reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mam pytanie. Do tych które miały pierwszą ciążę obumarłą? Czy lekarz w drugiej ciąży dał jakieś leki od samego początku? Zaszłam teraz w ciążę po ciąży obumarłej i z wizytą czekam do 7 tygodnia, żeby zobaczyć na usg. Nie wiem czy dobrze robię? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Nie czekaj. Jak masz możliwość jechać wcześniej to jedź. Który tc?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mfifi w pazdzierniku zaszlam w ciaze i zlapalam angine. Dostalam antybiotyk w 6 tc i wlasnie wtedy moj dzidzius przestal sie rozwijac. To naprawde te choroby moga miec wpływ.
Nie straszcie ta wiosna, teraz dojdzie mi dodatkowy punkt na liscie niebezpieczeństw.
Ankus ja tez uwazam ze powinnas pojechac do lekarza, niech ci da luteine czy dupaston choc by na wszelki wypadek

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mfifi w pazdzierniku zaszlam w ciaze i zlapalam angine. Dostalam antybiotyk w 6 tc i wlasnie wtedy moj dzidzius przestal sie rozwijac. To naprawde te choroby moga miec wpływ.
Nie straszcie ta wiosna, teraz dojdzie mi dodatkowy punkt na liscie niebezpieczeństw.
Ankus ja tez uwazam ze powinnas pojechac do lekarza, niech ci da luteine czy dupaston choc by na wszelki wypadek

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam w domu duphaston, może powinnam brac na własną rękę?
 
@hona no niestety nie ;) I w przyszłym roku pewnie też nie, ale dla takiej kruszynki warto zrezygnować :)
A Ty jak się czujesz?
@gloria6 ubranka na chrzest kupione, jak Marcelina?
Tak, juz mamy wszystko gotowe tylko alkohol trzeba kupic. Babcia zostala sponsorem ubranka Marceliny i wreszcie kupilysmy nowy komplet z plaszczykiem :) co prawda nie wiem jaka bedzie pogoda za 2tyg, jesli taka jak dzis to plaszczyk bedzie zbyteczny...
Mala dobrze, gada duzo mama, tata, baba ale.to chyba jeszcze nie za bardzo swiadomie, tak jej sie sylaby skladaja po prostu. Caly czas chce lezec na brzuszku, az dziwne bo przeciez nie lubila. Juz podkurcza nozki i unosi tylek wiec moze zacznie pelzac niedlugo. W lozeczku sie przekreca non stop, to w poprzek to wogole do gory nogami. Skladam papiery o panstwowy zlobek ale szans nie mamy bo pierwszenstwo maja rodziny 3+. Juz mnie doprowadza do szalu ta dyskryminacja rodzin z jednym dzieckiem na kazdym kroku.
 
@katarina nie mialam nigdy takich przypadlosci ale mysle,ze to objawia sie na pewno jakims bolem,moze goraczka,bo na to uczulaja po poronieniu ,a wizyta u gina na penwo nie zaszkodzi[emoji5]

@Wytrwala jak duzy ten krwiak? Tez mialam w drugiej ciazy i non stop plamilam,mialam nakaz lezakowania[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Krwiak 2cm wczoraj trochę plamiłam więc dzisiaj z łóżka nie wychodziła boli mnie brzuch i plecy.
 
Nie wiem ktora z Was pisała o nadżerce....bo tyle naskrobalyscie ze już się pogubiłam ;)
Też mam nadzerke i urodziłam dzieciątko także to nie jest akurat az taka przeszkoda ;) Moja gin mi powiedziała ze jeżeli myślę o kolejnej ciąży to tą nadzerke zostawimy na razie w spokoju. Jak już urodze drugie dzieciątko to wtedy pomyślimy o usunięciu jej. Moja gin boi się ze podczas zabiegu mogą mi coś uszkodzić i już nie będę mogła zajsć w ciążę. Cieszę się ze trafiłam na konkretną babkę :)

Do Nas przypaletal się jakiś wirus :/
Nikos dziś mi goraczkowal - 39,2*C.
Teraz co chwilę się budzi bo zapchany nos nie pozwala mu spać. Przez to poplakuje. No i temperatura znowu rosnie....39,1 :( Przed nami ciężka noc :( cos czuje ze rano pojedziemy na pogotowie
 
Ostatnia edycja:
@hona dziś mam 12t6d, z usg ostatnio dzidziuś był starszy o 2 dni. Za endokrynologa powinnaś od nas lanie dostać! Ja teraz do chodzę co miesiąc, chociaż wyniki mam super i cały czas utrzymuje dawkę euthyroxu 100. Czuję się już dobrze, czasem jeszcze jakieś mdłości się pojawią tylko. No i bardziej płaczliwa jestem ;)
@wisna tak mi przykro, kojarzę Cię z październikòwek. Dużo siły i walcz!
@gloria6 super, babcia się postarała :) Oby pogoda się utrzymała, bo jak ciepło na dworze, to zawsze przyjemniej ;) Co do rodzin z jednym dzieckiem, to zgadzam się w 100%, że są dyskryminowane.
@MisiaMonisia zdrówka dla Nikosia :)

Dziewczyny mam problem, bolący problem... Hemoroid mi wyszedł, macie jakieś sposoby, żeby się tego dziadostwa pozbyć?
 
reklama
@WISNIA bardzo mi przykro,przytulam mocno,zostan z nami[emoji5]

@Ankus skonsultowalabym to z lekarzem,choc telefonicznie.
Nudnej ciazy zycze[emoji4]

@zosiak odpoczywaj teraz i zajmij czyms mysli[emoji4]

@Wytrwala lez,duzo lez ,nie martw sie plamieniem na zapas,bo przy krwiaczku bedzie sie pojawialo.
Ja w 7tc zakrawawilam zywa krwia,mysalam ,ze to juz koniec.

Mielgo,slonecznwgo dnia zycze[emoji4]
U mnie jeszcze dzis jest malpa ale mam nadzieje ,ze jutro sobie pojdzie[emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry