reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

anii- kciukasy za siostrę, ale macie super że dzieciaczki w tym samym wieku, będą się kochać jak bliźniaki, i razem bawić , a siostra dopóki dzieciaka nie miała to szalała, i dobrze bo to był dobry czas na szaleństwo
 
reklama
Mamo Aniołeczka Natalki - musi Ci być stasznie ciężko kochana ja sama wiem jak przeżyłam stratę jak to bolało nie mogłam tego udźwignąć przez długie dwa lata tyle czasu zajęło mi to borykanie się ze sobą ,ale trafiłam tu na forum i to mi pomogło stanąć na nogi to dziewczyny w ciąży i szczęśliwe mamy dały mi siłę do walki o kolejny cud i wierzę ,że się uda i Ty też musisz uwierzyć ,że będzie dobrze , przytulam:*
Kłaczku - cudnego masz tego Karolka ja Ci bardzo zazdroszczę w pozytywnym sensie , no ja już wiem co jest nie tak z wykresem moje pomiary za krótko mierzyłam bo 5 ,8 minut ,a powinnam 10 przynajmniej i odkąd mierzę 10 minut tempka jest wyższa czyli tak jak być powinno teraz pytanie czy spadnie czy nie ....
 
kobietko- 8 minut to krótko??? ja mierzę niecałą minutę elektronicznym termometrem i wszysto jest ok, to raczej chodzi o to żeby za każdym razem mierzyć tak samo, wtedy pomiar jest miarodajny
 
Majra- ale ja mierzę rtęciowym termometrem nie elektronicznym i dlatego.Elektroniczny sobie sprawię w następnym cyklu bo chyba są takie owulacyjne specjalne nie?
 
podobno są owulacyjne, chociaż wyglądają jak zwykłe elektroniczne, tylko są troszke droższe;-) kobietko dla 10 minut na mierzenie tempki to zdecydowanie za długo, zwykle się spieszę bardzo dlatego tak się dziwię
 
mysiaczku ależ oczywiście, wczoraj rano, dzisiaj rano i jutro rano też będzie, rankiem plemników jest najwięcej w ejakulacie :tak:

enya musiałam tak zrobić żeby samej sobie pomóc, muszę wstać na nogi dla swoich przyszłych dzieci. może na BN zobaczę dziecko kuzynki - też męża- ale raczej nie będzie z mojej strony ochów i achów, nie zamierzam się zmuszać do niczego, mam prawo cierpieć i to nie ja muszę zrozumieć matkę, która urodziła zdrowe dziecko bez komplikacji tylko ona musi zrozumieć mnie. nie zamierzam dodawać sobie bólu, to i tak będzie mnie wiele kosztować.

gatto staram się jak mogę, dziś szef wrócił z urlopu i to początek gehenny, postaram się pić melisę.

czarna, anilek, nie martwcie się, to tylko kwestia czasu jak zobaczycie II :-)

mamo aniołeczka Natalki długa droga przed Tobą, ale musisz dać radę, ja list od Aniołka przeczytałam w lutym czyli zaraz po #, to pomogło mi na tyle, że jestem tu gdzie jestem.
 
Ostatnia edycja:
Plenitude tak zdecydowanie meliska i moze juz zdazyliscie cos pokombinowac. Nieustannie trzymam kciuki i Gattino moze przesle troche fluidkow, co? tak dla wszystkoch potrzebujacych:tak:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 
Magda- to mierz sobie ,ale nie przywiązuj tego aż tak wielkiej wagi po prostu dla własnej przyjemności ,bo ja np lubię sobie mierzyć , kiedyś już mierzyłam ,ale jakoś tak przestałam ,a teraz do tego wróciłam:tak:
Majra- no ja pytałam starych wyjadaczek tempkowych i na rtęciowym właśnie koło 10 minut się mierzy to by wyjaśniało dlaczego tak niskie temperatury miałam bo za krótko trzymałam tak mi się wydaje.
 
reklama
Do góry