reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@mfifi04 bardzo mi przykro... ja również w lutym miałam zabieg... teraz też "samo poszlo" jutro wracam do pracy, więc może nie będę tyle o tym myśleć. Za dwa tygodnie bierzemy się znowu do roboty :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do pracy w lutym wróciłam po 10 dniach. Teraz w pracy się zaczęło. Ja dopiero w następnym cyklu jeśli lekarz na to wyrazi zgodę

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxie twojego zdjęcia nie można otworzyć

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do pracy w lutym wróciłam po 10 dniach. Teraz w pracy się zaczęło. Ja dopiero w następnym cyklu jeśli lekarz na to wyrazi zgodę

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Po zabiegu również miałam dłuższą przerwę w pracy. Teraz czuje się dobrze, powiedziałabym nawet ze bardzo dobrze, nie boli mnie brzuch tylko krwawienie. Siedzenie w domu doprowadza mnie do szału... nic tylko o tym myślę... w pracy trochę się od tego oderwe. Mi lekarz powiedział że przy takim poronieniu można od razu zacząć starania. Który to był u Ciebie tydzień?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry