reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Juchu u mnie owu była w niedzielę i też czułam jajnik. Dzisiaj mi całe podbrzusze dokucza, nie wiem czy tak jest serio, czy po prostu myślę o tym i wydaje mi się, że boli :p
 
reklama
loi: ja dokładnie w tym samym czasie kimnęłam się. :-) Dawno mi si e to nie zdarzyło... Ale dziś wstałam wcześniej i brakowało mi tej godzinki snu...
 
Agnieszkaala, jakos tak jak ostatnio - miedzy nadzieja a poczuciem kleski... Staram sie nie myslec, pojechalam z malym do miasta bo pogoda fajna, polazilismy troche po second handach, kupilam mu znowu pare zabawek - Rajmund mnie zabije i co gorsza bedzie mial racje.:baffled:
Majra, gratulacje prede wszystkim! Syncio troche narwany, ale jak wodac sobie radzi!
No wlasnie... Martussia, to Ty jeszcze w ciazy?? :-D A tak serio serio to nie masz sie czym przejmowac - przyjdzie czas to sie rozpakujesz.
Neli, ale zwroc uwage na te malutka z lamliwoscia kosci... Mnie szokuje jej pogoda ducha i taka wewnetrzna sila - tekst: "a ja sie nie bawie bo ja sie zawsze lamie". Dzieciak tak niesamowicie silny psychicznie, jakby pogodziny z faktem ze tak ma i umiejacy z tym zyc. Swietna mala!
 
Magda88 &&&&&&&&&&&&& jeszcze tylko niecałe 10 dni:-D

allleee dzień do d.... a to popołudnie już w ogóle, ciągnie się jak flaki z olejem:baffled: już chce jutro 14:30:tak::-(
 
Loi wcześniej test wyszedł mi 5 dni po terminie, więc stawiam, że teraz też raczej szybko nie wyjdzie. Muszę brać dupka 14 dni,zrobić test,żeby nie odstawiać bez pewności. Ale z drugiej str muszę szybko wiedzieć, żeby bromergon odstawić jeśli zajdę. Szaleństwo :p
 
Majra gratuluję syneczka :-) oby szybko wyszedł ze szpitala :happy:
Pleni, za Ciebie wciąż trzymam &&&& w pracy co trochę wchodzę na BB komórki, żeby zobaczyć, czy coś wiadomo.
Agnieszkaala szkoda, że masz tak trudne relacje z mamą, no ale cóż – rodziców się nie wybiera. Ważne, żebyś się nie denerwowała i starała się odpoczywać. Tak bym chciała też już zobaczyć dwie kreseczki… :baffled:
Magda mam nadzieję, że w marcu zobaczysz II &&&&&&&
Małgonia dawno nie pisałaś, co u Ciebie?
Czytam Was codziennie, ale jakoś nie mam siły pisać – praca, dom, odrabianie lekcji, zmęczona jestem i tyle. Chcę już wiosnę, może trochę energii mi wróci.
 
reklama
Loi wcześniej test wyszedł mi 5 dni po terminie, więc stawiam, że teraz też raczej szybko nie wyjdzie. Muszę brać dupka 14 dni,zrobić test,żeby nie odstawiać bez pewności. Ale z drugiej str muszę szybko wiedzieć, żeby bromergon odstawić jeśli zajdę. Szaleństwo :p
no no!!:-D dlatego za tydzień betkę zrobisz :-D:-D sikaniec sikańcem, nie zawsze i nie szybko wychodzi, więc te 20zł poświęcisz i za tydzień przed weekendem betkę zrobisz, w parę godzin wynik i do przodu:-D to już będzie wtedy 11dpo
 
Do góry