reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

lili gratki przeogromne !!!!!!!!!!!!!
karola jak czytam o twojej Ali to znowu waga przeważa na szalę "chcę"...:-) Kochana,a może zmiana mleka by pomogła?Ja tam się nie znam,ale pamiętam,że syn mojej koleżanki mógł pić tylko jeden rodzaj mleka,dopasowali mu dopiero w szpitalu,bo wcześniej wszystkie kolejne zalecane przez lekarza źle na niego działały
ilii więc skąd taka długa przerwa skoro tak bardzo chcesz dzidziusia? Pewnie pisałaś już o tym,ale niestety mi umkło:zawstydzona/y:
emalia niestety nie pomogę ci pod względem medycznym (moja historia była zupełnie inna),pragne tylko wyrazić współczucie z powodu tego co cię spotkało.Trzymam kciuki,żeby wszystko poszło po twojej myśli...
anii kurczę,nie rozumiem takich ludzi jak twój tata:no:,moi rodzice co rusz chcą mi coś kupować,jakoś pomagać,choć ja z kolei mam pod tym względem swoje zasady i ciągle powtarzam,że dopóki dajemy z mężem radę sami to nie chcę brać od nich.Całe zycie cięzko pracowali i teraz jak mają trochę lżej to niech z tego korzystają,zamiast ciągle pomagać nam.A teściowej tylko pozazdrościć,moja to by jeszcze chciała,żeby jej mój m dokładał,bo przecież "on ma".Ale to,że on sam musiał na to zapracować to już nie jest brane pod uwagę:wściekła/y:.Widać musi być jakaś równowaga w przyrodzie,ty masz pomocną teściową ja mamę;-)
mamo aniołeczka Natalii wiem jak bardzo ci ciężko,jak trudno zrozumieć pewne rzeczy.Sama ostatnio przechodziłam drobny bunt przeciw Bogu,moja mama zacytowała mi stare powiedzenie "kogo Pan Bóg miłuje,tego krzyżuje".Oczywiście miałam pełno argumentów przeciw,że skoro Bóg jest naszym ojcem to powinien chcieć dla nas jak najlepiej,bo żaden rodzic nie chce,żeby jego dziecko cierpiało,jednak gdy zaczęłam to mówić głośno z całą siłą uderzyła we mnie jedna myśl-przecież rodzice zanoszą swoje maleństwa np.na szczepionki i choć wiedzą,że w tamtej chwili je to bardzo zaboli,to jednak robią to,żeby w przyszłości ustrzec je przed większymi cierpieniami jakie przyniosłaby ta czy inna choroba.Mnie czy zjolę (przepraszam,ale ciągle nie mogę zapomnieć twojego bloga) rodzice w wieku kilku lat dostarczyli do szpitala,gdzie nas krojono,kłuto,ładowano w przeróżne narzędzia tortur (tak zjolu gips rozpórkowy jest mi również doskonale znany) i po co?Bo chcieli patrzeć jak cierpimy?Bo chcieli dać nam nauczkę?Nie-zrobili to,żebyśmy teraz mogły chodzić o własnych siłach,żebyśmy mogły żyć normalnie...Nie wiemy co by było gdyby nasze dzieci przyszły na świat:-( Może byłyby tak chore,że codziennie rozrywałoby nam serce patrząc na ich cierpienie?...Nie wiem,pewnie zabrzmi to okrutnie,ale może lepiej,że stało się tak a nie inaczej?Spójrz na to pod tym kątem...
 
reklama
aga221122 nio najlepiej sie czula po enfamilu ha,ale to jest mleko hipoalergiczne tyle,ze dostawala je przez przypadek,bo maz jak bylam w szpitalu jeszcze z nia to kupil wlasnie enfamil,bo nie wiedzial jakie inne.teraz od wczoraj bierze enfamil premium,bo po co ma pic ha...co do bebiko to porazka od tego sie wszystko zaczeło:wściekła/y:...a powiedz mi jakie objawy mial twoj syn ze podejrzewano alergie??? pytam,bo byla wczoraj u nas polozna i zasugerowała,ze u malej moga byc poczatki skazy białkowej,bo ma zaparcia,ulewa,ma takie paproszki na oczkach i wkolo nosa jakby jej skora schodziła,jest rozdrazniona,placzliwa...troche mnie wystraszyła...tylko o tym mysle,ale czytalam w necie i Ala kwalifikuje sie do dzieci z zaparciami typowo.jest rozdrazniona,placzliwa,nadyma sie wciaz,jak ma pryknac to az sie bordowa robi nio i nie zalatwia sie znowu.zastanawiam sie nad podawaniem jej swojego mleka,bo jesli okaze sie,ze cos zjem i bedzie jej gorzej to zamiast pomoc zaszkodze...emalia82 swiatelko dla aniolka *...anii,bo jak ktos ma duzo to chce miec jeszcze wiecej.....dacie rade.majra nio juz kupilismy enfamil premium mam nadzzieje,ze pomoze.cena nie gra roli jesli bedzie sie czula dobrze.wyzej napisałam co mi polozna wczoraj powiedziala...:-:)szok:.a twoja niunia jaki enfamil piła?
 
hej,
Lilianko ogromne gratulacje!!! Córcia boska!!!!
Aga,Emalia witam Was kochane!!! Trzymajcie się cieplutko,a dla Aniołkowych Dzieciaczków zapalam światełko!

Ja nie mierzyłam nigdy temperatury,ja płodne rozpoznaje po śluzie. W pierwszej ciąży udało nam się za pierwszym razem, a za drugim ponad 8 miesiący się staraliśmy,ale miałam cykle nieregularne więc trudno było natrafić.
Ja mam urwanie głowy. Końcówka zeszłego tygodnia zeszła mi na szykowaniu urodizn dla Ali, potem impreza,sprzątanie. W wekend moja cócia się rozchorowała,dzisiaj dopiero poszła do przedszkola po wekendowej przerwie. Teraz mam jazdy i odprowadzanie dxziecka do przedszkola i odbieranie i pół dnia zleci. Drugie pół dnia mam na ogarniecie domu,a potem padam. Kochane trzymajcie kciuki,mam 18 egzamin na prawko!
Ja jutro śmigam zrobić cytomegalie,bo mnie korci i po okresie zaczynamy działać jak wyniki będą ok;) skróce sobie o jeden cykl;)
 
Kobietko, ja tez kiedys uzywalam termometru rteciowego - 10 minut spokojnie dosc, pomiary sa zdecydowanie precyzyjne. Nie masz absolutnie powodu watpic w termometr, sprawdz tylko czy nitka rteci nie jest w rurce gdzies przerwana, po prostu porzadnie go strzep.
 
Kłaczku - codziennie po mierzeniu od razu strzepuję , nie jest nitka przerwana już nam służy ładnych parę lat ten termometr więc nie będę chyba kupowała nowego jak ten mam dobry myję go codziennie więc nie ma problemu.No teraz właśnie przeszłam na 10 minutek bo jeśli widziałaś mój wykres to sama widzisz jakie jaja:-D.
 
Witam Was Dziewczyny :)

Jestem ledwo co po 3 poronieniu...
Poszukuję miejsca, gdzie będę mogła po prostu z kimś pobyć, kto przeżył to samo, co ja i miejsca, gdzie znajdę też parę wskazówek na przyszłość, co do badań np. :)

pozdrawiam serdecznie
 
Cześć Loi!

Ja trafiłam tu prawie 3 tyg. temu i jest mi o wiele lepiej. Każda z nas to przeżyła, więc na pewno jest to właśnie takie miejsce.

[*] dla Aniołków.
 
Loi - witaj zapalam światełka dla Aniołków (*)(*)(*) kochana po 3 poronieniu powinnaś mieć zlecone badania więcej informacji znajdziesz w wątku badania po poronieniu , a ja mogę doradzić to co wiem ja np wiem ,że warto zbadać tarczycę dokładnie tsh ft3 ft4 , warto zbadać się na toksoplazmozę , cytomegalię, ureoplasmę, mykoplasmę, chlamydię ja zrobiłam sobie te badania tarczycy bo wykryto u mnie niedoczynność tarczycy , robiłam też toksoplazmozę , ureoplasmę , mykoplasmę chalmydię opryszczkę i hpv.Wykryto u mnie ureoplasmę i na to się leczyłam.Nie wiem co jeszcze mogę Ci poradzić ,aha badanie na zespół antyfosfolipidowy też jest ważne , najlepiej pogadaj o badaniach z lekarzem powinnaś mieć je zrobione na fundusz zdrowia.
 
witaj loi.swiatelko dla aniolka.kochana tutaj jest miejsce w sam raz dla ciebie niestety...kochana,a powiedz czy mialas juz robione jakies badania po tych dwoch poronieniach?

kochane juz nie mam sił:-(...Ala okrutnie sie meczy,nadyma,placze itd...musialam jej ulzyc czopkiem i termometrem,bo juz nie dawala rady...ja tez juz nie daje.nie moge patrzec jak sie meczy.daje jej rumianek na przemian z przegotowana woda z espumisanem zeby ja przepoic i nic:no:...teraz spi,bo pojadła.na szczescie ma apetyt.byla moja mama u nas i powiedziala,ze kal bylam mala i mialam zaparcia i kolki to stosowała proszek troisty:eek:...czytalam w necie,ze jest skuteczny,ale dziala jak przeczyszczacz...czy ktoras z was cos o tym słyszała??? daje małej laktuloze ta co ja bralam bedac w ciazy,ale nie pomaga:-(.modle sie zeby zmiana mleka zadziałala...
 
reklama
Kobietko, ja bym powiedziala ze przedostatni dolek byl tym przedowulacyjnym... Ten co byly dwa dni na jednakowym poziomie.
Witaj Loi. Wspolczuje. Jesli to bylo juz 3 poronienie, powinnas miec mozliwosc porobienia wiekszosci badan z ubezpieczenia, to duzy plus. Mysle, ze dobrze trafilas - kazda z nas kiedys przyszla tu bo szukala takiego miejsca. Tu mozemy pogadac, wyzalic sie, podopingowac w staraniach, cieszyc sie sukcesem tych, ktorym sie udalo.
 
Do góry