reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Alza dopiero pod koniec listopada , 8 tyg po porodzie muszę odczekać na wizytę tylko ze do mojego lekarza nie pójdę bo straciłam do niego zaufanie, wiec zapisze sie do innego. Tak mi brakuje mojego synka , tak bym go chciała mieć, codziennie patrzę na jego uśmiechnięta twarz i zadaje sobie pytanie dlaczego go zemna nie ma. Łatwiej byłoby mi sie pogodzić z tym gdyby to był wcześniejszy tydzień tak jak pierwsze poronienie, a nie urodzić i stracić synka. Aj nie radzę sobie z tym.
 
Alza dopiero pod koniec listopada , 8 tyg po porodzie muszę odczekać na wizytę tylko ze do mojego lekarza nie pójdę bo straciłam do niego zaufanie, wiec zapisze sie do innego. Tak mi brakuje mojego synka , tak bym go chciała mieć, codziennie patrzę na jego uśmiechnięta twarz i zadaje sobie pytanie dlaczego go zemna nie ma. Łatwiej byłoby mi sie pogodzić z tym gdyby to był wcześniejszy tydzień tak jak pierwsze poronienie, a nie urodzić i stracić synka. Aj nie radzę sobie z tym.
 
Mamcia ja aktualnie ważę 65 kg (mam 170 cm wzrostu), we wrześniu ważyłam 67 kg, a tak normalnie to 62-63 kg. Waga wzrosła po skoku TSH. Od listopada będę miała kartę Multisport, więc napewno pochodzę sobie na basen no i może na siłkę, chociaż samej mi się nie chce :p
Ovli ja mam hashimoto i niedoczynność. Ogólnie da się żyć, tylko jeszcze mi skaczą te moje hormony i przez to mam problem z owulacją, a raczej jej brakiem. Musisz znaleźć jakiegoś ogarniętego lekarza, żeby Cie dobrze pokierował z badaniami, bo szkoda czasu i cierpienia.
Dżoł to wizyta parodia w takim razie. Dobrze, że chociaż dostałaś skierowanie na te kariotypy, może jak pójdziesz z tym wynikiem to dowiesz się czegoś więcej. A immunolog co Ci ostatnio powiedział?
Alza domyślam się, że jest ciężko to wszystko ogarnąć, ale dasz radę :biggrin2: A Olek nie jest zazdrosny o Stasia?
Gloria napewno znajdziesz na Marcyśke jakiś sposób. Jeszcze wszystko przed Tobą, cały czas się siebie uczycie. Może mała wyczuwa, że jesteś zdenerwowana? Gloria masz jeszcze jakieś odchuchane i odmuchane lekarstwa o których pisze kwiatuszek? :rofl2::-D
Dziewczyny - Aga nie smutajcie, nasze aniołki kiedyś wrócą
 
Baslan jakby co to mam clostylbegyt ale zdaje sie ze juz nie bierzesz, mam tez zelazo, wiatminy ciazowe i musze zobaczyc czy czasem kwas foliowy mi gdzies nie zostal bo to by bylo najlepsze :D
 
Baslan ja też mam 170 :)i 65 kg a zanim utylam ważyłam 58 po ciąży 62 i z tym 62 mi było całkiem ok ,ale zaczelam podjadac itd i waga skoczyła do 73 latem tego roku odkad jadam 3 h przed snem i się ruszam no i nie podjadam słodyczy fast foodów itp to waga spada nawet jak będzie 62 to będę zadowolona
 
mamcia2014 prześlij mi trochę Twojego zapału! :) zazdroszczę zawzięcia.
Zresztą kiedyś i ja miałam więcej zacięcia w odchudzaniu, w samych ćwiczeniach nigdy długo nie wytrwałam – jedynie z dietą udawało się wytrzymać, ale teraz i z tym ciężko :/ nie wiem czy to wiek czy co :D

Ja mam 170cm i 69 - było 71 kg więc udało się powiedzmy 2kg ale to pewnie sama woda. Standardowa waga to u mnie 64kg. Mam zamiar się właśnie za Chodakowską wziąć ale odkąd pracuje i Mania czeka w domu to wracam, bawimy się i jak Ona idzie spać to ja mam ochotę zrobić to samo... No ale postanowiłam od poniedziałku zacząć więc zapał się przyda :)
 
reklama
Do góry