za Was mocno kciuki i wierzę że wam się uda


Super zdjęcie;) mnie najbardziej drażni pytanie czy to jest świeże!!!![emoji33] albo jest napisane rurka z kremem. I pytanie czy ta rurka jest ze śmietana!!?? O jagodzianke też było czy ma dużo jagód? Skąd ja mam to niby wiedzieć

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Pytania o świeżość to już wpuszczam jednym a wypuszczam drugim uchem. Chociaż jak znam klienta i go lubię to czasem odpowiadam z uśmiechem że jest chleb sprzed tygodnia :p
A że czytać nie potrafią no cóż. Pytanie z czym ten Świderek z serem, też niestety są
 
Do góry