reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nisiao - Myszka bardzo dobrze napisała, nic dodać nic ująć.
Myszko - trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&
Anty
- ja myślę, że Ty masz trochę tak jak ja, że jednak to pragnienie jest ciut większe niż ten strach. głęboko wierzę w to że niedługo będę obserwować Twój pędzący ciążowy suwaczek.
Kwiatuszku - po cichu gratuluję i trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&
 
Widzisz Kłaczku, pozazdrościłam Ci. Leżałam sobie tak wczoraj po obiedzie i myślę a sikne se:) Zaraz zawołałam M do łazienki. Z moich obliczeń moja ciąża jest o 2-3 dni młodsza od Twojej;) Mam nadzieję że to nie fałszywy alarm. Krecha była trochę blada ale widoczna, skoro moj M ja zauważył. Chętnie przekaże pałeczkę którejś z Was;D
 
Witam kobietki,
ja teraz tylko na chwilę,
kwiatuszek &&&&&& - gratki, będzie dobrze, tylko postaraj się zachować spokój :tak:
ja wyszłam od gina, mam pęcherzyk 21 mm na lewym (w końcu :-)) jajniku i zaraz śmigam szukać pregnylu w aptekach na mieście bo dziś muszę wziąć.. :-)
 
reklama
Do góry