reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Angelstw takiej siły jak Twoja jeszcze mi brakuje, ale naprawdę wierze, albo bardziej pragnę wierzyć, że ona przyjdzie z czasem. Chyba muszę wprowadzić na nowo ład w moje życie a w tedy i reszta się ułoży :tak:. Na razie wizyta u gina 2 grudnia, podstawowe badania i zobaczymy co dalej, nic więcej chwilowo nie planuje, myślę sobie po cichu, ale nie planuje.
 
reklama
Anula nic się nie martw to Ci przyjdzie z czasem. Nie od razu. Musisz przetrawić swój ból i gorycz..
małymi kroczkami do przodu - pamiętaj!
Będzie dobrze Kochana :tak:
 
Anula witaj, zostań z nami. Dla Twojej córeczki
[*]

Dwa lata temu dokładnie miałam zabieg... ech.. dzień wcześniej dowiedziałam się, że serduszko nie bije..
Dla mojego Aniołka dziś świecę

[*]
 
Dziewczyny mam problem. Wczoraj dziwnie czulam mojego mlodego. Brzuch mi sie spinal wieczorem ale tylko tam gdzie on byl. Mie wiem jak to opisac. Tak jakby maly wypychal swoje cialko a nie nozke czy raczke a skora mojego brzucha opinala sie na jego cialku i bylo to twarde. A reszta brzucha miekka. Czy jak sie spina macica to powinna cala a nie czesc? Ginka mnie uprzedzala ze mlody szybciej bedzie rosnac ale mnie w tym miejscu jak on sie wypychal to nawet troche bolalo. Wszyatko sie dzialo jak lezalam na plecach. Na boku wracalo do normy...
 
Neta dla Twojego Aniołka
[*]

Martavel z tego co pamiętam, jak mi się brzuch spinał to cały a nie jakaś część. Młoda mnie właściwie nie kopała, ale pamiętam jak mi się wypychała to z jednej strony brzucha, to z drugiej. Śmiesznie to wyglądało, bo z jednej strony brzuch był prawie płaski a z drugiej wielka "wysepka":tak: i nie zawsze było to przyjemne. I tak jak piszesz młoda się wypinała jak leżałam na plecach, na boku cisza. Tylko u mnie to było tak po 30tyg. Jak Cię coś niepokoi to najlepiej skontaktuj się z ginem.
 
Neta dla Twojego Aniołka
[*]

martavel ja mam to samo :tak: spokojnie! Jak masz skurcze BH to spina Ci całą macicę. Jest twarda jak kamień - ale w całości. Jak dzidziol wypcha się dupką po którejś ze stron to macica jest twarda tylko w tym miejscu, a po jakimś czasie robi się miękka :sorry: jeśli Ci to dokucza to zmień pozycję, wtedy Dzidziuś też ją zmieni :tak: myślę że nie masz się czym martwić, ale jak masz wątpliwości to oczywiście je skonsultuj z lekarzem.

U mnie się zaczynają takie ruchy Jaśka że mój mózg nie ogarnia tempa wzrostu jego sił :-D to już nawet nie są kopniaki, tylko ruchy całego ciałka :tak: brzuch mi podskakuje cały :-p
 
Neta dla twojego Skarba
[*]
Dzięki dziewczyny!
Angelstw - ja wczoraj pierwszy raz tak czułam, że mi całym ciałkiem fikołki robi i się przemieszcza a ruchy jego stały się coraz bardziej intensywne. Nie są bolesne ale czasem aż podskocze z zaskoczenia. Wczoraj jak się z mężem położyliśmy to sie tak mocno poryczałam ze strachu że az zaczęłam się trząść a on nie wiedział jak ma mnie uspokoić, cały czas mi tłumaczył, że skoro się rusza to nic złego się nie dzieje, że skoro macica się napina tylko tam gdzie on jest to pewnie kwestia tego. Jejku jak ja chciałam wczoraj, żeby już był marzec. Czasem chciałabym nie być swiadoma tego wszystkiego co może się przytrafić :(
 
Neta dla Twojego Aniołka (*)


Dziewczyny w czym będziecie kąpać Maluszki? W necie wyczytałam że wystarczy jakieś mydło dla dzieci......a bratowa znowu poleca mi Emolium.
Nie wiem co kupić :eek:
 
reklama
Misia ja na początku stawiam na samą wodę..z niewielką ilością olejku z rumiankiem i pantenolem do kąpieli z Babydream.
Czytałam sporo o kosmetykach dla dzieci. Im mniej chemii na początku tym lepiej dla skóry dziecka.
A emolium - nie zaprzeczam, ale jak dla mnie - dopiero w momencie kiedy dzidziuś ma problemy ze skórą.

Polecam Ci stronkę Sroka o....
Kobietka robi zestawienia znanych firm i produktów (również dla dzieci) pod kątem składu chemicznego. Bazowałam na niej przy wyborze babydreama, chusteczek nawilżanych, kremu na odparzenia, kremu na buźkę na mróz etc...
 
Do góry