reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zjolka ciesze sie ze masz takie nastawienie, spontany sa najlepsze &&&&&&&& Kwiatuszku &&&&&&&&& Emka Kochana przytulam Cie mocno swiatelko dla Anilka
[*]Asia dziekuje ze napisalas czytajac to powraca nadzieje a serce rwie sie do walki:-)Lullaby witam w Naszej bandzie przykro ze w takich okolicznosciach
[*] dla Twojego Aniolka

Eh smutno oj jak mi smutno:-:)-:)-(
 
Na TVN jest Uwaga i mówią o InVitro...Częstochowa ma dać jakieś dofinansowania dla par...ale co to jest 110tysięcy na tyle potrzebujących osób.... ale z drugiej strony zawsze to coś...
 
Kwiatuszek - super, że wszystko w porządku. krwiaczkiem się aż tak bardzo nie martw, musisz tylko wyleżeć dziadostwo
Karola - ja odstawiłam Clexane koło 20tc więc nie pomogę
Emka - :no2::no2::no2:kur.. mać!!! tulę Cię mocno! nie tak miało być, ja już nic z tego nie rozumiem.
[*] dla Twojego Aniołka :-(
Asia - dziękuję za Twoją historię, daje nadzieję
Lullaby_Mum - pewnie, że możesz tylko szkoda, że poznajemy się w takich okolicznościach. światełko
[*] dla Twojego Aniołka, przykro mi bardzo. ja do lekarza poszłam po pierwszej normalnej miesiączce, która się pojawiła po zabiegu
 
Bett powiedz jak długo bolał Cię brzuch? Ja jak leżę jest ok ale jak połażę to boli, mąż mnie goni żebym leżała.
I jak długo trwa krwawienie? Wydawało się, że przechodzi a dzisiaj znowu się nasiliło.
No i leżeć mogę tylko na plecach, zero spania na boku z podkulonymi nogami, macica boli wtedy:(
Przepraszam za tyle pytań ale nie wiem gdzie pytać...
 
Lullaby_Mum - za pierwszym razem prawie w ogóle nie bolał mnie brzuch, 2 dni po zabiegu pojechałam na tydzień w góry i codziennie dużo łaziłam (potrzebowałam takie psychicznego oderwania), krwawienie trwało około 10 dni - możliwe że przez to łażenie po górach się wydłużyło. po drugim zabiegu też nie pamiętam żeby mnie jakoś bardzo brzuch bolał tylko że miałam bardzo długo krwawienie a później plamienie - prawie że do następnej miesiączki czyli około 4 tygodni. myślę że u każdej jest inaczej, ale jeśli Ciebie boli to słuchaj się męża i leż grzecznie. pytaj o wszystko, po to tu jesteśmy
 
reklama
emka01- :(
[*] dla Aniołka...
Lullaby_Mum - Witaj, również dla Twojego Aniołka
[*]
aż mi się nie chce pisać o wynikach amnio, tyle tu smutku zagościło ostatnio. (wybaczcie ale CIESZĘ SIĘ, bo są OK!), co nie zmienia faktu, że ogromnie mi smutno z powodu Waszych strat...
Wyniki przyniósł przed chwilą Mężuś od Kuzyna (u Kuzyna mam meldunek i tam cała korespondencja przychodzi)
jak ktoś chce je poznać to proszę:
--->Wyniki amnio
---> USG połówkowe to z USG z Warszawy
Idę się położyć, bo Mała wariuje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry