reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nimfii widzisz a ja leżałam tydzień i Bogu dziękowałam, że byłam naszykowana jak na wojnę. U mnie dawali ubranka dla dziecka w szpitalu. Podkłady niby też, ale ja potrzebowałam o wiele więcej no i po 3 dniach przerzuciłam się na podpaski. A majtki z siateczki- ekstra! I można prać na okrągło, bo schną błyskawicznie.

MisiaMonisia gratuluję :D Brawo dla Nikosia! :D
 
Ostatnia edycja:
O masakra! Co za pogoda?! Zaraz się tu przekręcę... A trzeba się jeszcze dzieckiem zajmować... Nawet światła musiałam pozapalać w domu, bo jest ciemno!

Dodam, że epidemia niejadków dotarła również do nas :( Na śniadanie były czereśnie z kompotu...
 
Alza mam pytanie odnosnie ząbków. Nikos między gornymi jedynkami ma przepustę. Czy z biegiem czasu jak zabki beda jeszcze rosly to sie wyrowna? Zabki sie zejda? Czy moze przerwa bedzie przy zebach mlecznych a stałe wyjda normalnie bez przepusty?
Mąż się śmieje ze Niki wygląda jak Karolak ;)
 
Misia diastema jest dopiero wtedy, kiedy wyrzną się trójki (do końca a nie że tylko się pojawią). Wcześniej nie ma co wyrokować, wszystko może się zmienić. Diastema jest w dużej mierze genetycznie uwarunkowana. Jeżeli Wy nie macie, to Nikoś raczej też nie będzie miał. Jeżeli jest w uzębieniu mlecznym, to w stałym najprawdopodobniej też będzie.
 
Alza u nas nikt absolutnie nikt nie ma diastemy a nasza trzylatka ją ma.

Misia gratulacje dla Nikosia:)

Laski Wy wszystko wiecie. Wyszlo mi w moczu ph 8. Żadnych bakterii ani innych nieprawidłowości. Wujek Google podpowiada, ze może to być od jedzenia małej ilości mięsa do którego mam ogromny wstręt... Czy myślicie ze to możliwe??
 
Dziewczyny chciałabym Was oficjalnie poinformować, że za tydzień o tej porze będę już tulić moje maleństwo. Mam skierowanie do szpitala na środę wieczór, a w czwartek rano cesarska. Oczywiście jeśli nie będzie chciał wcześniej wyjść - w co wątpię.:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lena super :) I czekamy na wieści jak będzie już po ;)

Alza nikt nie ma u nas w rodzinie diastemy (nawet nie wiedziałam ze to się tak nazywa :p )....Nikos nie ma jeszcze trójek.....czyli czekamy aż wyjda :) Dziękuję Ci za informację :*
 
Do góry