reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
OOOOO! Tekla gratulacje! Jak się cieszę!!!!!!:-):-):-)

No i tak, te wspaniałe, cudowne wiadomości przeplatają się z tragicznymi. Życie...
Wiecie co u Elki? No kurde, tak napisała, a przecież to nie musi być koniec...

A właśnie co u Kobietki? Macie jakieś wieści spoza tego forum? Spojrzałam w jej wpisy, ostatni był na początku maja. Żeby to tylko był popsuty komputer. Macie jakieś namiary? Zostawiła komuś nr telefonu?
 
Gratulacje dla Tekli! :) niech szybko wraca z dzidzią do domu i niech się cieszą swą obecnością... i uczą się nawzajem :) aż zazdroszczę...

ciekawe co u Elki - oby wszystko było w jak najlepszym porządku! Trzymam mocno &&& !
 
onemoretime na te badania skierowała mnie lekarka (genetyk-ginekolog) u której byłam po badanie kariotypów i trombofilię

enya.....nie jestem pewna,że to przez to traciłam ciąże,podejrzewam tylko....czekam jeszcze na wyniki genetycznych a immunologiczne wyszły ok.

tekla ​gratuluję!!

nimfi listeria jest bakterią którą można załapać jedząc sery pleśniowe,tatary,suschi i ogólnie nie pasteryzowane produkty a parwowiroza to choroba odzwierzęca od psów,koni,owiec.... obydwie choroby mają tak łagodny przebieg,że u dorosłego człowieka objawy są niemal nie zauważalne,czasem jak przy grypie,gorączka,ból głowy,stawów a dla rozwijającego się płodu są często zabójcze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tekla, gratulacje :-):rofl2: zdrówka i szybkiego powrotu do domku;-)

Doris, tak to jest z tym nastawianiem się...:baffled: ja się nastawiłam na @ wtedy i wtedy, napisałam wniosek o urlop i kupiłam bilety, by jechać do mojego J i oczywiście z tego myślenia i stresu, żeby się nic nie poprzestawiało co się stało? a no przesunął mi się cykl na razie o jakieś 3 dni :baffled: ehhh..... nie nastawiaj się kochana, dobrze Ci radzę ;-)
 
Do góry