reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pleni, a brzuszek to juz na pewno widac, co? :)
Ruchy maluszka tez juz czujesz? :)

Ja juz przezywam te wizyte o 18.. Boję się bardzo...!
 
reklama
A co zrobilas? Jesli dasz suwaczek do sygnatury, to on juz tam bedzie!
A wizyta... POmysl - Ty masz o 18 i juz bedzie spoko, a ja bede srala w gacie do jutra!:-D
 
Bedzie dobrze, co nie Klaczek? Ty i ja wrócimy z wizyt zadowolone :) prawda?

A suwaczek sam znika :/ tylko ja teraz korzystam z forum z komórki.
 
Elegancko... 3 dni pod rzad.:-D
Ja nie ukrywam ze sie boje. Dzis gadalismy z Rajmundem, tak jakos luzno i on mi nagle mowi ze bedziemy mieli przeje....e. Sie pytam czemu, a on ze jak Karol bedzie mial siostre taka jak on, to nam sie przyjdzie wyprowadzic albo zamienic ten dom na bunkier bo oni go rozwala. Wiec mowie, ze poki co nie wiemy czy mamy dziecko, czy pustaka, a on ze ja pesymistka jestem... Powiedzial ten, co sam sie boi cieszyc. A ja dzis zaczelam lookac na ebay za typami podwojnych wozkow, nadajacymi sie dla dwojki w roznym wieku... No, raz juz lookalam, nawet wiedzialam jaki chce, wiec znow wlaczyl mi sie czujnik. Aby do jutra.
 
reklama
Kasiu, dzięki za info :) dobrze, ze u niej lepiej

Klaczek, ja mam tak samo - co rusz wsluch..uje się w organizm, martwie sie, jak nic nie "slysze".. boję się jak diabli, ze będę zaraz płakać.. że znów się nie udało...
 
Do góry