reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Juchu, na którą masz wizyte?

Kaloryfery u nas już grzeją:-) od razu ubranka dla małej szybciej wyschną:tak:

Wybieram się na pośniadaniową drzemkę:-)
 
reklama
Nie wytrzymam aż 2 tygodni i idę dzisiaj. Do mojego kaszlu i kataru doszła gorączka - 37.8 :( Mam też nadzieje że gin mi da zwolnienie że nie mogę dźwigać ciężkich rzeczy w pracy.
 
dzie dobry.

kwiatuszku
ja piore w Persilu juz dosc długo i małej nic nie jest.polecam.co do zapachu z buzi to nie pomogę.mojej Ali też czasem śmierdzi z buźki,ale nutramigen smrodziasty też swoje robi.może poczytaj w necie,może będzie coś gdzieś na jakimś forum medycznym?
loi u was grzeją??? zazdroszczę...u nas dzis 11stopni,a kaloryfery zimne:wściekła/y::wściekła/y:.
nisiao ciesze się,ze mała sie ruszyła.miejmy nadzieje,ze ma poprostu "lenia":-).

kochane wiecej napisze później,bo Ala ma focha od wczoraj i nic jej nie pasuje,a ja juz wysiadam...jak uda mi się ją później uśpić to zajrzę.ja w dodatq przeeziebiona ledwo żyję.ehh
 
OneMoreTimetak znamy się z marcówek, u mnie 8tc, poranne krwawienie i trafiłam na IP.
Nie znam powodu, jak chyba większość :-(miałam dwa zabiegi łyżeczkowania i niestety skończyło się w końcu na laparotomii, tydzień w szpitalu - myślałam że to już koniec ze mną. Na dzień dzisiejszy mam czerwone światło bo jestem pozszywana w środku, jestem pod stałą kontrolą lekarza i może po nowym roku dostaniemy zielone światełko :tak:
Ta cała sytuacja wywróciła mi życie do góry nogami - człowiek widzi jak kruche jest to życie, ale z drugiej strony zauważyłam które priorytety są ważne a które ważniejsze ;-)
 
No dokładnie, w dodatku czuje sie coraz gorzej. Mój mąż bardzo by chciał miec jako pierwsze dziecko chłopczyka , chociaż ja myśle ze to będzie dziewczynka :-D Mam pytanie jeszcze co do corki od koleżanki, bo ona ma 16 lat i zaszła w ciąże, a oczywiście w szkole jest wf, czy przysługuje jej prawo do zwolnienia z niego ? Jakoś początki ciąży 6-7 tydzien.
Takie młode zachodzą bez problemów a my sie tyle staramy.
 
dzień dobry
witam nowe Aniołkowe Mamusie (*)(*)(*) i przytulam serdecznie zostańcie z nami :)

ja leczę cały czas tego grzybka już mam dość tych czopków ,jeszcze 2 zostały do końca leczenia ,a potem będę czekała na @ i potem staranka ja to zawsze mam pecha jak już wszystko ok to zawsze coś się przyplącze ,ale widać ten tam u góry ma pewnie plany i może to jeszcze nie pora ,ale mam nadzieję ,że październik będzie nasz i zaczniemy w końcu nie liczę ,że od kopa się uda ,ale chociaż ta świadomość ,że już się zaczęło przyniesie ulgę bo czekam i czekam i czekam chyba najdłużej tu na forum jestem jako oczekująca na staranka , sorry ,że marudzę taki dzień dziś mam.

CzekamynaIgorka - kochana jak jest gorączka to idź do lekarza ,a zbijasz ją czymś? czy czekasz na wizytę?

 
reklama
Czekamy ja bym poszła już dzisiaj chociażby po to, żeby Ci luteinkę profilaktycznie przepisał, mnie od razu dał. :)

Trzymam kciuki, a co do córki koleżanki, to oczywiście że musi mieć zwolnienie z wf-u tylko zarówno dyrektor jak i wychowawca muszą o tym wiedzieć. :)
 
Do góry