reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jesli masz możliwość to dla własnego spokoju możesz iść...pewnie trochę bym się bała tak często ale wydaje mi się że jakiegoś wielkiego wpływu to nie ma bo jak byłam w szpitalu dziewczyny codziennie chodziły na obserwację i nic sie nie działo ...
 
reklama
Kat no wlasnie,nie wierze,ze czekaja np miesiac na badanie hehe[emoji4]
Zobacze jak jutro mnie przyjma to pojde a jak nie to poczekam do wizyty 02.03



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiatm wszytskie nowe dziewczyny i zapalam swiatelko dla Waszych Aniolkow

Wszystkie historie sa bardzo smutne [emoji20]
Zostancie z nami tutaj kazda ma strate za soba
Przykro mi ,ze nas wszytskie to spotkalo[emoji24]
Dzis mam strasznego dola,bardzo sie boje,jak cos pojdzie nie tak
Ta moja ciaza jest nie dosc ,ze dziwna to ciagle jakies plamienia,krawawinia,krwiaki ,opoznienia ,dziewczyny tak sie martwie
Wyje dzis jak bobr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia. Głowa do gory. Pozytywne nastawienie jest połową sukcesu. Musisz wierzyć że będzie dobrze. A jak masz dola to płacz. Poczujesz ulgę i się uspokoisz. Maleństwo na pewno woli mieć spokojną mamę :-)
 
Wiatm wszytskie nowe dziewczyny i zapalam swiatelko dla Waszych Aniolkow

Wszystkie historie sa bardzo smutne [emoji20]
Zostancie z nami tutaj kazda ma strate za soba
Przykro mi ,ze nas wszytskie to spotkalo[emoji24]
Dzis mam strasznego dola,bardzo sie boje,jak cos pojdzie nie tak
Ta moja ciaza jest nie dosc ,ze dziwna to ciagle jakies plamienia,krawawinia,krwiaki ,opoznienia ,dziewczyny tak sie martwie
Wyje dzis jak bobr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia to się nazywa huśtawka hormonów :-* nie płacz Kochana, musisz być dobrej myśli!!!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatush oj tak hormony we mnie szaleja [emoji20]nawet jak prowadzilam samochod to ryczalam,tak jakbym juz miala zalobe
No ja glupia jestem
Juz mi lepiej [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry