reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Loi tak myślę że dawka żelaza na receptę jest większa i bierze się tylko 1 tabletkę dziennie, a tych bez recepty chyba od 2-3 tabl dziennie.
jutro rano może zadzwonie do tej poradni i się spytam ile trzeba czekać ze skierowaniem na wizyte, bo dziś to juz za późno.najlepsze że nie mogę podróżować w ciąży bo mam zagrożoną a poradnia jest 45 km ode mnie:(ale jechać będe musiała, do tej pory najdalej jeździłam do gina 3 km.
 
reklama
Cześć;-)
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie moim problemem. Hmmm bardzo bym chciała się wziąć za siebie. Ale nic mi nie smakuję, na nic nie mam ochoty....:no::no::no: i tak niknę pomału w oczach....



Co do usg w ciąży. Są różne szkoły. Jedne że nie należy robić zbyt często, jedne że należy spr czy wszystko w porządku. Ja należę do tej drugiej. chyba bym osiwiała do reszty jak bym nie widziała małej na każdej wizycie. Fakt, dr tylko spr czy serduszko biję i orientacyjnie patrzył czy wszystko ok. Trwało to zaledwie min, może krócej... A dłuższe badania były w 12, 20 i 30 tygodniu. Później polecił mi swoją koleżankę u nas w Sączu i ona nie jest zwolenniczką robienia usg.


Ło matko ale Was dziewczyny trzyma jak w termosie:-D:-D:-D rodzić i to już!
 
Karola- infekcji już dawno nie ma, czuję się ok tylko trochę gardło boli teraz ,ale mam nadzieję ,że przejdzie , wczoraj dostałam @ i następny termin @ wypada na 27 październik i to jest nasza rocznica ślubu :tak: fajnie by było mieć prezent w postaci pozytywnego testu , no ,ale nie napalam się będzie co ma być jak się uda super ,a jak nie to załamki nie będzie rozpoczniemy kolejny cykl i tyle , u mnie wszystko gra jutro muszę się zapisać do endokrynologa na listopad i w listopadzie idę też na kontrolę do psychiatry ,a do gina jak zaskoczę pytałam go kiedy przyjść w razie ciąży i powiedział ,że ze względu na przebyte poronienie proponuje aby przyjść około 40dc czyli liczyć tak jakby cykl trwał nadal i przyjść w tym 40dc żeby ocenić czy wszystko idzie w dobrym kierunku więc dostosuję się do jego rady i tak też zrobię trzymajcie kciuki za nasz cykl :)
 
Ja melduję się po wizycie, dostałam skierowanie do szpitala, jutro rano mam jechać. Szyjka się skróciła, ujście się rozwiera ale nie wiadomo czy poród się rozpocznie. A że przedtem miałam cc to powinnam być pod stałą obserwacją, takie są podobno zalecenia. Także na forum nie będę przez najbliższe dni nieobecna, bo w telefonie nie mam dostępu do neta.

kobietka &&&&&

loi, eve ja pije teraz to żelazo 2 razy dziennie po 1 tabletce, w zeszłym tygodniu powtarzałam morfologię i po 3 tygodniach go brania, dziś gin powiedział, że morfologia się znacząco poprawiła.

dorotka jak tam ktg? Jakieś postępy?
 
No to Juchu! Trzymaj się dzielnie, lekkiego porodu życzę, obyś dlugo czekać nie musiała i wracaj no nas szybciutko:-D z Córeczką, w końcu poznamy jej imię:-D
A lekarz nie mowil, jak dlugo trzeba bedzie czekac? Kiedy ewentualnie wywołają porod lyb cesarkę mogą zrobić?
 
Beata, ja miałam podobny opis na ostatnim wyniku histo. To nic nadzwyczajnego. Moje maleństwo, bez bijącego serduszka nosiłam ponad tydzień, zanim miałam zabieg i dlatego jakaś infekcja się wdała… i to wszystko. Ja brałam antybiotyk przez 6 dni po zabiegu ( z reszta po każdym zabiegu dostawałam go), byłam już na wizycie kontrolnej i wszystko ok. :happy2: Będzie dobrze:tak:

Eve, ja słyszałam, że dla kobiet w ciąży te normy są troszkę inne. Nawet jak są niższe/wyższe to dla kobiet w ciąży nadal są ok. Jedynie cukier budzi zastrzeżenia…


Kobietka, mówisz i masz &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)


Juchu, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-) czekamy na Twój cud!

Ja jutro wieczorem jadę na to trójwymiarowe usg. Strasznie się denerwuję, czy coś znajdzie mój gin, czy nie.... czy będzie histeroskopia, czy nie? czy pomoże to przy następnym podejściu, czy nie?
a żeby było mało to w sobotę mam ustny egzamin z angielskiego i skupić się nijak nie mogę... ehh....
 
Onemoretime, kciuki zaciśnięte i za wizytę i za egzamin. Daj znać zaraz jak bedziesz tu po wizycie:tak:

Moje rozdraznienie juz mnie denerwuje..:baffled: jesli w ogole mozna to tak okreslic, :baffled: juz nie moge sie doczekac i wizyty za tydzien, konkretnych info i samego porodu.. wstepnie umowiona jestem od jutra za 4 tygodnie, aaaaaa:baffled::-D
 
reklama
Loi, przypomnij mi proszę jakie leki bierzesz obecnie i brałaś od początku ciąży? tak patrzę,że też 3 aniołki masz a teraz taka radość:happy2:

Porodu też nie możesz się doczekać? jak jak myślę o dziecku, to sam poród jakoś na bok odsuwam:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry