reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Katherinne ja w tej ciąży zrobiłam 2 testy ciążowe i oba były negatywne, po tygodniu zrobiłam 3 i ujrzałam drugą kreskę :) a brzuch też mnie pobolewał dlatego nie robiłam hcg tylko czekałam na @.
 
reklama
witam serdecznie
dziś dziewczynki dostaøam pierwsza @ po zabiegu równo miesiąc jestem mega szczesliwa tym bardziej ze miałam ostatnio dużo stresow i nie pewności przynajmniej powrocil spokoj no i nadzieja na staranka ;) powiedzcie mi jak u was wygladala @ po zabiegu u mnie to na razie bezbolene plamienie skape pozdrawiam sedecznie kochane !
 
Doris nie mam suwaczka bo piszę tylko z telefonu a wtedy i tak suwaczki się nie wstawiają ani nie pokazują. Teraz jestem 13t1d :)

Byliśmy z Olusiem rano na pobraniu krwi. Dla mnie morfologia i tarczyca a dla niego test alergiczny. Był bardzo dzielny, płakał ale się nie wyrywał więc jestem z niego bardzo dumna :D


nie ma to jak bycie dumnym z własnych dzieci dużo buziaków dla dzielnego Olusia od forumowej przyszywanej cioci :rofl2::-D
 
Jej, to macie wysportowane te dzieci. I duże! Mój był zawsze w 50 .centylu. Kupiłam mu w zeszłym roku fotelik rowerowy montowany z przodu, taki do 3 lat/15 kg. No i się przeliczyłam. Do 3 lat mu jeszcze daleeeeko a 15 kg już dawno przekroczone. Skoczył w siatce centylowej i wzrostowo, i wagowo.

Powiem Wam, że zakochana jestem po uszy w tym moim małym gagatku.

Już mnie brzuch tak okresowo zaczął boleć, więc chyba jednak coś się święci. No trudno. Trzeba czekać. Ale drugi gagatek marzy mi się ogromnie. I nawet nie mam już pytań z serii "jak to tak da się kochać kogoś jeszcze tak samo mocno?" tylko już mam zarezerwowany worek miłości na zapas.

czasem bol brzucha jeszcze o niczym nie przesadza &&&&&:happy:
 
Ja po zabiegu miałam w miarę skąpy okres, o ile dobrze pamiętam.

Hm, chyba sobie ubzdurałam, że to, kiedy komu wychodzi pozytywny test zależy od kobiety, a nie przyszło mi do głowy, że to może zależeć od konkretnej ciąży a nie od konkretnego osobnika. No to czekam. W sumie i tak już na nic nie mam wpływu. Pewnie jakbym betę zrobiła to by mi się rozwiały wątpliwości, ale pracuję w takich godzinach, że o laboratorium zahaczyć nie sposób :/
 
Katherine ,Magdalena ciesze się ze u Was było tak samo teraz mogę oficjalnie uznać moja dziwna @ za 100% @ hehe:laugh2:

A z ta beta to tez chyba nie raz różnie bywa pamiętam na październikowych dziewczyna robiła bete która miała słaby przyrost i biedna strasznie się niepokoiła tym miała obawy czy to ciąża a testy robiła co drugi dzień i co w ciąży była jak nic tak ze nie ma co się beta jeszcze stresowac co ma być to bedzie-wazne by było DOBRZE!
 
Wiem wiem Teraz taka madralinska jestem a pewnie jak sama zaczne staranka będę miała ten sam dylemat co ty katharinna :happy:
No właśnie kobietki powiedzie mi jak wy liczycie cykle od @ czy po skończonej @ ???? Bo powiem wam jak na moje 33 lata prawie to kompletnie się na tym nie znam zwykle bywało tak ze "cos" robilismy w środku miesiąca i wychodziła z tego piękna córeczka :-) :-p:laugh2:
 
Renata cykl liczy się od pierwszego dnia@ .to ci ulzylo co? :)
My byliśmy na mieście, zrobiłam opłaty i mam fajny dresik taki na krótki rękaw i do tego spodenki dresowe na 3/4 w sam raz na spacery i wypady na wieś bardzo wygodny.

No i mały zaraz po spacerku popłynął w sen także miałam chwilkę dla siebie, a teraz muszę mu ugrzac obiadek bo pewnie lada moment się obudzi. Jak wracaliśmy to zaczęło padać.
 
reklama
mamcia2014
Tak bardzo się cieszę ze @ w końcu przyszła jeszcze po ostatnich wydarzeniach pechowych :-)

U mnie tez pogoda deszczowa ponura ehhhh :-(

Tez myslalam nad kupnem jakiegoś dresika ale tak się zastanawiam jaki byłby najlepszy chyba takiego z długimi spodniami i bluza z długim rękawem nie warto bo mam nadzieje ze słoneczko znów zawita i będzie coraz cieplej wiectez mmoże pomyśle nad takim jak ty .... Będziemy sobie razem spacerować tak wirtualnej heheh
 
Do góry