reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

pixella sciskam mocno Oj nie rozumiem tych lekarzy jak oni mogli połozyc Cie z matkami po porodzie szok

alutka mam nadzieje ze wypisze bez ale...
 
reklama
pixella witaj.. przykro mi że jednak z Ciebie to spotkało również.. Ale najważniejsze że już jesteś po wszystkim i oby do pierwszej @..

zmykam bo mąż już dziwnie patrzy..mieliśmy wyjśc..

papa do napisania

Marzenko całuski
 
Pixellko, przykro, ze jedak tak sie stalo, najwazniejsze, ze juz jestes po i bedziesz sobie odpoczywac w domku...@ szybko przyjdzie, a potem czas tez jakos zleci, szczególnie jak bedziesz tu czesto zagladała

Ja juz poprasowałam, zaraz zabiore sie do szorowania łazienki...
obiadku tez dzis nie robie, M ma od wczoraj gotowana piers z kurczaka, a ja ugotuje sobie kukurydze...mniam, mniam
 
Ostatnia edycja:
Pixella- witaj dzielna kobieto, odpoczywaj ale nie opuszczaj nas a tak naprawdę kiedy będziecie mogli starać się o fasolkę to pokaże czas.... musisz być gotowa nie tylko fizycznie ale i psychicznie.... a my tu jesteśmy po to aby sobie pomagać....

Tak mi tez uzbierało się sporo prasowania ale jeat chyba ze30 stopni i poczekam do wieczorka...
 
Dziękuję za garulacje :-) A teraz potrzymajcie za mnie kciuki, bo pewnie początki nie będą łatwe. Trudno się będzie przyzwyczaić i mi i moim koleżankom z pracy, że będę nimi "kierować". Szczerze trochę mnie to przeraża ;-) Mam nadzieję, że dam radę ;-)

Miruś gratuluję ślicznego maleństwa!!! Trzymam kciuki żeby było OK :-)

U nas masakryczny upał, ponad 30 stopni, nie chcę wiedzieć ile jest na słońcu, bo pewnie skali by w termometrze brakło ;-)
 
ufff, skonczylam sprzatanie.....praca najlepszym lekarstwem na dołki, juz sie usmiecham:-):-):-):-):-)
Ptysia piekny suwaczek:tak::tak::tak::tak:
Marlenko wszystko idzie ku dobremu:-):-):-)
Lece pod prysznic, a potem na imieniny, moze dzisiaj bedziemy nocowac u rodziców wiec jakby co milego weekendowania Wam zycze
 
alla miłego iprezowania:tak:

jeszcze tylko M załatwi skierowanie na genetyczne i dzien zaliczony pozytywnie:-)

milgak- oczywiscie trzymamy kciuki
 
reklama
Witam ponownie:-)

A ja zjadłam trochę obiadku a potem wskoczyłam do wyrka i spaaaaałam:-D Ale mi było dobrze:-D U nas na dworzu też jest strasznie ciepło, ale u mnie w domciu panuje zawsze przyjemny chłod, tylko przy obiedzie trochę czółko mi się oblało potem:tak:

Pixella, strasznie mi przykro, kochanie ściskam Cię mocno.... Brak mi słów na pocieszenie... Trzymaj się, przecież w końcu musi być dobrze...

Ptysia, piękny suwaczek:tak:

Milgak, gratuluje awansyu i wiem że sobie poradzisz, kurcze, jak ja Tobie zazdroszczę, uwielbiam kierować ludźmi:-D
 
Do góry