reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pleni, dziękuję :-). Kurcze jak pisałaś, że ”jeśli jeszcze młoda jesteś to możesz poczekać”, to pomyślałam, że gdzieś pod 40-stkę podchodzisz skoro tak staro się czujesz. A my młode rówieśnice jesteśmy ;-)Ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej się nakręcam na te starania jednak. Tyle, że do wyników z genetyki poczekam jeszcze. Powinny być do połowy marca.


Edyta89, tak rozmawiałam z kilkoma osobami i powiedziały, że nie można mieć 2 prowadzących… no bo który będzie mi książeczkę ciąży wypełniał? Obaj mogą? Nie wiem….


Enya, bo faceci są inni niestety… tak jak piszą dziewczyny: widzą problem i jak nie znają rozwiązania to są zagubieni i się wycofują. Mój J jak tylko widzi, że zaszkliły mi się oczy kończy temat: dobra, już o tym nie gadamy, bo zaraz będziesz płakać… ehh… tylko, że ja chcę o tym gadać, a że przy okazji uronię łzę to co? A czasami chcesz się nawet po prostu wypłakać… fakt, mój J przytuli, da buziaka, powie wszystko będzie dobrze i ucieka zająć się czymś innym, żeby się nie wgłębiać. W takich sytuacjach przyjaciółki lub forumowiczki niezbędne!!!
Mi też gin z poradni coś o trombofilii przebąkiwała. A ja jeszcze mam z nerkami mały problem i ona zasugerowała, że to może być na skutek trombofilii również... nie ma co, czekam do genetycznych. Tylko, że ja kariotyp robiłam. Czy z tego może wyjść ta trombofilia :confused::confused:


Ello, witaj, bardzo mi przykro {*}
 
reklama
Katherinne, moga byc klopoty z cyklem - wysoka prolaktyna moze blokowac owulacje.
OneMoreTime - chyba Ci Clexane we snie wychodzi. :-D Spokojnie, dasz rade. Mnie sie tez na poczatku wydawalo ze mowy nie ma, ze chyba sie posr...m, a przeciez nie zrobie sobie zastrzyku! No, ten pierwszy to byl stres, drugi juz spokojniej, a po jakims czasie to juz na luzie. Troche zabawe mialam, bo z jednej strony straszyli krwotokiem przy porodzie, z drugiej ladowali czlowieka heparyna, wiec spytalam poloznej jak to ma byc, a ona mi, ze "jak bede czula ze to juz ten dzien co mam rodzic, to zebym nie brala zastrzyku (rano robilam), a jak pojade do szpitala, to juz oni sie wszystkim zajma. O ile wiem, nie dostalam zadnych lekow w szpitalu, wiec luzik.

Mój J zapowiedział, żebym na niego nie liczyła, bo on igły lubi, ale jak są daleko od niego a jeszcze jak mu nie wyjdzie i mi krzywdę zrobi... więc nie ma zmiłuj się, sama będę musiała :unsure:
 
No tak, mężczyźni często mają problem z rzeczami, na które nie potrafią znaleźć rozwiązania. I bardzo ich bolą damskie łzy. No, chyba, że się płacze w kłótni ;) Ja swojego już wychowałam. Scenki z serii: ja chlipię sobie w poduszkę, on już staje na rzęsach, no bo co się stało, ja tłumaczę, że w sumie to nic, ale potrzebuję sobie popłakać i niech mi nie każe nie płakać tylko ewentualnie przytuli. Już się nauczył, że kobieta czasem musi i koniec.
 
ja tylko przelotem potrzymać kciukaski i zmykam sie wydoić

kłaczek
porcja kciukasów na wtorkowe USG &&&&&&&&&&&&
pleni spokojnej nocy przed jutrzejszym dniem mam nadzieję że bedziemy tu jutro wszystkie płakac z radości, zatem czekam na dobre wieści od gina i oczywiście z amino

dobranoc
 
Tymon dzis lepiej zdecydowanie :) na nartach radzil sobie świetnie :) sam zupelnie juz zjezdzal :)
Wieczorem gorączki już nie było, wysypał się fajnie do 8, ale i tak ide z nim do lekarza.

A ja mam od wczorajszego popoludnia wiecznie mokro! Tylko dzis od rana wyglada to tak jakbym... popuszczala :/ :(
Na wkladce zostają takie żółto/pomarańczowe ślady :/
i co to teraz ma oznaczać?
 
agnieszkaala witaj kochana.dobrze,ze z wami wszystko oki.odpoczywajcie duzo.plenitude &&&&&&&&&&&&&&&&& za wyniki.artemida pytalas o fraxiparyne? ja bralam w ciazy clexane 0,4,ale jak bylam w szpitalu to zastepczo dostawala wlasnie fraxi.u nas aniunia tez brala fraxiparyne i ma Tobiaszka slodziaka.prija ja bym nie lekcewazyla tego...wszystko co cie niepokoi w ciazy trzeba sprawdzic.do 6go jesio sporo czasu...co do stawiania sie macicy-u mnie zaczelo sie od 25tc i wyladowalam w szpitalu na fenoterolu i isoptinie.jesli stawia ci sie czesciej niz 10razy/24h to trzeba gnac do lekarza...katka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kolezanke i jej dzidzie.oby wszystko skonczylo sie dobrze.loi gratuluje.spokojnej ciazy zycze.pandora witaj.jak sie czujesz???kłaczku:-D:-D:-D gratuluje bolacych cyckow:-D:-D.emy az nie poznalam,zze to ty przez nowy avatar.jak sie czujesz? ello20witaj.swiatelko dla aniolka *.enya&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& czekamy na wiesci. klaczku mam nadzieje,ze jutro bedzie wszystko dobrze&&&&&&&&&&&&.

co do waszych typow jesli chodzi o nr tel.jestem za.ja moge wskazac Pleni-chociaz ciagle siedzenie przy kompie jak sie macica stawia nie jest wskazane...ale to nasza "encyklopedia":-),anilek,bo czesto jest na cpp,enya tez.takie moje zdanie.

a moja pannica 21go skonczyla juz pol roq...zebow nadal brak,ale ryk,brak apetytu,marudzenie daja sie wszystkim we znaki...

a oto jej fotka na hustawce zmontowanej przez tatusia:-).

Zobacz załącznik 541620
 
Bądź tu mądry i pisz wiersze :/ teraz nic juz nie leci :/ a jak luteine wkladalam, to palec tez byl czysty (przepraszam za szczegóły).. Dobrze, ze idę dziś do tej gin.. Ja to tak powinnam raz na 4 dni dla spokoju i zdrowia psychicznego ;)
 
Loi ja tak miałam od początku ciąży, że "popuszczałam" tylko u mnie to było przeźroczyste albo biało-żółte, teraz dalej się zdarza, ale już tylko od czasu do czasu, a na początku, to mi się wydawało wiecznie, że mam mokro.
 
reklama
Czyli to moze nic takiego, tylko klasyczna zwiekszona wydzielina na poczatku ciąży... I tego sie trzymac bede :)

Pleni, jak się dziś czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry