reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Renata no polecam taki dresik wygodny i fajny na dłuższe spacery czy wypady. :)
No masz rację jesteśmy z każdym dniem coraz starsze dlatego staram się cieszyć każdą chwilą: )
 
Renata no polecam taki dresik wygodny i fajny na dłuższe spacery czy wypady. :)
No masz rację jesteśmy z każdym dniem coraz starsze dlatego staram się cieszyć każdą chwilą: )


mam tak,samo ciesze sie wszystkim
dresik wlasnie chyba,wybiorę taki jak ty na jesien najwyzej kupie w dluzszym wydaniu licze na cieple wieczory tego lata chociaz ciezko o takie ... Pamietam kiedyś takie wieczory a teraz jest o wiele chłodniej
 
Ostatnia edycja:
No ja mam spodnie krótkie i długie też mam do tej bluzy tylko, że różowo szare, a bluza jest czarno różowa, ale czarny do wszystkiego pasuje. Co najlepsze wskoczylam w czarny dresik przyjechał szwagier i mnie pyta czy schudłam:)Czyli dresik wyszczupla: )były różne kolory. Wybrałam czarny bo jakoś tak mi wpadł w oko.
 
4956.jpg
 

Załączniki

  • 4956.jpg
    4956.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 303
Hej Kochane :) Tak się przyzwyczaiłam do dobrego przez te 3 dni, że jak mnie dzisiaj przycisnęło do muszli to nie wiedziałam co się dzieje... Tak szybko można zapomnieć jak było źle...
 
Alza bidulko, Ty się umeczysz :(
Już by moglo Ci odpuścić to rzyganko .

Dziewczyny jak to jest z testami owu, bo już chyba zapomniałam.....jak pojawia się dwie kreski to owu powinna być w ciągu 24h?
I kiedy robić test....rano czy wieczorem?
 
reklama
MISIA test owulacji może być pozytywny na dwa dni przed nawet. Ja teraz tez do nich wracam, chociaż zwykle mnie brzuch boli i jajniki i dobrze wiem który to dzień :-)

Piszecie o dresach :-) ja w tym sezonie mam i szare spodnie dresowe i kilka par tenisowek :-) nie ma to jak wygoda gdy trzeba biegać za dziećmi. A buty na obcasie to już nie pamiętam jak wyglądają :p
 
Do góry