reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hehe :D święte słowa i typowo kłaczkowe podejście do sprawy, nic kobitko trzymaj się dzielnie ja zmykam coś narzucic na grzbiet i do Kościoła posuszyć głowę temu tam na górze papa wszystkim
 
reklama
Klaczus ludzie sa egoistyczni, dasz palec to wpieprza cala reke... i badz tu dobry czlowieku

Szczescie w nieszczesciu, ze akurat ta przeprowadzka i Rajmund w domu...bedziecie mieli czym sie zajac, czas do badan zleci Wam szybko. A nad ta znajomoscia z "kolezanka" bym sie zastanowila, czy aby na pewno to cos dla mnie... Normalny czlowiek by sie zaoferowal zajac Karolem w tym czasie... strata, teraz przeprowadzka, a nie wciskal swoje dzieci...ehhh ludzie.
 
hej,
Zjola trzymam kciuki za pozytywne wieści.
Kłaczek dzielna z Ciebie babka:) a "koleżanką" się nie przyjmuj,głupia baba i tyle!! trzymaj się Kochana!!! życze udanych łowów po sklepach i szybkiej przeprowadzki.
IZW oj małolaty mają równe dziwne pomysłu,dobrze, że tylko tak to się skończyło. Ale pewnie Mała nie weźmie sobie tego do serca i nic ten wypadek jej nie nauczy,takie są dzieci.
Kessi mój tata jest kierowcą tira. Wiem co to znaczy mieć tate w wekend raz na miesiąc,ale jak już był to był z nami na maksa. Wspólnie spędzaliśmy czas,niemarnowaliśmy ani chwili:wspólne wypadu,gry itp. Ale jako żonie to tak samej smutno prawda?

Moje dziecie coś przeziębione,kaszle, smarka. Mam nadzieje, że nic poważnego się z tego nie wykluje. Przyjechał do Niej kuzyn o rok starszy na 2 tyg więc będzie mieć zajęcie. Ale chłopak jest taki niedobry, że szok. Niesłucha nikogo,bije. Jest wredny. Rodzice wychowują go bez stresowo,czasem tam krzykną,ale bez żadnej konsekwencji i gówniarz uważa, że mu wszystko wolno. Dobrze, że będzie mieszkał u teściów obok bo inaczej bym zwariowała. Ja sobie nie pozwole, żeby małolat mną rządził,ale szkoda moich nerwów. A Ala niech się wprawia z łobuzami bo w przedszkolu będzie podobnie. Aluśka jak jakieś dziecko krzyczy albo płacze to ona już wpada w histerie,boi się. Niewiem jak sobie da radę w przedszkolu,już się boje...:(
Cieżarówki może zróbcie jakąś liste terminów porodów, żebyśmy wiedziały kiedy mamy kciuki zaciskać?
Miłej niedzieli Kochane:) u Nas zapowiada się leniwie:ja się obijam, Ala ogląda bajki,a M jeszcze śpi. Zaraz ide dokończyć obiad i wolne. Słoneczko świeci więc pewnie jakiś spacer zaliczymy.
 
Klaczus powiem Ci co ja zrobilam w podobnej sytuacji, jak Twoja z kolezanka...
Otoz gdy stracilismy Sare moj rodzony brat napisal mi w mailu, ze nam wspolczuja...to bylo jakos w styczniu...kolejny raz sie odezwal w okolicach urlopowych, z zapytaniem o przyjazd do nas...odmowilam...to bylo miesiac temu. Do tej pory ani slowa...co utwierdza mnie w slusznosci mojej decyzji. Lubie pomagac, ale nie lubie byc wykorzystywana.
Gdy dzwonil do mnie, zawsze byl to sygnal, a ja glupia oddzwanialam (nabijajac rachunki na miedzynarodowych, do tego na komorki). Gdy zapytalam czemu nie zaloza internetu, w odpowiedzi slyszalam za duze koszty... zdjec siostrzenicy nie mam, bo a to sie telefony potopily, a to aparat popsul itd... I tak mala skonczyla jakos w marcu rok, wiec troche czasu juz uplynelo...
Trzym sie i pamietaj, przyjaciol poznaje sie w biedzie...u mnie to powiedzenie sie sprawdza w 100%...
 
Hej Dzieczyny

Na poczatku witam Was goraco i zycze udanej niedzieli;-)mam nadzieje ze mi wybaczycie slabe udzielanie sie ale ten moj wielmozny pan internet doprowadza mnie do furii, wiecej go nie ma niz jest ale myslimy nad zmiana wiec sie naprostuje:tak:Kłaczku ludzie to nie maja wyobrazni a kto jest kto okazuje sie dopiero w ekstremalnych sytuacjach...Zjola &&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&& i jeszcze raz &&&&&&&&&&&&&& IZW szkoda dziewczyny rok to dlugo i niedlugo zalezy, nie jest juz dzieckiem wiec powinna zrozumiec
 
Kłaczku, nie napiszę nic mądrego ani pewnie nic co coś wniesie do Twojego samopoczucia. Cholernie mi przykro, tak naprawdę zajrzałam dzisiaj do kącika zadumy zobaczyć co u Was. Ty mnie kiedyś tak bardzo wspierałaś, to teraz tylko napiszę, że wiem, doskonale co czujesz, bo straciłam fasolkę właśnie w tym samym okresie co ty, i też widziałam na USG maleństwo które się nie rusza. Więc jeśli choć minimalnie pomoże Ci fakt, że ktoś doskonale wie co czujesz to pamiętaj że nie jesteś sama.
 
IZW moze warto Malolacie przedstawic alternatywe, jesli sie nie dostosuje do zalecen lekarzy... czasem zimny prysznic dobrze robi. Z reszta po kilku tygodniach lezenia w gorsecie ruszy Jej sama wyobraznia i to ile szczescia miala...
Mloda chodzi do szkoly, wiec przy sprawach ubezpieczeniowych i odszkodawaniu bedzie musiala podac przyczyne upadku, a swoja droga przyjrzalabym sie uwaznie tym kolezankom, bo to nie jest za normalne one nie maja po 5 latek i brak wyobrazni...
 
Ostatnia edycja:
Myszka, staram sie nie myslec, byc w ciaglym ruchu. Pojechalismy na carbootka, pokupilam malemu ciuchow, bucikow (adidaski + nike i jeszcze para jakis takich mieciutkich buciatek za 2 funty to darmo), olalam reeboki za 4 funty bo... chala zalatywaly.:-D Nachapalam sie ciuszkow z Nexta po 50pi za sztuke, w ogole szalalam jak pijany zajac w kapuscie, a na koniec Rajmund mnie powalil bo tylko spytal czy mi sie podoba (ikonka z ozorem do pasa) i zapodal mi komplet 4 ceramicznych pojemnikow do kuchni - jasniutko zolte, z szafirowymi pokrywkami, beda pieknie wygladaly w mojej sielsko-wiejskiej kuchni. Dopiero co mi sie chlopina zapieral ze zadnych gratow przed przeprowadzka, a tu 4 ceramiczne rupiecki, z czego jeden naprawde wielgasny.
Agnieszkaala, a mnie kolezanki zdanie wisi. Jakby nie bylo to moje latanie do jej dziatwy i tak sie konczy bo po przeprowadzce do Keadby wejdzie w gre odleglosc 7 mil, ja nie jezdze samochodem, a Rajmund nie zawsze moze mnie podwozic. Teraz to 20 minut marszu, ale jak zamieszkamy w Keadby...
Myszka, sa ludzie ktorzy maja instynkt sepa - mysle ze Twoj brat do nich nalezy. Co do wyobrazni malolatow, to.. bywa roznie. U sasiadow 14 letnia dziewczyna zamknela na balkonie 12 letniego brata bo ja wkurzal. szczegol w tym ze to byla zima, mroz a mlody byl w podkoszulku - wyszedl na balkon zdjac sobie koszule ze sznurow. Wpuscila go do domu matka jak z pracy wrocila, mniej woecej po 2 godzinach.
Elka, luuuzik - nauczylam sie ze ludzi poznajemy z czasem i z czasem dopiero mozemy ocenic czy chcemy by byli w naszym otoczeniu czy nie.
 
hej dziewczynki

wróciłam od rodziców, byłam z małym na obiedzie, M w pracy.. jutro też do pracy idę, strasznie mi się nie chce, nie mam mocy...

myszka jaki piękny wykres, kiedy teścik robisz?

kłaczuś podziwiam Cię za tą wiarę i nastawienie.. choć wiem, ze cierpisz bardzo..

IZW dobrze, że "tylko" tak zakończył się ten upadek kuzynki...

anii jak samopoczucie dzisiaj?

enya, angel współczuję sytuacji.. oby Wasi mężowie zdązyli na czas ;)

ktr jak się czujesz?
 
reklama
Ewcik tescik po terminie @, czyli najwczesniej 16 dfl, ale wtedy dla pewnosci doczekam do 18-20 gdyby @ miala sie spoznic. A jak @ przyjdzie to w 4-5 dc badamy hormonki ;-)

Klaczus ale trafne okreslenie znalazlas na mojego brata ;-) mnie zawsze brakowalo slow jak to nazwac :-D. Patrz jaki Rajmund slowny;-) hihi super, ze udalo Ci sie wyszukac super ciuszki dla Karolka, a ceny "powalajace" :-D
 
Do góry