reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czekamy, poczekaj, jeszcze będziesz miała dosyć tego brzucha ;) Ale faktycznie, w 12 tygodniu to już normalnie ludzie z zewnątrz potrafili zauważyć, że jestem w ciąży. Może i u Ciebie tak będzie.
 
reklama
Cześć dziewczyny:happy: wyszłam dziś ze szpitala. Usunięto mięśniaka, okazało się, że był podsurowicówkowy - podobno to dobrze:confused: niestety trzeba było otworzyć brzuch ( a nie laparoskopia), co mnie okropnie przeraziło i jeszcze znieczulenie w kręgosłup...chciałam uciekać ze szpitala.. dwie pierwsze doby były niefajne... Mimo, że już w 2 dobie kazali wstawać ja byłam tak słaba, ze przespałam prawie całą... Lekarz stwierdził, że są duże szanse, że to właśnie mięśniak powodował taki dwurożny kształt i może się odkształcić, ale wszystko będzie wiadomo za 4 tyg. na wizycie kontrolnej:baffled: generalnie ładnie się brzuch sklepił, ale w domu taki ból mnie złapał...takie kłucie jak poszłam do toalety...MASAKRA! chyba jakąś infekcję pęcherza przyniosłam do domu... CO ROBIĆ? w szpitalu troszkę mnie bolało, ale mogłam zrobić siq, ale w domu nie ma opcji...może, dlatego że w szpitalu na przeciwbólowych cały czas byłam....?

Loi, GRATULUJĘ BARDZO SERDECZNIE :tak:;-):-)

Dziękuję za kciuki dziewczyny:tak: Pozdrawiam wszystkie cieplutko :happy:
 
Katherinne - ale ja wcale nie odebrałam tego tak że Ty napisałaś że to coś złego wstawiać zdjęcia dzieci na FB :-) co do imienia to my się szybko nim podzieliliśmy i później mnie denerwowało jak każdy zwracał się do mojego brzucha po imieniu, trochę mi ono wtedy zbrzydło. trzymam kciuki za niskie wyniki glukozy &&&&&&&&&&&&&

Beata - trzymam mocno kciuki za staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&

OneMoreTime - super, że już po operacji! życzę szybkiej rekonwalescencji
 
OneMoreTime dobrze,że już jesteś w domu i już jest po wszystkim. Współczuje kiepskiego samopoczucia,mam nadzieje,że z każdym dniem będzie coraz lepiej. A z sikaniem to może to problem po operacji. Ja po cc mam problem z wypróżnianiem,ból niesamowity mimo,że już 3 tyg od cięcia mineły.
 
Loi gratuluję serdecznie:-D to wspaniała nowina...i tak szybciutko to poszło..bardzo się cieszę,życzę dużo zdrówka Tobie i Maleństwu:-)

OneMoreTime
to dobrze,że już po wszystkim,na pewno jesteś wymęczona,ale teraz będzie już tylko lepiej,zobaczysz:-) Trzymam &&&

Pozdrowienia i miłego wieczorku dla Was:tak:
 
hej kochane byłam dzisiaj na wizycie wszystko dobrze maluszek prawidłowo się rozwija waży 200g niestety płci nie udało mu się ocenić więc czekamy na następną wizytę :-);-) tylko zaniepokoiło mnie badanie tarczycy ginek mówi że mam niedoczynność i wdrążył mi leki :-( mówił że nie mam się martwić ale ja oczywiście weszłam na Dr.google sobie poczytałam :wściekła/y:i jestem jednym słowem przerażona :-:)-(


Pozdrawiam was kochane przepraszam ze nie jestem w temacie ale chciałam napisać pokrótce co u nas,buziaczki :-):-)
 
reklama
Agnieszka, chyba masz rację, J. był w aptece i to samo mu powiedziano. Szkoda, że w szpitalu nie uprzedzili. Na qpę chyba też na początku czopki wprowadzę, żeby lżej było... wzięłam czopek przeciwbólowy i jakoś zrobiłam siq. Coraz bardziej jestem na nie, jeśli chodzi o poród przez cc. Mam przedsmak :baffled:
kat, cieszę się, że wyniki toxo dobre i &&&&&&&&&&& za glukozę :tak:
liluś, kiepsko z tym mieszkaniem, ale dobrze, że udało się znaleźć nowe lokum. Mam nadzieję, że dobrze będzie się mieszkało i ze wszystkim zdążycie:tak: My również zdecydowaliśmy, że nie sprzedajemy mieszkania. Za dużo stresów ... sprzedaż i szukanie nowego to dla nas teraz za dużo...
Edyta, za miesiąc dacie czadu;-)a na święta prezent wymarzony będzie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
U mnie teraz maksymalnie się odwleką starania po tym cięciu...:-(

Czekamy, Ozila, Kat, Angel, cieszę się, że wizyty udane:biggrin2:
 
Do góry