reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć Dziewczyny :) wreszcie trochę chłodu za oknem...

IZW
-
Wam też zdrówka życzę :)
aniii - dzięki za pocieszenie ;) jakoś wszystko zniosę, niech Młoda zdrowa się urodzi :)
zjola -&&&&&&&, do wtorku kilka dni, a nadzieja umiera ostania,,, Bądź dobrej myśli,,,
kłaczek - 3maj się...
[*] Ziabcia

Na co jest "clexane"? Bo się nie orientuję?
 
reklama
Zjolu ja mam dalej nadzieję ze we wtorek bedzie ok. Przytulam
kesi77- jeśli kobieta ma zespól antyfosfolipidowy lub przeszła wiecej niż 2 lub 3 poronienia z nieznanych przyczyn profilaktycznie
 
agnieszkaala nie musisz nikomu tłumaczyc sie ze swojego bolu,z tego co cie spotkalo...poprostu ten kto madry nie bedzie zadawał pytan i juz.kessi77 no kochana gdziez ty sie podziewała???:tak: pamietam jakie mialas wyniki tej przeziernosci,dobrze,ze zmiana jest tak niewielka.no kochana juz 2 z przodu bedzie leciec:tak:.trzymajcie sie dzielnie.kłaczku,a nie myslalas zeby nastepnym razem moze od poczatq brac clexane?zjola...no to ja w takim badz razie nie napisze nic oprocz tego,ze bede sie za was modlic.

ja kochane nadal na oddziale.wczoraj mialam 2 razy ktg,dzis juz raz,bo mala ma nierowne tetno,ale okazuje sie,ze przez to ze biore fenoterol:baffled:.podobno niekorzystnie na nia to nie wpływa,ale wiadomo jak mama ma przyspieszona akcje serca to malenstwo zawsze troche tez.dzis mialam jeszcze pobrana krew na badania i mocz,bo ostatnio mialam wysoki cukier,ale to podobno od kroplowki i teraz musza sprawdzic czy faktycznie...lekarka rano na obchodzie powiedziala,ze najprawdopodobniej w pon mnie wypuszcza,ale o tym musi zadecydowac ordynator ktory bedzie w poniedzialek.powiem wam,ze juz mi ciezko tu lezec.na sali jestem sama odkad przyszlam wiec to juz wogole mnie dobija.chodzic za duzo nie moge wiec nikogo nie poodwiedzam na pogaduchy.laptopa mi maz zostawil,zlitował sie,ale co z tego jak po tym fenoterolu jestem tak zamulona,ze wiecej dnia przesypiam niz wogole robie cokolwiek.ale dla Ali bede dzielna :tak:.
 
kaira24 - dziękuję za odpowiedź. Ja mam za sobą 2 poronienia (podstawowe wyniki mam i miałam ok), nie wiadomo czemu,,,pierwsze słyszę o zespole,,,(od 3dc jestem na Luteinie 2x2 dopochwowo). Ważne, że z Małą ok.
 
zjola- jeżeli to 7tc to wiesz, że może być różnie, ale różne rzeczy się zdarzają, napiszę ci co mi powiedziała ginka na czwartkowej wizycie 'trzeba się modlić', ja nie jestem w tym najlepsza, ale postaram za siebie, za ciebie, i o siłe dla kłaczka


karola-
lepiej leżeć samej niż z jakąś babcią co np chrapie
 
Ostatnia edycja:
Zjola nie bede ani pocieszac, ani robic nadzei...powiem tylko co mi dwa razy, dwoch roznych ginow powiedzialo... najlepiej na pierwsza wizyte przyjsc najwczesniej w 8-9 tyg, wtedy juz mozna mowic o konkretach... gdy zajde nie wybiore sie wczesniej, chyba ze cos sie bedzie niedobrego dzialo.

Klaczus trzymaj sie, na tyle ile sie tylko da
 
karola1388 - u mnie troszku ciężko było... --->https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/ciaza-po-poronieniu-3780/index11547.html#post8851080
teraz już 22tc i z górki... :) z przezierności został 6mm fałd karkowy, ale to już nie rzutuje na Młodą, tym bardziej, że prawdopodobnie wyniki amnio są ok, jeszcze ich nie mam, ale przez telefon mi powiedziano :)
Leż grzecznie i ciesz się, że jesteś sama, bo jak jakaś chrapiąca towarzyszka by Ci się trafiła, to co by było? :)
Ja też przeważnie leżę grzecznie tylko, że w domku. Czego się nie robi dla Maluszków :)
majra - ja w modleniu też nie za dobra, ale za zjola, kłaczek 3mam &&&&&&&
 
Dziewczyny dostalam sms-a od klaczka o 11:20 "rodzila" a o 11:59 "miala krwotok i zostaje w szpitalu".....

EDIT:
klaczek napisala ze wypuszcza Ja jednak do domu za jakies 2h.
 
Ostatnia edycja:
kłaczuś trzymaj się...:-(mocno przytulam.zjolka ja wierzę w cuda i mam nadzieję że we wtorek będą dobre wieści.Przytulam.
 
reklama
eh okropny ten dzień dziś ... 16 letnia kuzynka meża spadła z domku na drzewie .... ma złamany kręg, na szczęście rdzeń nienaruszony ... ale mielismy 3 godziny grozy w rodzinie .... jescze w pierwszym szpitalu kazali jej "chodzić" z usg do rtg itp .... potem wyszło że jednak cos jest nie tak i przewieźli ja do innego szpitala na tomografię .... jeszcze usg jej będa robić, tzrymajcie kciuki żeby już nic złego nie wykryli ...

masakra ja mam dziś jakies dziwne pobolewania pewnie przez stresy ....


jak kłaczek wróci utulajcie ja odemnie bo ja chyba ide sie położyć, sabrinko dzieki za wszystko
 
Ostatnia edycja:
Do góry