reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzień dobry witam się z kawka: )

Życzę miłego dnia :)

Wczoraj byliśmy z mężem na zakupach przedświątecznych pojechaliśmy wieczorem bo mniejszy tłok w sklepach no i tak to można pusciutko mało ludzi się kręciło już na święta wszystko jest ryby mamy na post ,tak myślę, że zrobię w piątek śledzie w śmietanie z ziemniakami w mundurkach.

Jakoś nie czuję tych świąt niby się sprząta jak zawsze przed świętami, ale nie czuję tego nastroju.

Wczoraj dostałam list od znajomej siostry zakonnej poznałam ją w szpitalu .
Lezalysmy razem na psychiatrii.
Pisze, że pamięta o mnie w modlitwie i dość długo czekałam na ten list. Napisała, że one karmelitanki rzadko piszą listy. Bardzo mi pomogła jej obecność jak byłam chora. Namalowala mi witrażyk jak byłyśmy w szpitalu i dała dużo obrazków świętych teraz też mi przysłała obrazki i kartkę na święta muszę jej odpisać: )cieszę się, że o mnie pamięta i poproszę ją o modlitwę za wszystkie aniolkowe mamusie żeby doczekały narodzin upragnionych dzieci: )
O, jak miło ze napisała :)

Dzien dobry! Cześć Doris :)

Moja Julka rodziłaby sie na dniach... Termin miałam na 29.03.2016..
A zamiast tego mam owulacje.. Moze Julka chce do mnie wrócić, tak jakby sie narodzi, ale jako zygota.. Niech sie tam wygodnie rozgosci.
 
reklama
No ucieszył mnie bardzo jej list.
Bertha chyba każda z nas ma w pamięci termin porodu u mnie to miał być kwiecień 2008.
Kiedyś ktoś mi powiedział, że dzieci nie odchodzą one zimeniaja datę przyjścia na świat może coś w tym jest. ...Nie wiem.

Wysłałam już list do siostrzyczki, poprosiłam o modlitwę za wszystkie nasze maleństwa.

Teraz pewnie minie trochę czasu zanim znowu napisze. W zakonie nie piszą tak często listów.

Piję kolejną kawę, mały powinien zaraz usnąć obiadek mam gotowy i posprzatam w łazience.

Jak u Was pogoda? U nas słonecznie, ale chłodno.
 
także gdybym już nie miała jak to życzę Wam Kochane moje dużo spokoju ducha i radości na ten świąteczny czas!
Wzajemnie spokojnych i rodzinnych Świąt :)

O, jak miło ze napisała :)

Dzien dobry! Cześć Doris :)

Moja Julka rodziłaby sie na dniach... Termin miałam na 29.03.2016..
A zamiast tego mam owulacje.. Moze Julka chce do mnie wrócić, tak jakby sie narodzi, ale jako zygota.. Niech sie tam wygodnie rozgosci.
Trzymam kciuki aby rozgościła się na dobre ;)
A u mnie dziś piękna pogoda, trochę posprzątałam ale znów mam mdłości i raczej nie dam rady wyrobić mięsa na kotlety, chyba że ze spinaczem na nosie :p mam nadzieję, że z pieczeniem ciasta będzie łatwiej
 
Magdalena o matko przypomniałam sobie jak byłam w ciąży i nadchodzilo Boże Narodzenie i jak poczułam zapach mięsa to paw od razu. To była dla mnie męka jak zjadłam mięso to wymiotowalam dalej niż widziałam. Kawy też nie piłam bo mnie odrzucalo jadłam dużo warzyw i owoców i śledzie: )
 
Mamcia śledzie... Fuuuj! ;) Mnie ryby średnio podchodzą, a śledzie to już w ogóle.

Magdalena ja też jestem na tym odwyku ;) Z przymusu. Mdli mnie okrutnie nawet na samą myśl, nawet nie mogę oszukiwać od czasu do czasu.
Na surowe mięso też nie mogę patrzeć. Ale ciasto już piekłam. Ze mnie w ogóle jest kuchara pełną gębą i cukiernica jeszcze lepsza, ale nawet kruchy spod mi śmierdział, jak podpiekałam.

Macie w ogóle jakieś sprawdzone przepisy na obiady i desery dla dzieci? Ja mam zagwozdkę dodatkowo, bo Olek nie może jeść mleka i przetworów mlecznych, owoców z drobnymi pestkami, kakao, czekolady, orzechów, cytrusów i kwaśnych rzeczy.

Angelstw udanego wyjazdu :D Poszalejcie :D
 
:) piszecie w zawrotnym tempie :)

dobrze że forum ożyło :)
ja podczytuje ale czasu brak na regularne pisanie :)
dziś o 5:30 Jaś postanowił poprzestawiać mi garnki w szafce :p więc sorry mama ale nie ma już spania :D
dziś mam fryzjera później pakujemy się i jutro leciiiiiimy :)

także gdybym już nie miała jak to życzę Wam Kochane moje dużo spokoju ducha i radości na ten świąteczny czas!


wzajemnie Zdrowych wesołych Swiąt i szczęśliwej podróży .....
 
O, jak miło ze napisała :)

Dzien dobry! Cześć Doris :)

Moja Julka rodziłaby sie na dniach... Termin miałam na 29.03.2016..
A zamiast tego mam owulacje.. Moze Julka chce do mnie wrócić, tak jakby sie narodzi, ale jako zygota.. Niech sie tam wygodnie rozgosci.


kurcze a myślałam że może poczekasz na mnie i nie tylko na mnie hehe no ale jeśli ktoś tam być może zacznie już teraz tworzyć jakieś gniazdko dla siebie to Najlepszego :happy::happy::happy:
 
Mamcia śledzie... Fuuuj! ;) Mnie ryby średnio podchodzą, a śledzie to już w ogóle.

Magdalena ja też jestem na tym odwyku ;) Z przymusu. Mdli mnie okrutnie nawet na samą myśl, nawet nie mogę oszukiwać od czasu do czasu.
Na surowe mięso też nie mogę patrzeć. Ale ciasto już piekłam. Ze mnie w ogóle jest kuchara pełną gębą i cukiernica jeszcze lepsza, ale nawet kruchy spod mi śmierdział, jak podpiekałam.

Macie w ogóle jakieś sprawdzone przepisy na obiady i desery dla dzieci? Ja mam zagwozdkę dodatkowo, bo Olek nie może jeść mleka i przetworów mlecznych, owoców z drobnymi pestkami, kakao, czekolady, orzechów, cytrusów i kwaśnych rzeczy.

Angelstw udanego wyjazdu :D Poszalejcie :D




co ja bym dała za te mdłości alza :-D
 
reklama
Renata ja w sumie już jestem w 11 t.c. to powoli zbliża się czas oddania moich mdłości ;) Jeśli jesteś chętna, to proszę bardzo, bierz ile wlezie ;)
 
Do góry